Отговори
# 390
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Ехоооо, и аз съм тук. Само да ви се обадя. Hug Нищо ново, интересно, работа, къща, деца..., аааааа и мъж. Joy Привет, милички, чета, но и аз нямам нищо интересно за казване, пък и ви срещам във фейса, та... Wink
Роси, Ради, да ви гушна, че виждам положението не е розово. Heart Eyes
Ани, много сте хубави и четиримата, за двете дами да не говорим. Heart Eyes А, за лудницата, все си повтарям - ще мине, като поотраснат. Grinning
Или, Рали ме разсмя искрено. Какво казваш, за Маричков динозавър. Joy Е, това се казва усет. Laughing
Анджи, и аз още не мисля за РД, обаче пък съм привърженик на празнуване в деня, ако има възможност. Работа визирам, най-вече.  Hug Така, като се замисля, май всичките 19 РД на дечковци сме ги отбелязвали на самия ден.  newsm78 Абе,.... все тая. Laughing  Hug Децата да са нахилени, другото...

# 391
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте и от мен
Ухааа да ви кажа - отделих се от Калоян за цели 3 дни. Ходих на един събор организиран от танците. За първи път от шест години, а пък и ако сложа бременността, направо.... Mr. Green
Той не е показал да страда много, държал се е мъжки, но като се появих такова гушкане не е било никога, толкова ме слуша сега, толкова е добър и разбран - пу, пу, пу! Heart Eyes

И ааау, започна се с научаването на неприличните думи като "бай х..у" Confused Голямм стрес изживях докато му обясня какви са тези думи, какво означават и техните производни Embarassed

За тениса - ходи чаааак в Малинова долина. Crazy Сега разбрах, че тук до нас има стадион и също така има тенис, та ще го местя там живот и здраве. Много му допадна тениса, има желание и хъс в него. Треньорите казаха, че има много талант в него - ха дано е така. Иска ми се да тренира този спорт.
Месечно цената не е стресираща, но е за групово занимание и примерно ходене 4 пъти за по един час. Иначе индивидуалните занимания са скъпо удоволствие - мисля споменаха за около 40 до 60лв за големите. Аз сега за сега ще го водя на групови, пък ако наистина му тръгне ще го мисля някак, но ще да е в по-голяма възраст.

Нещо ми се видя, че danisport взела ума на всички - Браво мила, браво!!! Аз мисля, че там е твоето място! Все така и занапред!

Maris Красота, красота са ти децата!

Rady, mamarosi Едно голямо гуш! Много здраве и късмет, пък другото ще се нареди. Силни сме! Hug Hug Hug

# 392
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Поспаланки, пътешественички - ееее, колко да се такива - хайде появете се де! Hug

# 393
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Голямо затишие тук.  newsm78
Нашата кака си е на село, там поне си има приателка да си играят, че тук направо подивява. Аз работя през ден, така хем навлизам в нещата, хем и малкия не го зарязах съвсем, хем пък и на бабите им е по-лесно.
Мариска, Съни, много готини снимки Simple Smile

# 394
  • Мнения: 528
личи си мацки ще е отпускарски сезон.Аз влизам рядко щото малко да се разсея от черната ми серия която дано някой ден има край.Радвам ви се във фб ви "виждам"и ви се радвам че ви познавам.
ВИдях доста хубави снимки и пораснали деца.НИе таз година няма да ходиме на море и обикаляме плажовете из софия.Другата ще ходиме в пловдив в аква парка,може да се видиме с някой мацки.Мъжа ми се чуди къде да ме води само и само да не седя в къщи щото черните мисли ме връхлитат.До миналата седмица мъж ми нямаше грам работа и 10 дена си откара в къщи,поне си почина малко.Сега пу-пу да не са му уроки има доста работа .Татко от 2 седмици е във втора градска .Откриха му болеста Герб на всичко което има досега.Не искам да казвам голяма дума нито да прозвучи като чели вече го отписах и аз но през ден едва едва го връщат от някъде посредата мужду горе и тука.3 пъти не могат да го изпишат от там.Два пъти дига рязко Т и прави бъбречни кризи  итака се  етресъл че главата му е синя все дено някой го е бил.Не стига това ами и от операцията на пикочния мекур явно не е направена като хората и отново пикае кръв,има в бъбреците кръв и най рано на 23 може да бъде приет в александровска за операция.За доктори направо не м исе говори че ми иде да ги гръмна всичките.Децата растът,Додо става все по щур започва малко по малко да бърбори но когато му е кеф.А аз евентуално края на септември началото на окточмри ще съм вече работна жена.А додо не го искат засега на градина ,и ако не го приемат свеки ще го гледа докато го приемат.И така .Единственото хубаво нещо което се случва около мен но не мога да му се зарадвам истински е ЧЕ СТАНАХ ЛЕЛЯ ЗА ВТОРИ ПЪТ.БРАТМИ му дадоха още едно момченце което се казва РОСЕН на ВУйчото и На мене.НО ПОКРАЙ ТАТКО НЕ МОГА ДА МУ СЕ ЗАРАДВАМ ИСТИНСКИ.ДАНО скоро всичко е наред и да мога да му се зарадвам.ОСтавям ви мацки.ОБИЧАМ ВИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 18 авг 2011, 21:17 от mama rosi

# 395
  • Мнения: 727
И аз да се включа

Посети ни феята на зъбките пак-падна и втория долен на батето а на бебо му порасна първия и почва мъката с втория Mr. Green...това е интересното
Иначе плаж разходки-класика

Това е ще ви наглеждам как сте  Hug

# 396
  • Мнения: 1 599
Ех, времето лети! ето остават още 3-4 дни и хайде обратно в пустинята Simple Smile
Деска, как е как е Simple Smile?
Успяхме с Аник да се видим за малко. То виждане е силно казано, но пак беше добре Simple Smile пооплакахме си се една на друга, и така Simple SmileКриси е прекрасна! Габи е пораснал потичаха малко с Ади, поиграха на Бен10, попоскараха се, общо взето всичко си е както трябва  Joy
Надявам се следващата година, живот и здраве да е по-лесно  Laughing
Съни, аз много уважавам тенис. на дърти години заиграх и съм доста навита и за Ади. По принцип разни треньори обаче все ни казват, че е най-добре към 7години да го запишем.
Роси, горе главата, мила  Hug
anilevI, ле ле и Ния така я мъчат зъби, ууужассс. то такова нещо такова чудо! има 4 и сега 5 избива,а колко оставааат
Ние на 24 ще правим прощъпулник, че Ния проходи! На 3 Август! Много е смешна, никой не очаква толкова мъничко бебче да стане и да ходи самичко Simple Smile Навън не се пуска много, но вкъщи си е свободен електрон Simple Smile

Последна редакция: нд, 21 авг 2011, 16:32 от Maris

# 397
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
MAriska, лек път ви пожелавам. Спомням си и Рали как проходи, беше на около 11месеца и направо миниатюрна, но ходеща... Simple Smile същото и с бърборенето после. На тази възраст (на Емо) сглабяше изречения, а той милия още дума не може да върже като хората, не го и влече особено да приказва, има си негови си задачи.. Simple Smile овенска му работа
Ние си я прибрахме от село, че там нещо се разповръща, а и разни насекоми са я понаяли. Та сега сме всички на къщата и цирка е порядъчен. За щастие вече се заиграват двамата по малко.

# 398
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Привет и от мен !  Flutter

Мариска , какво да ти кажа...направо ти се чудя на геройството как издържаш в Катар  Mr. Green.... Аз съм меко казано адски разочарована ..явно съм голям неосъзнат...расист  Laughing
Уж записахме децата в едно английско училище,но нещо не съм особено доволна..та ще видим как ще потръгнат нещата и при тях. Макси определено няма проблеми нито с комуникацията ,нито с привикването поне засега.  Виж с мен и Мартин вече е друго нещо... Дразни ни адски много това ,че всичко им е наред- прекрасни пътища ,навсякъде зелена изкосена трева , цветя, поддържани градини, магазини, лукс  ..и до този лукс..невероятна мизерия- коптори, беднотия.  Дрехите ,музиката.....бррррррррррррр..може би е  адски рано още ....добре, че има закътани местенца за чужденци. Иначе хората са безумно любезни и винаги готови да помогнат..но какво от това  Mr. Green
Поне на този етап нямам никакво желание за разглеждане на "забележителности", нито пък на разни други градове, предпочитам да хвана самолета и да скокна до отсрещните острови или Европа  Whistling
Тъй че това е засега...уча се да си затварям очите ! Joy


# 399
  • Мнения: 1 599
Деска, ха ха, бих казала Simple Smile
Мъжо пак скоро ми припомни как първата година през ден съм питала кога ще се прибираме в бг. Добрата новина е, че се свиква с всичко...или с почти всичко. Предполагам, че в Мароко е по-различно от Катар. Имат повече култура и минало като че ли. Но за бедността имай предвид, че са страхотно мързеливи! За училището - всичко е пригодено за един горещ, мързелив свят, така че не очаквай кой знае какво Simple Smile
А за островите отсреща и аз съм навита  Joy

# 400
  • Мнения: 1 812
 Здравейте!
 Завърнахме се от морето, прекарахме добре, но се прибрахме по-раничко, защото Мила е с варицела. Живи и здрави да сме само, колкото толкова. А и както вече споменах, то си е напоследък каръшка историята при нас.
Деска, то това си е културен шок. Може ли от Норвегия в Мароко и времето в България не стига за адаптация. Пожелавам да го видиш Мароко пъстър, цветен и различен и бързо да си намериш твоите нещица , които да те влюбят в страната.
 Мариска, не се видяхме този път. Живот и здраве следващия път! Честити ходещи краченца, да крачи уверено в живота!
Роси, голяма прегръдка от мен! Много сила ти изпращаме виртуално! Hug
Или, значи се връщаш полека на работа. Кога се роди фъстъка, кога порасна?Голяма усмивка е този Емо, а каката изглежда една умница Heart Eyes
 Анджи, докъде стигнахте с ремонта?
 Тази седмица няма да съм на работа, надявам се да успея да отпочина. Няма да можем много да скитосваме, но ще се занимаваме по къщата предвид карантината.
  Усмихнат и хубав ден!

# 401
  • Мнения: 919
Ехооооооооооо, Днес е рожденният ден на моето прекрасно, прекрасно момиченце  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Черпя ви направо с нейната торта

И на всички пожелавам мноооого усмивки днес  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 402
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Честит рожден ден на Вероника! Много здраве, усмивки и щастливо детство!  Hug Heart Eyes

Поли, тортата е просто...уникална  Grinning

# 403
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Честит рожден ден прекрасна Вероничка ! Расти умна, здрава и щастлива !
Поли
  Hug


# 404
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Леле, Поли, каква бяла птица съм  ooooh! Просто не съм се усетила, че днес е 23  Blush
ДА Е МНОГО, МНОГО ЗДРАВИЧКА!!! ДА Е ВСЕ ТАКА БУДНО И ЖИЗНЕНО ДЕТЕ, ДА ВИ НОСИ МНОГО РАДОСТ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт