boj za kosa

  • 1 631
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 234
А кои бои са безамонячни? newsm78 И аз мисля да се боядисвам в кестеняви нюнанси като естествената ми коса като за начало! Simple Smile
Преди като бях червена се правех с Лонда Вулкано и знам че те имат безамонячна боя но по мое мнение не е толкова добра-цвета не става толкова хубав като с амонячната и пада по-бързо.Ама това е за червеното,незнам как е с другите бои Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
А кои бои са безамонячни? newsm78 И аз мисля да се боядисвам в кестеняви нюнанси като естествената ми коса като за начало! Simple Smile
Casting на L'OREAL е безамонячна. Ползвах я дълго време и наистина щади косата, но пада по-бързо. Подходяща е, ако използваш само един цвят, за да се наслоява. Но като цяло на последък не съм доволна от боите на L'OREAL.

А във виртуалния фризьорски салон на Арома си харесах един цвят - Графит, но нямам доверие на българските бои. Знаете ли от Шварцкоф или Вела някоя хубава боя с такъв цвят?

# 17
  • Мнения: 1 645
Аз съм доволна от Лориал - от 3 години само нея ползвам,и много ми щади косата Peace
Имат хубави кестиняви цветове.

Лореал имат една такава щадяща серия за нетретирана коса, мисля че беше "Open".
А пак на тях, само че "Feria" имат едно страхотно кафяво със златисти отблясъци, все се каня да го пробвам, но малко тъмно ми идва.

Мюриел, кажи ми моля те кой номер е този цвят Praynig
Аз Фериа я харесвам,но не съм виждала такова кестиняво Embarassed,а и предпочитам по - тъмен нюанс.

# 18
  • Мнения: 1 629
Ей това е цветът, а този ми се видя подобен. Разгледай и тук.

# 19
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз съм фен на лореал. плескам се с шампоан оцветител, като време ми държи колкото с обикновената боя, около 2 месеца.

# 20
  • Мнения: 68
мен ме страх да не взема да стана много тъмна...имате ли опит с това?

# 21
  • Мнения: 1 645
Ей това е цветът, а този ми се видя подобен. Разгледай и тук.

Имат срашни цветове,но тук в България май ги няма, Sadаз поне не съм ги виждала.А тази боя която ти прави косата на кичури,дали я има тука,гледам по немската от давна я рекламират newsm78

Общи условия

Активация на акаунт