Отговори
# 360
  • Мнения: 1 599
Или, С удоволствие бих се видяла с всеки желаещ! общо взето не мога да правя план, че това диване е... и всичко е ден за ден, така че чуваме се - става ли, става и така...когато мъжо замине ще съм по-свободна.
Аник, дай Боже!!!!
Лсс,  Hug

# 361
  • Мнения: 336
Благодаря за посрещането  Hug Като гледам колко много нови лентички са се появили след нашите септемврийчета, направо не мога да се нарадвам Grinning А наборчетата толкова са пораснали, големи момчета и момичета Two Hearts
 Hug на всички!

# 362
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте и от мен,
Maris Добре си долша!  bouquet Ния е много красива!
aniK Много добре звучиш за малката Криста. Пу, пу все по-добре да става! Peace
mama rosi  Ех, Роска - какво става бре душо?!
Rady  Много красива сватба! А вие с щерка ти, сте просто прекрасни!

Ние сме добре.Калоян ходи на тенис училище и май май това е неговият спорт.
Какво става с излизането по женски?

# 363
  • Мнения: 528
здр мацки.ЖИва съм.Според докторите има сърце като на 15 годишна,ама по жегите да не излизам на вън че ми ставало лошо.ИНаче нервите са ми опънати като струна ама все някога ще се оправят.Иначе Додо расте и с всеки изминал ден се опитва да каже нещо,но като мене излиза половин дума.Вместо шапка,само ПА.Ронката расте и бърбори и за него.И така.Уви до 1 месец ще се връщам на работа и малчо сигурно свеки ще го гледат.Мноо пишете много нещо едва едв ачета.АМа нормално всеки е на морето.Цопнете се и за мене.Доскоро

# 364
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Днес аз черпя по случай Илинден  Hug

# 365
  • Мнения: 919


Или, честит имен ден! Желая ти здраве и много поводи за усмивки  Hug

# 366
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Или, да ти се слави името!!! Бъди много щастлива и обичана  Hug Heart Eyes

# 367
  • Мнения: 1 599
Или, честит празник и от мен!
Ние см на Боровец. Ния втора нощ се буди и по 2 часа си откарваме в ходене напред назад в стаята! Това дете няма умора. Ходи и се пуска даже вечер, та освен умора и акъл няма  Joy

# 368
  • Мнения: 919
Започват рожденните дни на нашите дечица  Hug Hug Hug
И, разбира се първият сладур , който празнува е НИКОЛА

РУКСИ, да ти е живо и здраво прекрасното момчеце!!! Желая му много късмет, здраве, усмивки  Hug Hug Hug

# 369
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Рукси, ЧЕСТИТО и от мен!!!  Hug
Пожелавам му много здраве и много успехи на всички Ви на новото място!!!


# 370
  • Мнения: 1 455
Рукси, да е жив и здрав Никола, малко на патерица. Много да те радва и всички проблеми и препятствия да останат в миналото. Много целувки.

Мили момичета, нямам търпение да се похваля. Преди малко се прибрах от кандидат-студентски изпит за акушерка и имам пълна шестица, което ми гарантира прием. Адски съм щастлива и горда със себе си, защото бях изключително подготвена и уверена. Написах и казах всичко без грешка, та от октомври съм студентка.  Crazy Grinning

# 371
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Dani, честито мила! Вярвам, че много жени ще намерят подкрепа от теб в този изключително важен момент в живота им!
Успех и продължавай да ни зареждаш с неизчерпаемата си воля и енергия!  Hug

# 372
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Рукси,  жив и здрав да ти е невероятния Никола !  Hug Hug Hug

Или , на патерица, жива и здрава да си !   bouquet

Дани, невероятна си !!!!! Направо се гордея, че те познавам! Hug

Момичета, ние тръгваме в понеделник в ранни зори от Видин, където ще постоим през уикенда.
Ще попътуваме доста, ако намеря нет по пътя ще пиша  Heart Eyes

# 373
  • Мнения: 919
Браво Дани!!!!!!!  Heart Eyes

Деси, съжалявам, че не се организирахме да се видим, но се надявам, че при първото връщане ще се срещнем и ще ни разказваш много. А снимки разбира се очаквам с нетърпение  Hug И децата ли тръгват с вас?

# 374
  • Мнения: 727
за Дани  Hug.определено си за пример-успех  Peace
Майчета пиша за да се похваля,че ни падна първия зъб  Mr. Green но за сметка на това сме с 4 нови кътника.... Crazy,баткото е супер мил с бебо и напира вече да плува сам в морето Sunglasses...
Сега сме на гости на мама и тате и е супер  Mr. Green...ама после у дома започваме подготовка за училище Peace

Марис и аз да те поздравя с Добре дошла на родна земя  bowuu

Хайде весела ваканция на всичкииии

Общи условия

Активация на акаунт