как да кърмя легнала?

  • 2 047
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Да не би да го обличате прекалено много  вечер,когато го слагате за сън.Най добре ще е да го обличате с белъо,отгоре пижамка и накрая да е с чувалче,тъкмо няма да се притеснявате дали е завито или отвито.
Моят точно така го обличам, но пък се поти по главата  newsm78

# 16
  • Мнения: 636
Аз я обличам така, но без чувалче, когато е при мен в леглото. Просто я завивам с моята завивка, докато я кърмя. Понякога, много често даже, така заспиваме и двете. Днес сутринта докато я кърмих в леглото се изпоти.

# 17
  • Pernik
  • Мнения: 111
опитах и резултата беше голямо повръщане, изпускане на гърдата ,  не може да я засуче.... абе голяма мъка. Май наяма да успея
 Cry

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
А опитвала ли си докато бебе е полусънено да го сложиш да суче?

# 19
Пък ние пробвахме и млякото освен че потече по чаршафа, влезе и в носа й и това никак не ми хареса...

# 20
Всъщност от носа й. Явно някак си през носоглътката. newsm78

# 21
  • Мнения: 4 242
Ето така спим и се кърмим двечките вече година. Laughing
Щом са ти малки гърдите се понакланяй малко повече към бебето.

# 22
.....Та ми се видя малко опасно....
На каква възраст бяха бебета ви, когато (започнахте да) кърмихте легнали?

# 23
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
.....Та ми се видя малко опасно....
На каква възраст бяха бебета ви, когато (започнахте да) кърмихте легнали?
На възраст един ден Laughing Впоследствие имахме малки затруднения заради рагади и защото трябваше да внимавам как я поставям на гърдата,така че редовно взехме да се кърмим легнали малко след първия месец.
Не е опасно - това е една от първите пози,които се препоръчват от консултантите по кърмене и може да се прилага (и на практика се прилага на запад) буквално минути след раждането.

# 24
  • Pernik
  • Мнения: 111
мисля че успях  Laughing вече 2 пъти! Много ми е удобно имаики предвид как ме боли крема в момента, но беше голяма борба докато захапе е и доста имаше по чаршафа и в носа му, но всепак е някакъв успех. Благодаря на всички за помщта Heart Eyes дано да му стане любима тази поза защото на мен определено ми е много удобно

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 603
Браво, че сте успяли. И ние на тази възраст почнахме легнали да се кърмим и нощем поне той не се разсънва, а продължава да спи. Аз го слагам под мишницата ми и го притискам леко да се обърне към мен. И аз не съм с голям бюст вече, но се наместваме. Вече той сам ме дърпа и се завърта към мен, подхваща си цицата, а като се насуче ме отблъсква. Леко го завивам с пелена или с моето одеало. Абе голям рахат е...

# 26
  • Мнения: 463
Аз кърмя в тази поза от самото раждане.Всъщност така успях да го накарам да засуче.Много ми е удобно.
За да ми е по-удобно гледам моят корем и неговият да са един срещу друг,а ръката ми минава над главата му..Вечер когато кърмя и подремвам си подпирам гърба с едно одеало,т.е.облягам се на него.А също и слагам възглавницата прегъната на 2 под главата си,така по-лесно става при мен.
мисля,че с времето ще става по-лесно като се научи бебчето,Ники вече сам се хвърля върху гърдата Wink
за кърмата върху чаршафите и при нас се случва,особено ако е сънен,но не е болка за умиране.Направо не мога да си представя да кърмя нощем седнала ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт