Re: Истанбулска Приказка / Bir Istanbul masali тема 3

  • 31 934
  • 191
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 169
Винаги става това,което трябва да се случи.
Мечтая си за подобно бягство,като това на Селим,но за това се искат много,много .......

# 151
  • Мнения: 9 789
На мен ми хареса финала- тази гонка на автобуса- през полята- с булката беглец-и монолозите на двамата преди да се прегърнат...да е жив и здрав Джемал Laughing
Хареса ми и начина по който представиха всеки от актьорите- и част от екипа зад кадър  Hug
Сватбата трябваше дя е двойна- с Демир и Пелин...

# 152
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Приказката свърши... Както и трябваше да свърши.
От всичко най - харесах сцената с монолозите и прегръдката.
Wil, доколкото съм чела, не, между тях не е имало нищо.Връзката между Мехмет Асланту и съпругата му е много силна....

# 153
  • Мнения: 77
Винаги става това,което трябва да се случи.
Мечтая си за подобно бягство,като това на Селим,но за това се искат много,много .......


същото и аз си мислех.
даааа,хубаво свърши приказката,но и аз като вас нямаше да откажа да погледам малко повече сериики,в които Селим и Есма се обичат.
малко ми е тъжно че свърши Sad но всяко си има край.

# 154
  • Разград
  • Мнения: 8 243

 
 

 
 

# 155
  • Разград
  • Мнения: 8 243





 

# 156
  • Разград
  • Мнения: 8 243




# 157
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Bir Istambul masali 104  FINAL

# 158
  • Мнения: 683
Ваня ме е изпреварила и е сложила серията от друг профил. Тъй като не знаех че има такова намерение аз я записах и качих в ютуб. За да не остава труда ми напразен я слагам тук.

Заповядайте  Hug Беше ми приятно в компанията ви  Peace

# 159
  • Мнения: 1 501
Финалът наистина беше претупан и като цяло кратък , но понякога думите са излишни , както беше , когато Селим и Есма се прегърнаха. Интересно , че в програмата на Нова тв поне вчера пишеше , че и днес и утре ще дават сериала , но явно са се объркали. И на мен ми се искаше да дадат да кажем след 1 година какво се е случило с героите , както понкога правят в други сериали. Нищо де , взеха се , това е важното Grinning. Иначе за връзка между Аху и Мехмет не съм чувала , аз също съм чела и знам , че той е щастливо женен за героинята от "Цвете от Изтока" (сори не помня имена ) , имат дете , знам , че по време на снимките на Истанбулска приказка жената на Мехмет заболява от рак , той и за това накрая е толкова остарял и изтормозен.
Четох някъде , че Дария е женена за героя на Йомер от "Под липите".

# 160
  • Мнения: 0
Момичета дойде краят на филма също като в приказките следях филма с интерес както и темата , но всичко е добре щом завършва добре хубав край. Ще се срещнем в някой друга тема.  bouquet  bouquet  bouquet

# 161
  • Мнения: 9 789
В първата тема има поместени снимки  на съпругата му и информация за нея , от anna3com





# 162
  • Мнения: 683
До колкото аз зная Мехмет се запознава с Арзум по време на снимките на филма "Yeni Bir Yıldız" сниман през 1997 година. Тук е сцената където са в Париж. Двамата имат голяма любов и са едно от най-стабилните семейства в Турция. Така че не е имало връзка между Мехмет и Аху.



Наскоро излезе и нов филм с двамата където Мехмет е и режисьор.

# 163
  • Мнения: 31
Четох някъде , че Дария е женена за героя на Йомер от "Под липите".
Синан Тузджу  Peace


даже май са се оженили по едно и също време с "Бинур" и Баръш  Grinning


http://arsiv.sabah.com.tr/2006/07/18/gny/gny115-20060718-200.html



на премиерата на филма му за Мевляна / между другото, някъде четох, че той му е потомък/


# 164
  • Мнения: 0
anna3com, благодаря отново за информацията. Чела съм някъде за жена му Мехмет Асланту - красива е (все пак е била Мис Европа, доколкото помня), но очите на Есма много повече ми харесват - по-големи са. Май Арзун се казваше жена му.
Имам едно интервю с Аху Тюркпенче, в pdf формат е и е на турски. Опитах се някак да го превеждам с помощта на чичо Google, ама е трудна работа - защото не мога да го "копна" и paste ами трябва да го преписвам изречение по изречение.

Ако някой има желание да го прочете и да ни информира какво пише, да ми даде мейл където да го изпратя.

А нашия човек - и състарен, пак си е чаровен. Хем му пожелавам щастие с жена му и детето му, хем съжалявам, че не са изкарали лично малко романтични мигове с Аху. Под влияние на филма съм - ясно е.

Общи условия

Активация на акаунт