Сенки, пигменти и палитри за очи 2

  • 72 660
  • 577
  •   1
Отговори
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480

Добри дошли в една от най- цветните теми в Красива мама!

Сенки, пигменти и палитри за очи 1

Няколко хубави статии при избор на цвят, който да пасва на цвета на очите ни и/или на дрехите и аксесоарите които носим:

http://www.insideoutstyleblog.com/2010/11/how-to-make-your-eyes- … ook-brighter.html
http://www.laquaintrelle.com/?p=21




# 1
# 2
  • Благоевград
  • Мнения: 2 859
Благодаря за темата   bouquet
Записвам се да следя като една луда на тема сенки, но откакто имам 88-те цвята, малко съм се кротнала  Laughing Нищо, скоро ще се поправя  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 980
TheBlackWidow   bouquet
аз  да се запиша



tina_star хубави ли са , аз ги бях загледала в ибей към 6-8 $ са и малко са ми съмнителни

# 4
# 5
  • Мнения: 31 154
Красиво. Heart Eyes

# 6
  • Благоевград
  • Мнения: 2 859
Не са хубави, ПЕРФЕКТНИ СА  Laughing обаче мойте не са от и бей, а чрез едно момиче, което ми ги поръча, но са от Хонг Конг. Тя ми беше посредник. За 20 дни ми пристигна и всичко ми излезе 48 лв. с доставка чрез Еконт.

# 7
  • Мнения: 3 638
Най-после се сдобих с минерални сенки на Елф и са наистина страхотни  Heart Eyes Със сигурност ще си поръчам още  Party

# 8
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Най-после се сдобих с минерални сенки на Елф и са наистина страхотни  Heart Eyes Със сигурност ще си поръчам още  Party

 Wink

# 9
  • Мнения: 142
Не са хубави, ПЕРФЕКТНИ СА  Laughing обаче мойте не са от и бей, а чрез едно момиче, което ми ги поръча, но са от Хонг Конг. Тя ми беше посредник. За 20 дни ми пристигна и всичко ми излезе 48 лв. с доставка чрез Еконт.

А в аукрото може и за под 40 лв да се намерят. На мен 120-те цвята са ми от там купени за под 40.

# 10
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз в тази тема
Използвам предимно сенки с минерали. Само не се научих да използвам кремообразни или не съм попаднала на качествени, винаги ми се събират

# 11
  • Мнения: 220
Сега съм се влюбила в новите четворки на Римел - Glameyes. Много са нежни и мекички, а цветовете в моята палитра са доста пролетни - 016 й е номера.

# 12
  • Благоевград
  • Мнения: 2 859
Не са хубави, ПЕРФЕКТНИ СА  Laughing обаче мойте не са от и бей, а чрез едно момиче, което ми ги поръча, но са от Хонг Конг. Тя ми беше посредник. За 20 дни ми пристигна и всичко ми излезе 48 лв. с доставка чрез Еконт.

А в аукрото може и за под 40 лв да се намерят. На мен 120-те цвята са ми от там купени за под 40.

Аз ги видях там, и се свързах с момичето, та ми показа и други палитри, та си избрах това, което ми харесва.

# 13
  • Мнения: 26
Здравейте! Ще ме посъветвате ли коя основа за сенки е по- добра-  на Artdeco или Manhattan? Благодаря предварително!  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 495
Днес се сдобих с тази очна линия,

но по никакъв начин не ми е ясно как изобщо четката стига до прахообразното вещество Embarassed
Има дупчици,които са покрити с кръгло капаче от стериопор.Трябва до се ръси някъде и да се вземе с четката ли?
Подведох се по рекламата,че е естествен продукт и не дразни очите,а не мога да разбера как се използва  Tired

Общи условия

Активация на акаунт