С мартенички бели и червени, чакаме Априлчета засмени! - Тема 17

  • 28 255
  • 681
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 185
Честит празник на всички бъдещи и настоящи майки! Пожелавам на всички да се радват на много обич и да получат най-прекрасния подарък - здрави и сладки бебчета!

zukrela, радвам се че вече си си вкъщи и всичко е наред с бебчето  Hug

Тути фрути, не искам епидурална, защото ми е второ раждане, първия път раждах без упойка и не ме е боляло чак толкова, а сега се надявам, че ще мине още по-бързо и леко, затова не виждам смисъл. Иначе доколкото съм запозната и аз, наистина ти спестява болките и си усещаш всичко, но е важно да имаш на разположение добър анестезиолог, защото дозировката е много важна, а също и поставянето й.

# 661
  • Мнения: 5
Честит празник, мили майчета! Бъдете много щастливи и обичани!
Честит и малкия юнак Николай на maminka66! Да порасне многооо голям!
Честито изписване и на малката Еличка!
Както гледам, ако няма изненади аз ще съм следващата на 21 март! Дано само всичко да е наред.

# 662
  • Мнения: 2
Здравейте и Честит празник !!!   bouquet  Честито ново бебенце  Grinning Май започва обратното броене  Mr. Green

# 663
  • Мнения: 115
Ето и снимки http://aprilki2011.snimka.bg/baby/nashite-bebcheta.568483

Пропуснах да кажа,че почти не сме го изкарвали навън,ама това време е ужасно...Изведохме го само за консултацията....Днес сутринта беше хубаво времето и печеше слънце,ама докато се наканим да го изведем и то взе,че се скри слънцето и стана мрачно...

# 664
  • Мнения: 0

Започва бебевалежа и аз съм скоро със секцио,ама ще кажа датата като разбера дали е сигурна,иначе я знам Simple Smile

# 665
  • Мнения: 47
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МАМИ!
ЧЕСТИТО НА maminka66,ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!

# 666
# 667
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Благодаря на всички за чудесните пожелания!
Много съм притеснена,за6ото от днес Ники е в кувьоз, а ще му трябват много сили да се бори. Аз съм в "Майчин дом", тук бях 2 седмици за задържане, че тръгна оюе на 19.02. да излиза. Закрепихме положението 2 седмици  все пак...Оказа се, че водите освен, че са много, са и зелени, и толкова ме е яд, че през цялото време се консултирах с най-различни лекари и светила, и пак нищо никой не направи за тези води. Следобед 6е са му  готови изследванията, дано да няма инфекции. Трябва да успее да се пребори този юнак, че колко работи само ми казаха. Дано не стига до интензивното.
Вярвам, че 6е успее.
Между другото, случих на страхотен екип в родилна зала, чак не мога да повярвам.
Успех на всички и стискайте палци!!!





# 668
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТО БЕБЕ НИКОЛАЙ И ОТ МЕН НА MAMINKA66 ДА ИМА ВЕСЕЛО ДЕТСТВО И ДА РАСТЕ ЖИВ И ЗДРАВ Simple SmileЗапочна бебевалежа и аз знам датата за секциото ми но ще я пазя засега в тайна да не я променим.Гледам Мони се е влкючила,много ни липсваше мила,а Бо е страхотно бебче красавец пу-пу  

# 669
  • Мнения: 0
ВСИЧКИ СТИСКАМЕ ПАЛЦИ МИЛА ЗА НИКИ ТОЙ Е БОРБЕН ЩЕ ВИДИШ

# 670
  • Мнения: 38
Маминка66, стискам палци всичко да е наред!!! Малкия юнак ще се справи, бъди сигурна, вярвай му! Аз често ходя в МД, днес, след час също, ако искаш нещо, само кажи - 0889 54 74 48

# 671
  • Мнения: 0
ВСИЧКИ СТИСКАМЕ ПАЛЦИ МИЛА ЗА НИКИ ТОЙ Е БОРБЕН ЩЕ ВИДИШ

# 672
  • Мнения: 115
Дени,я виж какви са ни борбени всичките априлски дечица....Вярвам,че и Ники ще бъде добре и скоро ще ви изпишат...Не се тревожи....Ние всички стискаме палци.А и той си е с хубави килограмчето,преполагам,че ако всичко е наред,много скоро ще го извадят от кувиоза и до 2 седмици трябва да ви изпишат,може и по-малко....А ще ти дадат ли да го кърмиш....Самичък ли си диша?

# 673
  • Мнения: 5
Дени, всичко ще е наред! Я виж Бо и Еличка, какви са хубави по нищо не личи, че са родени малко по раничко. И моето бебе е много малко и аз имам тези притеснения, но мисли позитивно

# 674
  • Мнения: 0
По случай празника да се почерпим с нова тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт