Изоставено сърце / Vazgeç Gönlüm/- нов сериал с Мурат Хан по ТВ+ - тема 1

  • 60 784
  • 381
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
Като свърши "Цената на живота "ще има раздвижване в темата Peaceпък и самият филм още не се е развил.Али е супер егоист,той дори не слуша какво му говорят Бахар,Салих,Мелтем,че и майка му #Cussing outпък камо ли да се съобразява с тях и с чувствата им.Батко му толкова се гордее с него,че го изучи а той се оказа и продажен на всичкото отгоре....клел се бил.... #Cussing outклела се е Бахар да служи на правото дори жертва собствения си брат!Ще видим като мине делото какво ще обясни "великия адвокат" Twisted EvilСпоред мен Джошкун наистина съжалява-където и да е -в затвора или не съвестта му ще си бъде с него и ще го измъчва.

# 91
  • Мнения: 11 019
Цената на живота скоро няма да свърши. Мернах малко тази вечер.. имаше серия по Фокс ТВ, до под кривата круша са стигнали, скоро няма да се разплете. А и по принцип сезоните са до края на юни. Така че... ще има да се точи втори сезон, а ако го пуснат и по бТВ ще стане...  още по-раздвижено в темата за "Цената на живота". Като се появи Сонгюл тук... може от фенките на "Перла" да се появят за коментари.
Ето 12 еп.

# 92
  • Мнения: 0
мала мале.... CrazyСонгюл пък няма да се появи тук няколко месеца още....А от Цената май само още един епизод остава доколкото разбрах Thinkingблагодаря ви,че качвате сериите,днес например не можах да гледам....хем в неизвестна телевизия,хем в ужасно неудобно време го дават този филм Crossing Arms

# 93
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Днес Бахар как се отказа от любовта си заради своя брат.Не съм гледала сериите напред и незнам какво ще стане,но историята на майката май се повтаря при дъщерята.
Довчера и аз си мислех,че Джушко съжалява за всичко,но след днешното му напиване,стигнах до извода че е голямо леке и такова ще си остане.Ако беше влезнал в затвора можеше и да има някаква промяна в него.Голем глезоран,чудя се дали не е син на Хасан и затова майка му да го е поглезила толкова.
На адвокатчето Али му набирам #2gunfireЩо за адвокат е това щом не може да си каже чувствата които има към своята съученичка? #Crazy

# 94
  • Мнения: 11 019
за Цената на живота, не знам. Мернах снощи малко, за 5 мин гледах, пак дебелата слугиня дава акъл и командори парада.. това е едно от нещата, които супер много ме дразни в този филм. Но като цяло, ми харесва мн. повече от Изоставено сърце

12 еп.

# 95
  • Мнения: 0
Бооооже мой.....Али бил"обещаващ младеж"според Фикрет Shocked..понеже се продаде и излъга,понеже не спази нито един принцип на правото което уж е завършил с отличен,понеже предаде семейството си....че и не умее да лъже като хората.....едва се сдържам да не споделя мнението си за него но ще ми трябва червена точка.....Много долни хорица има в тоя филм-Али,Джошкун,а и онзи Яман пък....и на неговия слаб ангел трябва да ставаме свидетели.....Аз пък не одобрявам това че Бахар така заряза Салих без да му каже истината.....това се случва във всички филми-правят се на жертви,поемат вината върху себе си,не търсят помощ от любимия....ако си беше признала имаше поне минимален шанс да я разбере,а сега......е,пак ще се сближат но....той винаги ще си има едно наум че е лъган...и от нея..и от проклетото си братче....А тази Дефне защо е като близначка на Гонджагюл не разбрах... Thinking

# 96
  • Мнения: 9 740
Али,още след дипломирането- говореше със завист как живеят богатите окъпани в светлина,а те бедните- в мрак- още тогава разбрах че ще ни сервира гадости.Брат му се е оттдал на семейството си - на сестра си ,на брат си-работи и го издържа-даде му образование, че и часовник- който Али не хареса Mr. Green
Голяма вина имат и семейството за смъртта на Гонджагюл- когато тя беше най нешастна,когато имаше нужда от подкрепа и утеха- на всичкото отгоре и бременна- всички се нахвърлиха върху нея #Crazy
А за глезльото,лекето ,страхливеца и малодушника, за този червей Джошкун - колко съдби ли още е осакатил1с безцената помощ на гадния си баща #Cussing out
Много е гаден Фикрет,с пари копува всичко ,мачка наред- ще си намери и майстора той- предполагам Mr. Green
Истинско чудо е Бахар- как се е съхранила толкова принципна и добра в подобна среда Praynig
Али е много озлобен -до къде ли ще стигне ooooh!
Но поне Салих вече знае причината ,защо Бахар му отказа Blush

# 97
  • Мнения: 0
Здравейте момичета.
Вече навлизаме във филма. Като всяко начало, го усещах малко муден, малко неестествен.
Но вече влизаме в завръзката, опознахме героите, разбрахме историите им.
Не малко турски филми съм гледала и продължавам да гледам,
но не мога да свикна с това тяхно проклинане.
Как една майка се обръща към детето си с думите "Господ да те накаже", "Проклинам деня, в който те родих".
Нормална е тъгата при смърт на дете, но ... тези думи са като изписани с кръв.
Али - неблагодарен, егоист и страхливец.
Фикрет - боже опази от такива мъже. В началото го показаха, като абсолютен страхливец правещ се на "лош". Сега обаче вмъкнаха някакви "силни" моменти за неговия "силен" образ - прикоткването на Али, прикоткването на човек на Харпутлу, с цел отстраняването му.
Боже, Божеее не мога да повярвам, че този смешник го играе играч от висшата мръснишка лига. hahaha hahaha hahaha
С две думи, хубаво ни е филмчето, прекрасен ни е и Мурат Хан да се наслаждаваме до край.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 98
  • Мнения: 0
Лелееее....
Сега изгледах и 11-ти епизод  doh doh doh doh doh
Този Али много на сериозно се е взел.
"Аз първи я видях....моя е."

# 99
# 100
  • Мнения: 898
Здравейте ,  пиша за първи път . Имам един въпрос , ако може някой да ми каже предварително благодаря . Семейството на Гонджагюл знае ли , че тя беше бременна  като се самоуби ?

# 101
  • Мнения: 188
Всички от семейството знаеха.

# 102
  • Мнения: 9 740
Привет Hug
Защо Бахар не каза на Салих, че в началото не е знаела кой е  newsm78
И Салих с право си мисли че е бил използван Naughty
Много ми е интересно отсега нататък каква ще е реакцията на Салих към Джошкун
Той и Али хвърляше пари и се нахвърли на Джошкун в началото - но после се извъртя на 720 градуса Mr. Green
Дъщерята на Хасан каква ли роля ще има newsm78 мисля си- ако се влюбят с Джошкун Mr. Green Ромео и Жулиета Mr. Green Joy Joy Joy
Обаче струва ми се ,че Бахар и майка й не знаят за бременността на Гонджагюл newsm78

# 103
  • Мнения: 898
А Джушкун и баща му знаят ли за бременността ???  Струва ми се , че дъщерята на Хасан ще се влюби в Салих .

# 104
  • Мнения: 9 740
Да ,знаят Naughty
Гонджагюл каза на Джошкун ,когато го потърси в хотела- а той й предложи аборт Naughty

Общи условия

Активация на акаунт