Wizz Air 3

  • 46 353
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 914
Леле, -  какви са тези цени  Shocked?  Наистина за Испания нямат почти никаква конкуренция! И сега какво Изи джет ще летят вече само до Англия ли?

# 16
  • Мнения: 119
Леле, -  какви са тези цени  Shocked?  Наистина за Испания нямат почти никаква конкуренция! И сега какво Изи джет ще летят вече само до Англия ли?

Да за съжаление.
Откакто Bulgaria Air спря полетите си до Барселона стана наистина още по-лошо.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 282
Ще пътувам след няколко дни само с ръчен багаж до Тревизо - Венеция. Мога ли да си нося преса за коса в багажа. Да не ми я вземат на летището, че имам някакъв спомен за подобна публикация във форума.

# 18
  • Мнения: 119
Може да носиш преса  , няма проблем.
Писано е , но в някоя от старите теми.

# 19
  • Мнения: 11 908
Мога ли да си нося електрическа кана в ръчния багаж?Ще имам и чекиран, но се притеснявам, че има много случаи на изпочупени вещи ,макар и добре опаковани.Поради това- още един въпрос- носите ли чупливи вещи в чекирания багаж, имало ли е проблеми?



# 20
  • Мнения: 914
Ами аз съм носила бутилки вино, досега не е имало фалове, но никога не е късно  Laughing!

# 21
  • Мнения: 326
 Направиха ми ужасно впечатление самолетите на тази компания. седалките са ужасно тясни,едвам си побрах краката,и на всичкото отгоре на гърба на предната седалка дори няма джоб,в който можеш да си сложиш вестника,или бутилката. Трябва да си държиш всичко в скута,или да отваряш масичката,като така става още по-тясно. как може по един джоб до не сложат,за удобство на пътниците  ooooh! Аз пътувах с тях до Дортмунд. Направи ми впечатление и на отиване,и на връщане,че от и за Дортмунд пътуват предимно роми   newsm78

# 22
  • Мнения: 11 908
Отилия, аз и без това страдам от air sickness, както и от клаустрофобия, ти сега съвсем ме хвърли в размисли.Ще изтърпя, къде ще ходя, моят полет е около два часа.

# 23
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Има и места с допълнително място за краката. Ако си обърнала внимание тези с червените калъфи на седалките, към средата на самолета.  Но мисля, че тази екстра е към 50Е повече....
хм, сега проверих на сайта, тези места струват с 10лв повече, как не съм го знаела досега...))). подвели са ме ..

Последна редакция: сб, 12 мар 2011, 09:57 от BuBiCa

# 24
  • Мнения: 119
Двата им самолета имат джобове на седлаките , но най-новият няма.
За сметка на това все още не е толкова оплют .
Тясно е защото имат повече редове седлаки спрямо нормалните авиокомпании със същите самолети.
Все пак тук се гони ниска цена.
Да , ако си платиш за повече място за краката ще те настанят на мисля ред 12 , където са аварийните изходи.
Там обаче минавате през кратък инструктаж как да помагате на пътниците за евакуация в случай на нещо непредвидено във въздуха.
Струва си де.

# 25
  • Мнения: 2 241
Смятам, че за 2-часови полети не е проблем разстоянието между седалките.

# 26
  • Мнения: 119
Смятам, че за 2-часови полети не е проблем разстоянието между седалките.

За мен също не е проблем  и всъщност не е чак толкова тясно.
Освен това често човек е сам или двама на реда , защото  не винаги самолетите са пълни.
Вече ако някой е с по-големи размери предполагам наистина не е комфортно , но пък има опцията да си доплати за допълнително пространство.
Виждала съм случай тип Искра Фидосова и жената през цялото време беше сама на седалката до пътеката , защото не можеше да се побере по навътре и беше извъртяна с тялото си не към предния ред а с лице към пътеката.
Ужасно нещо , но добре че имаше свободни места и беше сама на трите седалки.
В противен случай не знам персонала какво щеше да прави.

# 27
  • Мнения: 11 908


Виждала съм случай тип Искра Фидосова и жената през цялото време беше сама на седалката до пътеката , защото не можеше да се побере по навътре и беше извъртяна с тялото си не към предния ред а с лице към пътеката.

Добре, че съм далече от посочените размери.Но иначе и в автобус Варна-София ме хващат дяволите.За прилошаване пия лекарства, но от тясното пространство ми става зле също, дори и с най-новите автобуси като пътувах.

Със самолет не съм пътувала от 20 години, дано не ми повлияе зле.И за детето много се притеснявам, за първи път ще му е, дали няма да се уплаши, изобщо нещо съм на вълна неприятни мисли по темата.

# 28
  • Мнения: 326

Добре, че съм далече от посочените размери.Но иначе и в автобус Варна-София ме хващат дяволите.За прилошаване пия лекарства, но от тясното пространство ми става зле също, дори и с най-новите автобуси като пътувах.

Със самолет не съм пътувала от 20 години, дано не ми повлияе зле.И за детето много се притеснявам, за първи път ще му е, дали няма да се уплаши, изобщо нещо съм на вълна неприятни мисли по темата.



 Местата са определено по-тясни,отколкото в автобус София-Варна. Съвсем наскоро пътувах от София до Варна,и от София до Дортмунд,и имам пресни впечатления. А разстоянието между твоята и предната седалка също е минимално. И тъй като няма джоб,а аз си носех сандвич и вода отвън,както и вестник,първо ги държах в скута,а после отворих масичката,която почти ме подпря в корема. С една дума-пълна теснотия.

# 29
  • Мнения: 11 908
Ужас, толкова ли е гадно?То ясно, че за тези цени, толкова, но все пак...

А имате ли представа как се държат по време на полет децата, моето се чудя как ще го укротя, с какво да го занимавам, дали няма да се почувства зле от теснотията.На моето ще му е за първи път, приемам съвети всякакви.

Общи условия

Активация на акаунт