Добре дошли, мили бъдещи майчета на ДЕКЕМВРИЙЧЕТА 2011!!!

  • 30 977
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 49
Пижо_ Не мога да повярвам че на няки жени им се гади още преди да разберат  ,че са  бременни,но съм чувала.Е всеки организъм е различен аз и при първото и сега пак сигорно ще почне да ми се гади към втоеия месец -дано!С първото повърнах няколко пъти и това беше, сега ще видим Flutter

# 61
  • Мнения: 48
Аз да си кажа честно даже и не очаквах този месец нещо да е станало, защото нямах каквито и да било симптоми, за разлика от другите месеци когато си откривах какви ли не. Единственото е че гърдите доста ме болят , но и друг път е така, само където нямам никакъв апетит, абсолютно нищо не ми се хапва, а друг път преди цикъл съм като вълк, и обонянието ми се е обострило. Милото много ми се смя преди една седмица, пи той нат.сок ягода и банан и оставил чашата за миене вътре няма никой вече, и аз отивам да мия и ми мирише страшно много на ягоди Rolling Eyes , чак ми се напълно устата, викам го да дойде да помирише от къде е и той нищо не надушва  Shocked , въртях се 5 4аса и се чудя от къде идва и в крайна сметка се усетих , че е от празната чаша.

# 62
  • Мнения: 31
Здравейте бъдещи декемврийски майчета! Точно на тази дата преди една година си направих тест и резултата беше положителен. Simple Smile Хич не можех да го осъзная, чак когато 4-я месец видях на ехографа човече с махащи ръце и крака се почувствах като бъдеща майка.
Ето година по- късно- дъщеря ми спи в момента, защото вечерта се буди на всеки час, бях й сърдита сутринта, но тя ми се усмихна и всичко забравих.  Grinning

Орисвам ви да не се ядосвате докато сте бременни и всичко да мине лесно и прекрасно както беше и при мен! Peace

# 63
  • Мнения: 9
Здравейте, на мен също ми закъснява 4 дена и се чудя кога да направя тест, може би довечера. Вие как мислите, моля за съвет? Имам симптоми като при цикъл - болки в корема ниско долу, гърдите болят.  newsm78 но може би е рано още.

# 64
  • Мнения: 1 813
Спокойно вече може да си направиш тест и той да отчете правилно. Успех и да се похвалиш тук с две четиртички.  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 13
Здравейте,да се запиша и аз-видях 2-те чертички вчера след 6-дневно закъснение.Според моите изчисления,термина ми е за 03.12.11.На лекар ще отида в понеделник. Peace

# 66
  • Мнения: 49
Dessita11 ako нямаш търпение може да провериш на калкулатора на форумът на мен със първото детенце ми позна Peace

# 67
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Училище за бъдещи родители "БЕБЕ"
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=561223.0

Напълно безплатно!

# 68
  • Мнения: 103
      Пижо, мерси, но тя каката Ния е от първия брак на мъжа ми, обаче тя си е като наше дете. Та затова е рано за героизми, ако Господ е рашил  и аз ще родя 3 и повече. Но сега ми предстои второ раждане.
      За гаденето - моето започна от 20 ия ден в първата бременност и се превърна в кошмар, последваха болници, системи 10 дни и до 5ия месец бях отслабнала, вместо да наддавам. Но бебето си беше идеално, т.е. моите грижи не му се отразяваха. АЗ на това се и надявах, защото важно е как е плодът, а не ние. Ни еще се справем някак си. Wink

# 69
  • Мнения: 9
Привет, благодаря Ах' НЕ!
видях 2те чертички, след 15 минути вместо 5, но едва ли ще се появи втората чертичка заради забавянето  Simple Smile Преди година и половина ми се случи нещо подобно 20 дни закъснение - един доктор каза, че съм имала химически аборт, другия че такова понятие не съществува. Сигурно ще отида или на 8ми април или 15ти на преглед, за да може да се види нещо.
Честито на всички момичета, които са посетили вече доки и са потвърдили хубавата новина!
Лек петъчен ден от мен

# 70
  • Мнения: 117
привет от мен HugТемата се раздвижва вече,започваме да се събираме все повече.Вече нямам търпение да отида на доктор,но все още се чудя за кога да си запазя час.Мисля до петък най-късно да го направя Thinking

# 71
  • Мнения: 9
Здравей Пижо, при теб колко дена е закъснението?
Хайде още много и хубави новини от всички нас бъдещите мами.   bouquet

# 72
  • Мнения: 117
някаде около 7 дни.трябваше на 24март да ми доиде цикъла

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 13:33 от Пижо_

# 73
  • Мнения: 9
 Simple Smile Супер, а на мен на 28 и силно се надявам да е станала работата добре този път..
Пишете ви моля другата седмица, който е ходил на преглед...

# 74
  • Мнения: 86
Здравейте аз съм от миналогодишните декемврийки Пижо_ моята последна менструация също беше на 24.02. и тук от мерак в началото съм си водила някакви записки та погледнах и видях че на 30.03 съм ходила и нищо не се е виждало ясно.На 8.04. се е видяло плодно сакче и на 30.04. съм била на преглед и са видели тонове.Имаше момичета на които бяха установили и преди мен въпреки че аз бях от най-ранните за 1.12., но явно зависи от лекаря.

Общи условия

Активация на акаунт