Re: Истанбулска Приказка / Bir Istanbul masali тема 3

  • 31 918
  • 191
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 31
и с други познати лица  Grinning Grinning

 





# 166
  • Мнения: 0
Пенда и vania_e ! Благодаря за информацията и за линка. Пак ще се допитвам до чичо Google...
 newsm09

# 167
  • Мнения: 5 330
На мен финалът на сериала ми хареса, мисля, че добре го бяха направили, нямаше какво повече да разтягат. Искрено се забавлявах с Джамал в последните два епизода, големи усилия положи, но беше възнаграден за труда си. Пожелавам на всички ви здраве и радост и дано се засечем пак в някоя друга тема! Hug

# 168
  • Мнения: 0
Малко информация за нашия любимец



# 169
  • Мнения: 1 501
Сег се сетих и още нещо , което бях чела плюс бях намерила и снимки из нета - "Узан" и Джейда Дювенджи ( Бенну от "1001 нощ) са били гаджета преди време. Сега до колкото знам тя е омъжена.

# 170
  • Мнения: 0
Чак сега можах да изгледам финалната серия!
Много хубав филм! Благодаря на всички,които качват сериите,само на компютъра съм го гледала.  bouquet
Само да кажа, че Неджати много ми се издигна в очите , в последния епизод.Очаквах да се появи вуйчото Айхан, за да освежи малко обстановката и да ни забавлява.
Пожелавам на всяка една от нас да си има своя Селим или Демир, както предпочитате

# 171
  • Мнения: 77

Пожелавам на всяка една от нас да си има своя Селим или Демир, както предпочитате
много добре казано  bouquet

# 172
  • Разград
  • Мнения: 8 243









 

# 173
  • Разград
  • Мнения: 8 243







 

# 174
  • Мнения: 12
             Момичета , къде мога да намеря последните серии да изгледам ...!!! ooooh! ooooh! ooooh!

# 175
  • Мнения: 9 777
            Момичета , къде мога да намеря последните серии да изгледам ...!!! ooooh! ooooh! ooooh!
http://www.youtube.com/user/anna3com

# 176
  • Мнения: 77
аз мисля тези дни да изгледам началните серии,тъй като ги бях пропуснала Sad

# 177
  • Разград
  • Мнения: 8 243










THE END


# 178
  • Мнения: 188
Началните серии до сватбата на Селим и Есма/и няколко след нея/си струва да се гледат.
Да се гледа влюбения Селим е невероятно удоволствие.
А днес като гледах повторението забелязах как и на Сузан и олекна като разбра за щуротията Laughingна Джемал.Хубаво си беше филмчето,сигурно ще го изгледам отново.
Мехмед и Арзум са страхотна двойка,имат и много готино хлапе.

# 179
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт