как възпитаваме следващото поколение кърмачки

  • 1 618
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 701
БРАВО!!!
 smile3501Поздрави за талантливата дъщеря! newsm51

# 16
  • Мнения: 1 216
Бубанка, много чаровна малка дама е дъщеричката ти!
А снимката е много хубава и съвсем естествена!

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
моя големия като кърмех малкия пък искаше да пробва да суче.... И аз му дадох - няма да деля сега детето... тогава беше почти на 6 (не съм го фотографирала да нямам веществени доказателства за извращаването)  ... 

Така значи, а... само мен да ме линчуват, а другите "извратенячки" се спотайват Crossing Arms Mr. Green

Бубанка, страхотна снимка! Да ти е жива и здрава малката кърмачка, трябва да ги запознаем с моя син да обменят опит Wink че и той си пада кърмач, но на зайци hahaha

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Много ти е сладка малката красавица.    newsm74
Добре се е ориентирала сладураната newsm10.

# 19
  • Мнения: 3 550
Като прочетох заглавието и бях готова да се обзаложа, че темата е пусната от Асинка.

# 20
  • Мнения: 967
Браво на теб и твоята дъщеричка! Наистина само с личен пример се възпитава отношение към кърменето. Вярвам, че децата ни като гледат как кърмим ние, ще кърмят и те след време. Аз да си призная не бях виждала как се кърми бебе преди да ми се наложи да кърмя своето, та за това не съдя много строго майките, които не кърмят - възпитанието ни е калпаво - но виждам, че за бъдещото поколение кърмачки нещата от рано са в правилната посока. БРАВО  Hug

# 21
  • Мнения: 35 968
Толкова малка и вече в сектата...  Mr. Green

 rotfImbo  rotfImaorotfImbo  rotfImao rotfImbo  rotfImao

# 22
  • Мнения: 35 968
моя големия като кърмех малкия пък искаше да пробва да суче.... И аз му дадох - няма да деля сега детето... тогава беше почти на 6 (не съм го фотографирала да нямам веществени доказателства за извращаването)  ... 

Така значи, а... само мен да ме линчуват, а другите "извратенячки" се спотайват Crossing Arms Mr. Green

ми, да `зема и аз да си призная колко съм извратена  smile3532

когато се роди беба, Елена искаше да сукне и тя, но не успя, беше я много страх да не ме ухапе и само ме близваше  Laughing сега сме на друг вариант - когато й се прииска кърма /около един път на 4-5 дни  Mr. Green/, отваря уста, аз изцеждам по малко, тя се облизва доволно и отива да играе вече накърмена Simple Smile; но честно да си призная, това ми се вижда по-добър вариант, отколкото да идва да суче и тя  Laughing

и аз също не съм документирала този факт  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 35 968
Бубанка, страхотна снимка! Да ти е жива и здрава малката кърмачка, трябва да ги запознаем с моя син да обменят опит Wink че и той си пада кърмач, но на зайци hahaha

виждала съм я тази снимка, защо не я пуснеш в темата, нали обменяме опит и споделяме инфо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
когато се роди беба, Елена искаше да сукне и тя, но не успя, беше я много страх да не ме ухапе и само ме близваше  Laughing сега сме на друг вариант - когато й се прииска кърма /около един път на 4-5 дни  Mr. Green/, отваря уста, аз изцеждам по малко, тя се облизва доволно и отива да играе вече накърмена Simple Smile; но честно да си призная, това ми се вижда по-добър вариант, отколкото да идва да суче и тя  Laughing

A така, признавайте бързо всички, че да се преброим Mr. Green

Ето снимките на моя батко-кърмач и изцедител:




# 25
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Ради също искаше в началото да опита кърмата - "да си припомнел" Joy Тъй като се цедях на ръка в една чашка - поиска да си пийне от нея. Каза, че му харесва, но заяви " Нека има за бебето" Sunglasses

# 26
  • Мнения: 35 968
бях пускала преди време и тази, но не помня къде, май в отчетния форум  newsm78



ъ-ъ-ъ-ъ, тъкмо сме се прибрали от рожден ден в "Патиланци"  Mr. Green

# 27
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Jade и бубанка направо ме разбихте с тези снимки rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 28
  • София
  • Мнения: 4 381
Страхотни снимки.  newsm10 Кърмачеството е изкуство, което трябва да се овладява отрано. newsm03

# 29
  • София
  • Мнения: 2 164
Е-е, направо избихте рибата!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт