С мартенички бели и червени, чакаме Априлчета засмени! - Тема 17

  • 28 265
  • 681
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 9
Добро  утро! Аз като по чудо в деня на майката се събудих в 7 ч. Това не се случва често, да не кажа никога Laughing дори за работа ставах малко по-късно. Явно майката в мен е решила, че трябва да празнува. Честит празник и на вас момичета.
Ходи ми се днес на презентацията на филма в радисън, обаче трябва да стягам багаж, че днес ще пътувам до Пловдив, а през уикенда сме си организирали с приятели СПА-дни, които аз няма да ползвам пълноценно, ама какво да се прави. Няма да ви чета много, но дано всички бебчета си стоят по фурничките, че е рано още, ей.

# 631
  • Мнения: 12
Честито бебче Николай  на Маминка6.Ето,че и нашият район се отчете.Аз ей сега ще се панирам и ще започна бързата подготовка на всичко.
Честита прекрасна Елица-да ви е прекрасна като сълзица!
Мирта,честито ти рожденниче на патерица-все така да ти помага и слуша!
Край днес ще пера и приготвям,май изненадите започват,аз само искам да устискам още 10 дни да съм в 9-я и да избегна зодия риби и ще съм 6.
За прането да ви кажа-тъй като аз вече не купувам толкова много дрешки и няма как да правя отделни перални ги пера заедно,но слагам от цветоулавящите кърпички,които не позволяват дрехите да се оцветяват.Разбира се,също внимавам с червено,тъмно синьо,зелено,но в общи линии ме спасяват винаги.Аз пера основно цветно пране и всеки път ги ползвам.
При нас нищо ново,освен,че имам болен участник в къщи.Вчера си прибрах котето с бояло ухо и днес ще се гледаме.Утре съм в Пловдив на преглед и ако има някоя свободна мама с удоволствие бих се запознала.За протокола съм към 11 на преглед.
За сега толкова от мен,спокоен мразовит ден на всички!

# 632
  • Мнения: 22
Добро утро!


Jenny, получих го, дори ти отговорих! Явно ти не си го получила, сега ще пиша пак Simple Smile
Нямах нищо получено до сега. Благодаря ти!  Hug

Rois, мерси, че ме упъти къде да търся таб-а! Simple Smile

Честито бебе на Маминка66 - да са живи и здрави, и само хубави емоции им пожелавам!  newsm07

# 633
  • Мнения: 0
Честит 8 март на всички мами!!!!Честито и на маминка66 да са живи и здрави с малкия юнак!!!  bouquet  bouquet  bouquetИмам едно питане към вас-каква бележка трябва да взема от АГ за 150 лв които трябва да се дадат преди раждането????Тя моята  нали е много умна и каза че за първи път чува такова нещо???? newsm78

# 634
  • Червено знаме 11:)
  • Мнения: 57
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НИКОЛАЙ НА МАМИНКА 66,ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО И МНОГО РАДОСТ ДА ИМ НОСИ!!!

ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ НА ВСИчКИ МАЦКИ!!!

# 635
  • Варна
  • Мнения: 237
marce78 тези 150 са еднократно за неосигурени и соц.слаби. И не се взима бележка,ами с болничния 45 дни преди раждане се ходи.

# 636
  • Мнения: 3
Здравейте маминки! Честит празник! Да сте здрави, усмихнати и обградени с много обич!  newsm51
Поздрав за всички Вас с едно стихотворение, което е написано от моята майка.
Най-хубавото цвете в този ден
На тебе подарявам.
За празника голям, свещен
С  любов те поздравявам.

Сгушена до майчиното нежно рамо,
Мили думи аз шептя:
-Благодаря обична мамо!
Думите за теб не ще спестя.

Благодаря за твойте грижи топли
И благата усмивка на уста.
Опора си ми ти във радост и неволи,
Подкрепа силна, вярна и добра.

Аз искам да си здрава, весела, щастлива.
Такава остани до края на света.
Доброто в тебе нека вечно да прелива.
И да се сбъдва твоята мечта.

Живот достоен ти да завоюваш
За тебе и за твоите деца.
Блага и радости да придобиваш
И път, огрян от светлина

# 637
  • Мнения: 140
Честит 8-ми март на всички дами!

# 638
  • Мнения: 77
Честит празник мили дами!
Честит Николай на Маминка 66!ДА расте живо, здраво и будно дете!

От вчера чантите за болницата са готови и пера като за световно и бебешко и нашите неща. Дано обаче бебка трае още поне десетина дни, че и повече. Имам забрана от мъжа ми да раждам до 22, включително:) Той ще отсъства на 21 и 22. А преди малко го изпратих на двудневен семинар във Велинград Sad! У майка обаче текат строително - ремонтни работи и нямаше как да пътувам с него. Но пък утре, той ще докара майка поне за 1 ден. Ще докара и кошчето, заедно със столче за кола за нововродено от племенничката ми Simple Smile
Иначе, снощи си получих подаръка за 8 март, а още в 7 сутринта Дани ми подари от любимите осмомартенски зюмбюли Simple Smile и замина на училище.

# 639
  • Мнения: 14
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ,БЪДЕТЕ ВСЕ ТАКА КРАСИВИ И ОБИЧАНИ ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НИКОЛАЙ,ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И НА МАМА И ТАТЕ ГОРДОСТА....

# 640
  • Мнения: 77
Меги, страхотно стихотворение!

# 641
  • Мнения: 1 574
ЧЕСТИТ 8 -МИ МАРТ ,ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ОБИЧАНИ.
Добре дошъл на бял свят Николай ,бързо да се възтановява мама и бебо и скоро да се гушкат в къщи. Grinning
[/color][/size][/color][/size]

# 642
  • Варна
  • Мнения: 13
Иха, какъв подарък е получила за празника Maminka66! Ето това си е празнична новина!!!
Честито бебче Николай, да е много здрав и силен, на мама и тати гордостта!


На останалите мами (настоящи и в проект), честит празник, мили дами!

# 643
  • Мнения: 1 089
Честит  8-ми март мили дами!

Честито бебче Николай на maminka66! Да е здрав и много щастлив!

# 644
  • Мнения: 18
честито на maminka66, нека малкият Ники бързо да наддава и бъде много здрав.
Честит празник мили мамчета!!!

Общи условия

Активация на акаунт