Течение от пъпа

  • 41 574
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте! Simple Smile
Бих искала да споделя проблема си с вас и се надявам ако има някой който се е сблъсквал с подобно нещо и знае от какво може да се получава така да ми помогне. Преди няколко дена забелязах че имам две ранички в пъпа и имаха коричка. Забелязах и че отвътре, от самото пъпче ми тече някакъв секрет - прозрачен и течен, като вода. Сякаш имам дупка в пъпа и ме боли и смъди отвътре и се притеснявам да не е нещо сериозно. А и постоянно имам секрет с неприятна миризма. По принцип пъпчето ми е дълбоко и редовно го почиствам. Някой знае ли дали е сериозно и дали имам причина за притеснение? Confused Благодаря!

# 1
  • Мнения: 495
Май си прекалила с почистването.Вероятно си го инфектирала.Потьрси специалист.

# 2
  • Мнения: 0
Мне, не мисля че в това е причината защото не съм вманиачена в тази част на тялото но и не мисля че възпалението ми е от неподдържане на хигиена. #Crazy Но когато ми се появиха раничките доста го поразчоплих за да махна коричките и сега са ми много зачервени и ме болят. Confused А този секрет не спира да тече, сякаш отвътре ми е "отворено" пъпчето. Заради формата му не мога да видя какво има на дъното му, но постоянно е влажен.

# 3
  • Мнения: 495
Не се и опитвай .Не сьм сигурна точно какьв лекар ти трябва и не мога да те насоча.

# 4
  • Мнения: 0
И аз не знам към какъв лекар трябва да се обърна а и малко ме е срам. Мисля че може да не ми е бил завързан добре като бебе, защото когато бях дете пъпчето ми беше изпъкнало, с времето се оправи но винаги съм имала нещо като дупка в края му. Сега го чистя и мия но е много зачервен и не спира да сълзи, а и не мога да го почистя добре. Някой знае ли как мога да го изкарам навън? newsm78

Последна редакция: пт, 04 мар 2011, 15:30 от Sunshine.

# 5
  • Мнения: 2
mili4ka ti si mnogo smela kak moje da ne si obarne6 vnimanie ako tova koeto pi6e6 naistina e viarno za6toto ako az sam na tvoe miasto i ako naistina moje da se polu4i takova ne6to dosega 6tiah 100 pati da sam potarsila medicinska pomo6t.Ne si pravi maitap s takiva seriozni ne6ta tova e moia savet.Ne iskam da te pla6a no rabotata hi4 ne mi izglejda na dobre

# 6
  • Мнения: 0
 Shocked Леле... не знаех че може да е толкова сериозно. Cry Тогава ще послушам съветите ви и ще отида на лекар, само че не знам към какъв специалист да се обърна? newsm78

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 72
Sunshine,дано ти помогна и вдъхна кураж Peace.
Моят случай беше абсолютно същият-все едно аз съм го писала-дълбок пъп,само не си спомням да съм имала ранички newsm78,започна да изтича бистър секрет с неприятна миризма.Подсушавах редовно,даже пръсках парфюм на памуче и си го слагах в пъпа/беше лятно време и така миришеше,че все едно не съм се къпала/,докато не отидох на лекар/хирург/.Той ме прегледа и ми каза,че доста рядко се случвали аномалии още във вътреутробна възраст-пикочният мехур свързан с пъпната връв,и ми каза ,че трябва да направим контрастна снимка на рентген,за да види дали е така.Уговорихме си час,дотогава ми изписа антибиотик/ципрофлоксацин/ за инфекция на меките тъкани/за да се застрахова от инфекции/ и каза да подсушавам след всяко мокрене с клечки за уши и после 90 % спирт.Каза,че секретът май бил урина newsm78 #Crazy.
Отидох аз за изследването,бях си купила една ампула контрастно вещество,сложи ме на една маса,над мен рентген,и с един тънък катетър започна да търси дупчица в пъпа ми за да вкара веществото.Така и не успя обаче,каза,че нямам никакъв пробив newsm78,и така.
Оттогава редовно си подсушавам пъпа както той ми каза-със клечки за уши и спирт и не съм забелязала да имам този проблем/или не му се впрягам толкова/ Praynig.Щом изкарах една бременност без да ми стане нещо на пъпа/беше се разтегнал до неузнаваемост и ме болеше доста Embarassed/,значи не е било нещо лошо при мен.Ако обаче има такава свързаност на пъпа с пикочния мехур се налага операция.
Моят съвет е да се посъветваш с хирург и дано да няма нищо и при теб Praynig!!!

# 8
  • Мнения: 0
pinito, много ти благодаря за съветите! Hug Ще ви послушам и ще се консултирам с хирург докато не е станало късно. Явно е много опасно, но няма как, зад пъпа има много важни органи. Това за секрета че може да е урина много ме шашна, защото и при мен мирише ужасно. ooooh! Много ми е чудно от къде пъпчето сълзи след като няма дупка, както на теб са ти казали. Rolling Eyes На мен от самото дъно ми тече непрестанно и ми е много странно как става през кожата. Shocked Благодаря ти много, най-скоро ще се посъветвам с хирург. Peace

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 72
И аз незнам как така изтича този секрет без дупчица newsm78,но хирурга така искаше да ми вкара катетъра в пъпа/беше болезнено/,че вече си го представях,но той и още един доктор ме гледаха и казаха,че нямам дупка Shocked.Но си беше голям стрес на масата и доста бях изплашена и като ми казаха,че нищо ми няма и само да подсушавам изчезнах с бързи крачки Embarassed.
Наистина се надявам и стискам палци да ти няма нищо-дано,дано Praynig Praynig Praynig!!!
Но задължително посети хирург Peace!

# 10
  • Мнения: 0
Мерси Heart Eyes , само да минат почивните дни и ще потърся добър хирург който да ме прегледа.
Защото положението става страшно - само преди 10-15 минути го измих, подсуших и промих с тампон и спирт и си мислех че сега съм добре, а то отвътре вече е пълно със секрет. Cry

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 72
 Confused Стискам ти палци!!!!!

# 12
  • Мнения: 42
Имам същия проблем  2 дена вече но честно казано не го чистя толкова редовно.Излизат някакви секрети и дори 2 3 косъма с тях и се притеснявам много

Общи условия

Активация на акаунт