С мартенички бели и червени, чакаме Априлчета засмени! - Тема 17

  • 28 267
  • 681
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 11
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ! ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДРАВЕ, ВИНАГИ ДА СА МНОГО ОБИЧАНИ И ОБГРИЖВАНИ ОТ МЪЖЕТЕ СИ И ВСИЧКИ ОКОЛО ТЯХ!!!

ЧЕСТИТИ БЕБЧЕ НИКОЛАЙ НА МАМИНКА66!!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ПО НАЙ - БЪРЗИЯ НАЧИН ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВАТ С МАМА И ДОМА НА ТОПЛО ДА СЕ ГУШКАТ!!!

Аз от вчера съм си у дома. Изписаха ме от болницата. Направиха всички необходими изследвания, сравняваха предните ми изследвания и се оказа, че бебчо си расте нормално, просто термина трябва да се коригира. Четири лекаря, независими един от друг ни потвърдиха, че всичко е ОК. Ние с бъдещия татко сме много щастливи.

Искам да ви споделя впечатленията си от лекарите и акушерките в Тина Киркова. Аз нямам никакви връзки или познати. Отношението им е прекрасно. Всички лекари, които минаваха на визитация в патологията, бяха много внимателни, обясняваха и се държаха приятелски с пациентките. Завеждата отделение д-р Панова е прекрасен човек, тя лично ми гледа и сравнява изследванията и така мило и отзивчиво говори, нямам думи. Акушерките и те бяха много внимателни и с чувство за хумор. Не са ни искали никакви пари за каквото и да е било. Абе професионалисти!

Ние с ММ окончателно решихме, че там ще ме кара да раждам Simple Smile!!! Да но всичко да мине леко и безаварийно при всички от априлския месец Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Поздрави!!!

# 646
  • Мнения: 30 137
Честит празник, мили момичета! Да сме най-добрите мами на най-хубавите и здрави бебоци!

Да е жив и здрав малкия Ники! Бързо да наддава и да радва всички около него!

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 16 594
Добро утро!
Момичета,честит 8ми март !!!
Бъдете все така весели,щастливи и обичани!
Наздраве!

# 648
  • Plovdiv - Thessaloniki
  • Мнения: 32
ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ ПО СЛУЧАЙ 8ми МАРТ!!!
http://www.youtube.com/watch?v=bVEvDlflrJU

# 649
  • София
  • Мнения: 742
Честит празник, момичета!!! Да сте най-щастливите и най-обичаните!!!  Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet

Честит двоен празник на Маминка 66, нека малкия Николай расте здрав и щастлив и да носи само радост!!!  Hug Hug Hug

# 650
  • Мнения: 28
 baloni smile3525
Честит празник и от мен!
Пожелавам ви да бъдете най- обичаните мами!

# 651
  • Мнения: 10


Честит празник на всички настоящи и бъдещи майки! Бъдете много обичани, глезени и боготворени всеки ден, защото го заслужавате!   newsm51

# 652
  • Мнения: 24
Честит празник на всички мами и от мен! Бъдете живи, здрави и много обичани! Нека всички раждания минат като по вода и всички бебета бъдат живи и здрави!

Честито бебе Николай на Маминка 66!!!

# 653
  • Мнения: 189
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА! ДА СТЕ МНОГО ОБИЧАНИ И ЩАСТЛИВИ И НАЙ-ПРЕКРАСНИТЕ МАЙКИ НА НАЙ-ПРЕКРАСНИТЕ ДЕЦА!!!

ЧЕСТИТ НИКОЛАЙ НА ДЕНИ (maminka66)!!! БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ПРИБИРАНЕ ВКЪЩИ!!!

# 654
  • Мнения: 31
Ехееее,още едно бебче....Честит Николай на Маминка66!Да им е жив и здрав,много да папка и бързо да наддава!!!!   bouquet   bouquet

Гответе се ,момичета,че се почва бебевалежа. Laughing

Честит 8-ми март.

Аз ще пиша повечко после,че Еличка нещо е кисела.

# 655
  • Sofia
  • Мнения: 12
Ехее, каква хубава новина съм изпуснала вчера! Честито бебенце Николай на мама и тате! Да е жив и здрав и да наддава бързичко!  bouquet

Честит празник, мили мами! Да сме най-щастливите жени тази пролет със здрави и красиви бебчета!

При нас всичко е наред. Все повече ми тежат 2о-те килца отгоре, както и коремчето, ама няма как. Днес почвам с прането и гладенето. Ще си оправя и багажа за болницата тези дни, че като гледам какво става...да няма изненади Simple Smile

Приятен празник, момичета!  bouquet

# 656
  • Мнения: 38
И аз се чудех в последно време къде изчезна маминка66, а то какво било - честито на maminka66, нека малкият Ники бързо да наддава и бъде много здрав.
Честит празник мили мамчета! Желая на всички да бъдат горди мами за пример! Hug Hug  bouquet  bouquet

# 657
  • Мнения: 139
Честит празник скъпи мами.Обичаѝте и бъдете много обичани.

# 658
  • Мнения: 115
Здравейтееее! Hug Hug HugАз не съм писала мнооого отдавна,но бях много заета,а и не само това....Мноооого ми липсвахте всички,ама мноооого!!! Hug Hug HugДано ми простите и ми извините отсъствието. Wink
Виждам,че си имаме и 2 нови бебчета....Лелее,дойде и априлския бебевалеж...Малко остана,стягате ли се вече?! Grinning
Честита Елица на Кати и честит Николай на Дени!Да са живички и здравички,много да си хапват,да наддават бързичко,а и да са послушнички!   bouquet

Честит 8-ми март!


Лелее,толкова имам да разказвам,че изобщо не знам от къде да започна.... Mr. Green В общи линии сме добре...Бо си расте,хубавее си Blush и си чака снахата Party.Ще кача после и нови снимки в албумчето.Вчера бяхме на преглед...Всичко си му е наред,вече е 2,700гр. и е 48 см.За ваксините казаха,че ще започнат да му ги бият от другия месец...Споменаха нещо за коригирана възраст,но нищо не разбрах...Иначе се кърмим...През 2 часа TiredНощем поне се буди през 3 часа,та се събира повечко сън....Почнаха ни и коликите и е мнооого кофти положението...Много се мъчи,миличкия....Лекаря каза,че при недоносените бебета коликите са значително по-силни...и да ви кажа,май си е така....Борис направо се измъчи,толкова ми е мъчно като го гледам как се гърчи,милото....Оправяме работата с топло компресче на коремчето,масажиране...Ама ефекта е минимален и краткотраен....Каките още не могат да го приемат и това е...Ревнуват,не искат да го гушкат,въобще....В чудо се видяхме с нятх...Включвам тги във всички занимания,спрях гиот градина за 1 седмица,уж да са повече време с Борис,ама не...Направо ужас.....

Това е засега,по-късно ще намина пак.

# 659
  • Мнения: 2
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ, МАМЕНЦА ! ДА СМЕ ЗДРАВИ, ДА РОДИМ И ОТГЛЕДАМЕ ЗДРАВИ БЕБЕНЦА!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт