Детски торти - мнения и съвети

  • 173 539
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 167
Не са Чочко. Чочко са при Фестивална по-скоро. Някъде назад в темата стана въпрос за тази сладкарница срещу Универсиада. Не ми се търси обаче.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=search2&search=%F3% … 12&advanced=0

Благодаря ти. Хубаво е, че мнението е положително.
Май ще се наложи днес да заведа децата в сладкарницата, за да ги тестваме Whistling

# 706
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Тази срещу Универсиада е "Джорджо Джани". Миналата година мислехме за РД на малката от там да взимаме, но добре, че преди това решихме да пробваме -  Sick Отврат бяха. Отделно имаха странни виждания за обслужване - бяхме седнали отвън, обаче, ако искаме да разглеждаме каталозите, трябва да е вътре  newsm78 Мислят, че ще ги отмъкнем ли, що ли... Каталозите им определено бяха правени за гръцкия пазар - имаше си торти на Панатинейкос (на гръцки надписани) и други подобни.

# 707
  • Мнения: 1 167
Тази срещу Универсиада е "Джорджо Джани". Миналата година мислехме за РД на малката от там да взимаме, но добре, че преди това решихме да пробваме -  Sick Отврат бяха. Отделно имаха странни виждания за обслужване - бяхме седнали отвън, обаче, ако искаме да разглеждаме каталозите, трябва да е вътре  newsm78 Мислят, че ще ги отмъкнем ли, що ли... Каталозите им определено бяха правени за гръцкия пазар - имаше си торти на Панатинейкос (на гръцки надписани) и други подобни.

Какво да кажа .... със смесени чувства съм.
  Отзивите, на които попаднах до един бяха положителни ( днес се рових из нета, а и една позната потвърди). Като отидох на място, семейство поръчваше торта за дъщеря си, естествено ги разпитах, казаха, че са много вкусни и не поръчват за първи път. Освен това дойде един клиент да си вземе поръчката, поръча и още една торта. Имаха още десетина поръчки за деня, съдейки по кочана със заявките.
  Това, което не ми хареса - установих защо са толкова евтини: избора за торта е смес от два крема - шоколад, плодове, карамел и ванилия т.е. няма еклерова, бисквитена и подобни. Не може да опиташ подобна торта, защото само детските се правят в този вариант.
Поръчах си парче торта, за да добия обща представа- жената зад щанда, която го отряза го избута с пръсти  Sick Според мен не е това начина... най-малкото има ръкавици за тази работа. Тортата не беше лоша на вкус, но не е нещо върховно.  Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 416
До преди година-две често посещавах сладкарницата срещу Универсиада и ми беше една от любимите. Но в последната година поне според мен нещо са развалили тортите. 

# 709
  • София
  • Мнения: 1 603
Ninia, странно ми е, че толкова хора поръчват при тях.
Вероятно са привлечени от ниските цени.
Миналата година мислех да поръчвам торта от там, та отидохме да хапнем по една торта и да разгледаме. Според мен детските торти си бяха откровено грозни. А каталозите с гръцки надписи ме отказаха категорично. Изобщо не мога да си представя, защо не си направят труда да се сдобият с картинки, на които надписите да са на разбираем от детето ми език.

# 710
  • Мнения: 21
Здравейте Simple Smile Някой нещо може ли да сподели за торти от ДОМАШНАТА СЛАДКАРНИЦА? Simple Smile

# 711
  • Мнения: 1 615
Здравейте Simple Smile Някой нещо може ли да сподели за торти от ДОМАШНАТА СЛАДКАРНИЦА? Simple Smile

Освен ако наистина не съществува сладкарница с това име, за която питаш, намини по-добре през Готварския, че тук сме предимно мързеливи майки-героини Wink

# 712
  • Мнения: 151
Здравейте Simple Smile Някой нещо може ли да сподели за торти от ДОМАШНАТА СЛАДКАРНИЦА? Simple Smile

Освен ако наистина не съществува сладкарница с това име, за която питаш, намини по-добре през Готварския, че тук сме предимно мързеливи майки-героини Wink

действително има такава сладкарница - даже имат и страница във фейсбук, но аз не съм ги пробвала.

# 713
  • Мнения: 1 615
Божеее... човек се учи, докато е жив:
http://www.doma6natasladkarnica.com/bg/
Simple Smile

# 714
  • софия
  • Мнения: 2 140
Цитат
Здравейте Smile Някой нещо може ли да сподели за торти от ДОМАШНАТА СЛАДКАРНИЦА?
Почти всичките им торти и десерти съм пробвала.Препоръчвам ги горещо.Бисквитената и баварската торта са ми любими на този етап. Peace

# 715
  • Мнения: 2 809
Цитат
Здравейте Smile Някой нещо може ли да сподели за торти от ДОМАШНАТА СЛАДКАРНИЦА?
Почти всичките им торти и десерти съм пробвала.Препоръчвам ги горещо.Бисквитената и баварската торта са ми любими на този етап. Peace

Ама тя до нас Simple Smile...ще пробваме.

# 716
  • София
  • Мнения: 550
Пресен отзив от Baby Fly. Тортата беше много вкусна и лека (черешово изкушение), изпълнението беше прекрасно, имаше много фигурки. Торта Пчеличката Мая. Доволна съм  Peace

# 717
  • Мнения: 2 231
епосилно ми е да Ви прчета. Торта поръчваме рядко, само по повод. Но сега искам да проъчам на мъжо да духа свещички в неделя. И се чудя коя торта да купя. ( В неделя си ги зная, че ми е наблизо) Чудя се какво ще кажете за торта Романс от Романс или Лагуна или кокос от Лагуна.
Дали са наистина много вкусни или да се взема една Шоколадов лешник или Фантазия от Неделя и да не експериментирам  Rolling Eyes
Чакам отзиви че трябва да поръчам вече нямам време  Blush
Та Романс, Лагуна или Неделя  newsm78

# 718
  • София
  • Мнения: 12 568
Тази домашна сладкарница ме заинтригува. А точно я гледах онзи ден като ходих за обувки. Ще се пробва.

Ронисъм, аз лично съм фен на Гаврош. Иначе от Лагуна бих си поръчала само бисквитената с горски плодове.

# 719
  • София
  • Мнения: 23 130
Дали са наистина много вкусни или да се взема една Шоколадов лешник или Фантазия от Неделя и да не експериментирам  Rolling Eyes
Чакам отзиви че трябва да поръчам вече нямам време  Blush
Та Романс, Лагуна или Неделя  newsm78
Имам опит и с трите сладкарници. Тази торта - шоколадов лешник от Неделя е просто отвратителна. Мъжът ми е единственият човек, който я харесва от цялата ни фамилия. Бях купила за рождения ден на майка ми и никой не си изяде парчето (освен мъжа ми, разбира се).
От Романс също съм поръчвала. Изобщо не останах очарована. Цената беше окей, но изпълнението трагично. Тортата не беше прясна, въпреки че беше поръчкова, а не купена на място.
И остава Лагуна. Това е любимата ми сладкарница и торти. Цената е по-висока от Неделя и Романс, но определено си заслужава. Еклеровите им торти са страхотни.
Но нали знаеш, че всичко е въпрос на вкус...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт