Отговори
# 285
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
И какво сега Niya няма да ни удостоиш с вниманието си на по една чаша вино - така ли, така лииии?!...а бой де, а бой!!! Laughing Hug

Момичета, нали ще се видим? Hug Heart Eyes

# 286
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Хахах, Съни, тъкмо отварям врата, да честитя на Ани. Laughing Hug Heart Eyes Ти в мен съмняваш ли се?!? Joy Обичам си аз темичката и това е. Напоследък, малко по-рядко влизам, но не пропускам.
Вчера се чухме с Вещи. Еее, толкова ми беше приятно да си поговоря с нея, че... Heart Eyes
Благодаря за прекрасните поздрави, мили мои! Стоплихте ми сърчицето, за пореден път.  love001 txtloves Наздраве за всички нас!
Анчо, много, много да си ми здрава, спокойна, доволна и щастлива! Честит Рожден ден! Пожелавам ти един неотразим Твой ден! И много целувки от нас.


Мариско, дълги години заедно, стоплени от тази малка искрица, наречена любов!

А, каква е годишнината? Някои знае ли?

Момичета, утре да купонясвате и за мен. Laughing
Аз изчезвам, вися при седмокласниците, разказах ви скоро, да не се повтарям, но главата ми гори. Laughing

# 287
  • Мнения: 919


Марисче, щастие Ви пожелавам, много , много, много щастлив живот  Hug

# 288
  • Мнения: 1 599
Много ви благодаря за пожеланията, милички  Hug

А, каква е годишнината? Някои знае ли?

Аз му викам, че е диамантена, а той..ааа май е хартиена Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 289
  • Мнения: 727
Ани честит рожден ден


Марис - дълъгггггггг семеен живот още 10 пъти по толкова

# 290
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Брей, че празници се заредили тук....
Живи и здрави да сте Ани, Мариско, Ния и Галка...

Аз съм на линия за утрееее  Crazy
Кои ще бъдем в крайна сметка?

# 291
  • Мнения: 358
Аник, честит рожден Ден !

Марис, много любов ! Вие сте били с дълъг стаж  Laughing

Момичета, весело да си изкарате утре !

# 292
  • Мнения: 528
Здрамейте давам отговор на въпроса ви
МАМА РОСИ ,Деата,Риопле,Съни,тайги,лулулто,Дани спорт,Рукси,НИНА км,Ради,Пипи 67 е под въпрос.
Анджи и ЕВица едната е командировка до 12 а другата е на море до тогава.Аник й е трудно вечерна среща,МЕчи се чуди.Гал не ми е отговорила.Иначе другите независимо че сте далече заповядайте и вие.ЕВентуално след това на клуб или дикотека,но Съни или Рукси ,или някоя друга води.

СЕГа ви каня на следващата среща този път е дневна,времето ще е слънчево.ЕМо чолаков ми обеща да е хубаво.Надявам се да дойдат повече.Ако не ви кефи борисомата може м южния парк н отам копаят горе на нишава.

СРЕЩА ГОРЕЩА С МАЙКИ КРАСИВИ И МАЛКИ ГОСХОЖИЦИ И ГОСПОДА ПРЕКРАСНИ И ПОРАСНАЛИ И БЕБЕТА КРАСИВИ на 18.6 от 11 часа в Борисовата Градина на езерето арианаЛС в клукарника ФБ ще разпратя че повечето са там по дълго време от колкото тук

Последна редакция: чт, 09 юни 2011, 22:49 от mama rosi

# 293
  • Sofia
  • Мнения: 4 394
Здрамейте давам отговор на въпроса ви
МАМА РОСИ ,Деата,Риопле,Съни,тайги,лулулто,Дани спорт,Рукси,НИНА км,Ради,Пипи 67 е под въпрос.

Роси, ама равна нямаш  Hug Joy Това го разбрахме де  Peace

За детската среща ние може да се окажем само с "бебета красиви", че за тогава се надявам да сме пратили Габи в НЗ. Аз от днес го оставих в къщи за голямата ваканция, че тия сборни групи хич не му понасят  Confused

Мариско, да ви е честита хартената сватба (мисля, че Руси е по-прав в случая Wink ) и да стиггнете до диаманетена, платинена и каквато е там друга 100-годишна в мир, разбирателство и любов  Heart Eyes Ако имате желание и в компанията на още няколко прекрасни синеоки създания  Hug от нашата бебешка отчетна вече имаме 2 бременни Wink

МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА МОЯ СТАРЧЕСКА МИЛОСТ  Hug Heart Eyes

Довечера да си прекарате много хубаво  Peace

# 294
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ехооооо приготвяте ли се?!...а сипахте ли се вече за първото кръгче?! Mr. Green

# 295
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ударих си джинчето, напудрих се и идваааааааааааам  Crazy

# 296
  • Мнения: 1 812
 Хайде, поспаланки събудете се, знаете ли от кога съм на работа! Wink Може би имате нужда от кафе!




Да кажа за вчера. Както винаги срещата беше весела, шумна , трогателна и разтоварваща! Много добре си прекарахме. Бяхме в разширен състав като в "доброто  старо време", за което Росито ще приложи доказателства. Липсваха ни няколко стари муцуни, но другия път ще са при нас, надявам се Heart Eyes

Хубав ден на всички!

# 297
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Думите са излишни! Heart Eyes

# 298
  • Мнения: 528
здр снощи се прибрахме към 5 часа и не съм спала щото в 7 мамооооооооооо и после на гробища и сега ще дремна малко и после ще кача матерял.Беше страхотно,в пиано бара съни за малко щеше да ми махне главата щото само снимах ама тя не ми я махна а аз като седнах на климатика и цяла вечер ме боля тиквата,но не спрях да правя компромати уж скришом.До покъсно майки

Последна редакция: сб, 11 юни 2011, 17:15 от mama rosi

# 299
  • Мнения: 358
Ааа, направо сте се разбили този път  Laughing Хайде наспете се, пък ще ви видим ..

Общи условия

Активация на акаунт