Детски торти - мнения и съвети

  • 173 540
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 231
.
И остава Лагуна
. Това е любимата ми сладкарница и торти. Цената е по-висока от Неделя и Романс, но определено си заслужава. Еклеровите им торти са страхотни.
Но нали знаеш, че всичко е въпрос на вкус...  Grinning
По принцип ме устройва, защото в нашия блок има сладкарничка, която зарежда от там. Мога долу във входа да я поръчам и да си я взема. Харесва ми тази с баварски крем (еклеровата) и сладкото от капини/боровинки от горе с филирани бадеми отстрани, НО мъжът ми я не я харесва.
Я кажи коя да взема от по-шоколадовите. Лагуна, шоколадова Кокос или някоя друга да ми препоръчаш или пък Рафаело. От шоколадовите съм яла само еклеровата наоми, но тя не ми харесва  Rolling Eyes

# 721
  • Мнения: 10 547
Еклерова торта с баварски крем на Лагуна се превърна в класика. И не напразно- вкусът й е от онези, универсалните, които се харесват на 90% от гостите.

Тони, ако си вземете пак шоколадов лешник на Неделя и на мъжа ти му идва в повече, викайте ме!

# 722
  • София
  • Мнения: 23 132
ronisum, за съжаление не си падам по шоколадови торти. На мен ми дай по-леки кремчета, плодове... Мъжът ти нито една от еклеровите ли не харесва?!

Каси, никога повече няма да се излъжа да взема шоколад и лешник от Неделя.  Naughty Много ми е тежко туй чудо - кило лешници и две кила шоколад.

# 723
  • София
  • Мнения: 12 568
E, аз съм един от 10-те процента дето не обича еклерови торти.  Grinning Бих заложила на шоколадовия Кокос на Лагуна.

# 724
  • Мнения: 2 231
E, аз съм един от 10-те процента дето не обича еклерови торти.  Grinning Бих заложила на шоколадовия Кокос на Лагуна.
довечера ще го питам за шоколадовия кокос. Иначе гво да го правя, капризен ми е Mr. Green
Обича Гараж, тирамису, бисквитена, НО зависи много. От къде, как е направена, и тъй като не сме от редовните ползватели/поръчватели  Laughing на торти не знам от къде да му купя и какво.
Тази гараж долу от сладкарничката не му харесва, мисля че е на маркрит. newsm78
Довечера ще го питам, пък да видим.
Благодаря за насоките   bouquet

# 725
  • Мнения: 10 547
E, аз съм един от 10-те процента дето не обича еклерови торти.  Grinning Бих заложила на шоколадовия Кокос на Лагуна.

Сложи и мен в това число, Нана. Но пък много родители не дават шоколад, нито ягоди, нито ядки на децата си и веднъж се бях поставила в доста сконфузна ситуация с една торта с ягодов крем на Лагуна.

В случая ясно- не става въпрос за дете.

Тони, да си знаеш, ако ти дойда на гости.  Laughing

# 726
  • София
  • Мнения: 12 568
E, аз съм един от 10-те процента дето не обича еклерови торти.  Grinning Бих заложила на шоколадовия Кокос на Лагуна.

Сложи и мен в това число, Нана. Но пък много родители не дават шоколад, нито ягоди, нито ядки на децата си и веднъж се бях поставила в доста сконфузна ситуация с една торта с ягодов крем на Лагуна.

Е, сред моите приятелки такива няма де, а и да има - яденето на тортата не е задължително  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 1 615
Честно казано, при избоар на торта се съобразявам единствено с предпочитанията на човека-повод за нея. Ако имам 20 души гости, ясно, че няма как да угодя на всеки. И мен са ме черпили с неща, които не обичам или не харесвам. Опитвам от учтивост и евентуално не го ям по-нататък, без да коментирам. Това очаквам и от гостите си Simple Smile

# 728
  • Мнения: 10 547
Аз разсъждавам от гледната точка на родител на почти бебе, което и хабер си няма от ядене на пасти.  Mr. Green

# 729
  • Мнения: 21
Не съм чак толкова впечатлена от торти от Домашната Сладкарница. Очаквах много повече...

# 730
  • Мнения: 2 231
Месри за насоките. Пак се спряхме на Неделя. Взехме фантазия и се оказа много прясна и вкусна. Хапнахме си доволно, и понеже остана днес цял ден съм на тортена диета  Joy

# 731
  • Мнения: 1 167
Въпреки смесените си чувства все пак поръчах от Джорджо Джани ( сладкарницата срещу зала Универсиада). Честно казано ако не бяха добрите отзиви не бих поръчала от там. Сладкарницата по скоро ми приличаше на квартална кръчма - по масите имаше чаши с бира и алкохол, пуши се и не видях някой да яде торта  Mr. Green
Тортата, която поръчах обаче се хареса на всички на вкус и на вид; искали са дори допълнително  Grinning

# 732
  • Мнения: 2 231
Въпреки смесените си чувства все пак поръчах от Джорджо Джани ( сладкарницата срещу зала Универсиада). Честно казано ако не бяха добрите отзиви не бих поръчала от там. Сладкарницата по скоро ми приличаше на квартална кръчма - по масите имаше чаши с бира и алкохол, пуши се и не видях някой да яде торта  Mr. Green
Тортата, която поръчах обаче се хареса на всички на вкус и на вид; искали са дори допълнително  Grinning

от тази която описваш взехме за миналия рожден ден на дъщеря ми. Беше хубава на вид, прясна и ефтина. Но нещо на мен не ми допадна като вкус, беше посна (само блатове и съмнителен крем)  Sick Това е сладкарничката в блока срещу Универсиада, където е и Неделя в първи вход нали  newsm78
http://prikachi.com/images.php?images/240/4330240v.jpg
И може би си зависи все пак какъв модел ще избереш  newsm78

# 733
  • Мнения: 1 167
Да, тази е. Казаха ми, че детските се правят стандартни - блатове с две вида крем. Аз лично не съм я опитвала ( тортата беше за децата от ДГ-та). Но коментара на учителките беше положителен.... не знам, аз все още съм със смесени чувства... Миналата година поръчах от Лагуна и пак бяха доволни  Crazy

# 734
  • Мнения: 1 615
Някой да има впечатления от "Сладкарницата" на "Дондуков"?
http://www.sladkarnicata.com/

Общи условия

Активация на акаунт