Отговори
# 375
  • Мнения: 1 280
Аз нещо не можах да го схвана как трябва да се направи... Embarassed   Съдът с водата само го държим пред нас и в по-късен момент го изпиваме, така ли ?   Аз вчера вечерта се опитах да го направя..ама си бях в леглото, после станах и пих водата, но сутринта се събудих с такива болки в гърба и кръста...всичко отзад ме болеше все едно са ме били с тояги,като се размърдах и се оправих, ама едвам си поемах въздух...може и да не е от това,а да съм спала някак си ...неудобно,знам ли...абе нещо не го направих както трябва... Sick  Някой от вас ако го е правил вече , би ли могъл да разкаже как го е направил?    Blush

# 376
  • Мнения: 1
Мили ми феички и фейчо Wink
Днес взех едно много важно и кардинално решение в живота си - няма си и на идея какъв ще е ихзода от нещата - но имам хубаво усещане и някак си се развълнувах...... до такава степен се развълнувах, че се чувствам щастлива от взетото решение, че започнах да изтървавам храната си по пода... правех си спагетки и доматите изтървах, после спагетите изтървах малко на пода ...... това според вас дали е някакъв знак или просто ниските ми мебели в кухничката ми играят кофти шега???  newsm78  Wink

# 377
  • Мнения: 1 422
smile3525 Рози и рози, честито здраве! 

# 378
  • Мнения: 1 171
Рози ти си прекрасна! Заслужаваш го!   bouquet Hug Heart Eyes
Лени Благодаря! Точно в този момент, имам нужда от това!  bouquet Hug Heart Eyes

# 379
# 380
  • Мнения: 1 346
Anaximandra и аз разливам и изпускам неща най-вече в кухнята, но при мен е когато много ми е натоварено и притеснено. Когато съм спокойна всичко си е наред, дори и да изпусна нещо или не се чупи, или в последния момент го хващам във въздуха без да е направило беля, най-интересното е че "жунглирам" като на филм, чак се учудвам на себе си как стана така, че го хванах в последния момент или че падна от такава височина, а си е цяло.
Щастлива нова седмица на всички пишещи тук! Hug

# 381
  • Мнения: 1 280
Феички,  + Вокси ,  Честита Първа Пролет  !    Бъдете усмихнати и позитивни ! 

Красотата нека да бъде винаги в душите и сърцата ви !

# 382
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
http://vbox7.com/play:2ab03acb
Малко смях... Laughing

# 383
  • Мнения: 3 929
lenny pld, благодаря за тови метод! Аз съм правила нещо подобно, ама не черпя енергия от БА, а просто пълня чаша с вода и изричам думи над нея, като с лявата ръка държа чашата, а с дясната покривам отвора, "зареждам" я, след което я изпивам. Честно казано, не знам дали самите техники имат ефект или по-скоро ефектът се получава от това как мисля, т.е. положително.
Desss, прекрасно е това, което е казал Лаодзъ на учениците си. На мен ми костваха около 9-10 години, за да достигна до тази истина. Просто реших, че е крайно време да спра да търпя и така да се мъча и терзая заради нечии чужди постъпки. С моята добрина до болести я докарах. И понеже все недовлна бях, че някой не е оценил някой мой жест, все премислях нечия чужда дума или постъпка - "ама как той/тя може да каже такова нещо за мен, а за толкова неща да правя..." и все в тоя дух. Та стигнах до извода, че за да спра да бъда НЕдоволна, просто трябва да спра да правя нещо, когато ме помолят и аз да правя чудеса от храброст, а после, когато някой е недоволен или не оцени това, което съм направила за него, да мрънкам. Просто предотвратявам нещата и така си спестявам много негативни емоции. Човек не може да "огрее" всичко и всеки, човек не може да угоди на всеки и не си струва да го прави.
Така се опитвам да уча и мъжа ми, който е "на повикване". Щом му се обади някой за помощ, зарязва работата и тръгва, а последствията... последствията са, че после мърмори, а и си губи надницата за деня. И аз му казвам, че следващият път, когато го накрат да направи нещо, просто отказва, защото си има работа и съответно си спестява мрънкането след това, че човекът му е обещал да му плати, а не му е платил.

# 384
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Честита първа пролет! Вместо запис. Връщам се да чета.

# 385
  • София
  • Мнения: 1 724
Честита пролет!
Рози, пиши го по-често, мисля, че всички се чувстваме страхотно като четем твоите резултати!
Free will всеки път като видя твой пост си миля, че изглеждаш потресаващо добре, като видя подписа ти и броя на наследниците просто смятам, че може да си образец.
zuki , ще взема д пробвам и твоя метод.
Аnaximandra важно е как се чувстваш, ако изтърваването ти подсилва ефекта на въодушевението от взетото решение- Дааа, точно това значи Flutter
Момичета, може ли да предложите друг подход за обяснение без думи към близък,  когото обичаш, наранява те и в крайна сметка с който не можеш да се разбереш- пробвам с разговор с висшето аз - тцъ, не става...Колкото и положителна настройка да имам, малко недоразумение с него  или пренебрежение ме "изважда" от релси за всичко или за целия ден...

# 386
  • Мнения: 10 752
Момичета, може ли да предложите друг подход за обяснение без думи към близък,  когото обичаш, наранява те и в крайна сметка с който не можеш да се разбереш- пробвам с разговор с висшето аз - тцъ, не става...Колкото и положителна настройка да имам, малко недоразумение с него  или пренебрежение ме "изважда" от релси за всичко или за целия ден...

Хо'опонопоно пробва ли?  Simple Smile

# 387
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
Честита пролет !!! Много усмивки.

# 388
  • София
  • Мнения: 1 724
Момичета, може ли да предложите друг подход за обяснение без думи към близък,  когото обичаш, наранява те и в крайна сметка с който не можеш да се разбереш- пробвам с разговор с висшето аз - тцъ, не става...Колкото и положителна настройка да имам, малко недоразумение с него  или пренебрежение ме "изважда" от релси за всичко или за целия ден...

Хо'опонопоно пробва ли?  Simple Smile
mijjjka, не съм се сещала- благодаря за идеята.  bouquet Цитатът от Одри Хепбърн е страхотен!

# 389
  • Мнения: 3 117
syn, страхотна снимка   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт