Жената зодия ОВЕН 22 - Мартенска!

  • 36 578
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 481
Благодаря за топлото посрещане момичета. Огън сте направо ама то си се подразбира де.  Crazy
Благодаря за терлъчките DELTA_DELTA  тамън са ми и вече съм се насадила на диванчето да ви чета.
Елинор 777 ами той форума тесничък пък и Варна не е от най-големите. Може и да сме се засичали, знае ли човек.  Hug
  bouquet

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 17:44 от kokoshinkata

# 31
  • Мнения: 157
Кокошинката, добре дошла!
Аз трайно и напоително съм се настанила в темата, щото съм зодия овен, ама съм много мързелива и съм се излюпила на 4 май.

# 32
  • Мнения: 481
lady_Blu  то Овен да си си е призвание. Поздравления, че си усвоила всички тънкости.  Party
Аз съм си овен отвсякъде, и то първоаприлски.  Crazy Joy

# 33
  • Мнения: 608
Аз трайно и напоително съм се настанила в темата, щото съм зодия овен, ама съм много мързелива и съм се излюпила на 4 май.
 Ей това е лафа на годината!  newsm10 Право в десятката, моя любима Лейди Simple Smile
Първоаприлско овенче, а Кокошинке?  Wink
От хиляди години не съм сервирала кафе, ама така е като съм ужасна поспалана Simple Smile  Blush

# 34
  • Мнения: 481
Благодаря за кафенцето. То аз самата все още си пия следобедното кафе. Ама така с компания е по-сладко. Пък и тортичка ... ммм

# 35
  • Varna
  • Мнения: 2 596
КОКОШИНКЕ,
А там онова мото за котарака дето си го писала, направа уби вожда Joy Ама да знаЙш, произведенията на изкуствота шЪ си ги оставя, жалнУ ми е да ги ФЪрлА Grinning

ЛЕЙДИ,
Ти си сбъркан тИлец, хич нИ ти УтивЪ Hug

Аз да поналея по Ино винУ, кО шЪ каЙтИ newsm78 

# 36
  • Мнения: 481
DELTA_DELTA то туй за котарака и произведенията на изкуството е щото двете а малко
 несъвместими в една къща. То туй чудо кат го фанат дяволите, нищо не признава докато вилнее.
 Joy 
п.п.
А колкото до вожда, той моя вожд си е жив бе, не мъ питайте как дева (щото въпросния "вожд" е дева и тъй му е прякора наистина) и овен оцеляват.  Crazy

п.п.п.
Ааа котарака пък е тИлец като Лейди

# 37
  • Мнения: 678
Ехо,аз днес приключих в 15.30,пребрах се претрепана,омесих една питка и сега сме на гости у свекърите/комшиите/.
Утре ще ходя в майка ми,баба ще идва.....Хайде чао...

# 38
  • Мнения: 348
Зайче,много е сладко малкото зайче   love001!Да ви е жива и здрава! Hug

kokoshinke
,ти да не би да си ми колежка? newsm78

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 22:27 от КоКолина

# 39
  • Varna
  • Мнения: 2 596
КОКОШИНКЕ,
Нашия котЬО е много възпитан. На едно произвИдение не посегна до сега. Виж кожената гарнитура, не може да се похвали със същото...като се засили да се качва и си забие ноктите, и познай без полиция, оная красота на какво прилича сИга rotfImao Joy
Там за твоя вожд, не съм питала бе Душата, той лафа такъв. А вождове във домовете на Овнетата, са само Овнетата, независимо какви Вождове са мъжовете ни навънка Wink

# 40
  • Мнения: 348
Лейди,кефиш ме Hug

# 41
  • Мнения: 608
  Кокошинке, специално за теб, защото се сетих откъде се "познаваме"  Wink

Аз съм на чаша вино и сокче.
Аааа, и измислих нова манджа, мъжа ми я кръсти Галактикус.  Mr. Green

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 23:12 от Елинор 777

# 42
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 202
Добро утро!

Днес серверам по-късна закуска.
Хубав ден, макар и мразовит!

# 43
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ДАМИ!!! bg


                                                 

# 44
  • Мнения: 348
Честит празник! bg

Общи условия

Активация на акаунт