Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Айде да се запиша прясна, прясна Mr. Green

Първо много благодаря за стиснатите палци, за окуражаването и съветите на всички Hug Hug Hug Hug Hug

После да докладвам, че имаме пиииишкаааа според доктора Всичко на бебчо му е наред засега - има си каквото трябва, изглежда наред, измерванията били в нормата, върви си почти точно със седмиците ми и изобщо засега се успокоих (тук бърша потно чело, ама ми липсва този емотикон). Бебо шаваше доста, махаше с ръце и крака - поздравяваше ни сигурно hahaha И докторът хубаво обясняваше кое какво е, ама пусто нямам такова въображение и трудно успявах да вдяна какво гледам, ама ъмках разбиращо и аз Mr. Green Та сурвакаха ме с 80лв (много скъпа процедура бре - защо си мислех, че дори в София е по-евтинко Rolling Eyes), обещаха ми уж с другата докторица в стаята туй онуй да ми запишат на дискче и да ми го дадат на консултацията след 2 седмици - дано да си спомнят Praynig Оставих се да ме убедят все пак за скрининга и утре може би ще ходя да давам кръв, а после ще му мисля... макар че и да излезе по-голям риска, самата амниоцентеза при мен е рискова процедура заради хепатита и не знам дали ще се съглася да я правя, ако се наложи Thinking Но пък да не мисля и за това още отсега. Днес искам вече да поспя спокойно (и вече и аз мога да плаша половинката с прословутия лаф "Имам пишка в мен и ще я използвам Twisted EvilJoy) и да не се тормозя излишно, че достатъчно го правих досега!

За кръвното... не стана въпрос с доктора (пък и хем се проточи много прегледа, хем и в чужд кабинет бяхме, че той там прави феталните заради по-хубавия ехограф), но той като ми мери един път кръвното ми го изкара космонавтско, но пък и аз не вдигам постоянно. Притеснителното е, че допреди бременността бях с ниско кръвно, а сега вече не е така. Лошото е,че и майка е била така - до 30 и някоя година с ниско кръвно, а сега е хипертоничка от класа и не усеща дори кръвно от сорта на 170/110 ooooh! Планирала съм да ида при кардиолог и той да ме прегледа и измери, за да прецени какво е положението и дали има причини за притеснение (надявам се да няма, че много ще ми станат Praynig). Но едно по едно в крайна сметка.

Така че още един предполагаем младеж в темичката ни (близууу  bouquet), добри засега новини и капка спокойствие Flutter

Хубава вечер на всички (аз поне днес няма да ревтуня и се надявам и да не ми се пригади - като че ли мъъъничко се разреждат кризите - пу-пу) и приятни почивни дни, разходки, пътувания, мъзрелувания - кой каквото ще прави Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 398
Да се запиша и аз в новата тема!
 Близоо   bouquet
Брадата, Маги, честити ви пишки! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 881
Честита ни нова тема,Близо  bouquet  bouquet
Маги,Брадата,честити ви момченца Hug

# 18
  • Мнения: 0
Записвам се и аз в новата ни темичка, която започва с добри новини. Да продължаваме в същия дух...
Маги, Брадата честити ви момченца!!!
Ние никъде няма да ходим, защото мъжа ми си е на работа! Но много се радвам, че ще се наспя както трябва тия дни!
Приятна вечер на всички!

# 19
  • Мнения: 11
Здравейте мамчета,

Честита Баба Марта на всички! Здрави и щастливи!
Днес бях на преглед и много ме зарадваха - ще си имаме момиченце!
Приятни почивни дни на всички! Повече усмивки и любов!

# 20
  • Мнения: 11
Относно почивните дни - утре съм на работа като за празник, но после 3 дни почивка.
Дано поне успеем да се измъкнеп по-раничко та да откраднем време за една морска разходка  Embarassed

# 21
  • София
  • Мнения: 2 089
запис  Embarassed Blush Hug Hug

# 22
  • Мнения: 74
Привет от Пампорово - тук е като снежна приказка, супер красиво е. Пристигнахме преди 2 часа и малката си умира от кеф, само обикаля и се радва:) Има детска писта към хотела, за шейни, басейн и много атракциони, които възнамерявам да посетя с нея тези дни. Не съм чела много внимателно, но честито на тези, които вече знаят пола:)

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Добро утро, тумбачета!
Брадата, Маги, честити ви момченца. Анис81, честита девойка.
Искрено завиждам на всички, които ще пътуват през почивните дни. Ние сме си тук, защото милото е дежурен  Sad.
Аз тези дни се занимавам с ясли и детски градини. Моето пате навършва 3 годинки април месец и го изписват от яслата, няма шанс да го държат до по-късно. Градините приемат чак от септември, направо се побърках.
Най-накрая намерих една градинка, която ще ни вземе от сега, само че ще е с деца година по-големи от него.
Много ме е яд на нашите управници, които не мислят въобще за работещите майки. Та нали ние, като редовни данъкоплатци, им плащаме заплатите  Close.
Извинявам се, че ви занимавам с глупости рано сутрин, но много ми се насъбра тези дни.

А сега....ЧЕСТИТ 3-ти МАРТ, БЪЛГАРКИ!

# 24
  • Мнения: 1 165
Честит 3-ти март !  bg bg bg Да сме живи и здрави и ние и целите ни семейства и.. юли/ август да се радвамв на здравите си българчета  HugМаги, Брадата честити ви пишонки   Hug
Анис, честити розови гащета

# 25
  • Мнения: 1 163
            Честит Национален празник!


Брадата,Маги,честити ви сини гащи
А на теб Анис честита мона

# 26
  • София, Люлин-8
  • Мнения: 1 760
Добро утро на всички и честит 3-ти март bouquet
Давай аз да се запиша в темичката, че пак ще я изтърва  hahaha  Joy

*blizoo*    Благодаря за новата темичка   bouquet
Брадата, Маги, честити ви момченца. Анис81, честита мацка.  love001

Приятна почивка през следващите дни  Hug

# 27
  • Мнения: 2 890
Честит национален празник! bg

# 28
  • Мнения: 881
Честит Празник!
Приятни почивни дни ви желая,ние също не мислим никъде да ходим,ще се поразходим утре,вдругиден до Пловдив,ще заведем детето на детски кът,ще хапнем,ще пийнем там някъде и ще мързелуваме през повечето време Heart Eyes
Анис,честита девойка Hug
Аз утре съм при моя си док,да видим дали ще каже пола,но по важното е бебко да е добре Peace
Ренка,така е за съжаления в нашата родна страна,но не се тревожи,нали септември ще го изместите,важното е че си намерила вариант Hug

# 29
  • Мнения: 74
При нас пък директорката на яслата е отпуска 2 седмици, а ми каза да се обадя в началото на март, за да ми каже кога може да тръгва Ирина. Подразних се, пак ще трябва да мисля кой да я гледа през това време, взела съм си отпуска, но това не е вариант за постоянно, иска ми се вече да тръгва:(

Общи условия

Активация на акаунт