За кремовете на Гарние?

  • 12 113
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Мерси много за отговорите,мацки. Hug
Като приключа със сегашния ми крем,ще предприема покупка на Гарние.
Отдавна съм им се "наточила".

# 16
  • Мнения: 35 963
бях си купувала дневен "Исеншълс" /не ми се минава на латиница/ и съм много доволна

# 17
  • София
  • Мнения: 9 475
Първият ми опит с Гарние беше преди 6-7 г. някъде, когато беше началото на рекламата им за крема с вит. С. Получих го като подарък за една Нова година и така се изприщих от него, че ходих една седмица, като болна от заушка Crazy Sick.
Подута и пъпчасала от всякъде! Бях се свръзала лично с вносителите и им направих рекламация. Поканиха ме в магазина, казаха че съм явно алергична, защото други оплаквания не са имали от клиенти. Съгласиха се на замяна. Wink
Вторият ми опит беше след дълги колебания за Стоп-а с 15 ф-р. Все пак се престраших и го взех. Понесе ми идеално, но не ме предпази от слънцето и оттогава си влача петънцата, които по време на бременността се увеличиха... #2gunfire
Последно съм полвала преди 2-3 г. Тотал комфорт с акациев мед, който мога да определя като много добър ноще крем. Пак бих си го взела. Peace Grinning

# 18
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
От доста отдавна ползвам Гарниер Тотал фреш, с екстракт от грозде или ябълка. В зелената опаквока, на мен ми понася идеално на кожата. Мирише страхотно, с много гладка текстура и лесно се разнася и бързо попива. Аз съм ЗА Гарние.

# 19
  • Мнения: 3 248
От доста отдавна ползвам Гарниер Тотал фреш, с екстракт от грозде или ябълка. В зелената опаквока, на мен ми понася идеално на кожата. Мирише страхотно, с много гладка текстура и лесно се разнася и бързо попива. Аз съм ЗА Гарние.

С грозде! Peace

# 20
  • Мнения: 1 190
И аз ползвам Гарние Total Comfort, отначало като че ли ми харесваше повече, това ми е втората опаковка, но първо, първата  НЕ беше произведена в източна европа, а тази е! И като че ли и качеството не е същото - не знам пробвай и ще прецениш, аз лично май ще минавам на друга марка!

Поздрави Wink

# 21
  • Мнения: 5 140
Определено и аз мисля че качеството на производството за източна Европа ще е по различно.
Мисля да пробвам с Грозде,пък каквото ще да става,ако не ми хареса го давам на бабите.
И отново ви благодаря за бързите отговори.  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 999
От кремовете на Garnier съм ползвала само Garnier Stop. Много добре ми понесе и нямам оплаквания! Wink

# 23
  • Мнения: 2 759
   Ползвам ги ужасно отдавна и съм влюбена в тях!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз ползвам крема за мазна кожа - PURE. Доволна съм, добре матира и не омазнява кожата. Ама нещо напоследък толкова кремчета събрах, че не мога да им насмогна. След тоника на Биотрейд мажа защитния крем Мелабел и за Гарниерския не остава кожа  Embarassed

# 25
  • Мнения: 4 546
преди няколко години ползвах гелче за околоочния контур. бях много доволна  Sunglasses

# 26
  • Мнения: 6 315
Ползвах крема им с лимон, но в последствие започна да ми щипе и престанах да ползвам козметиката им.

Общи условия

Активация на акаунт