Сенки, пигменти и палитри за очи 2

  • 72 665
  • 577
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 532
Палитрите ги има и в Манастирски ливади, магазинчето е в комплекса зад магазин 345, близо до Ганчев Peace

# 571
  • София
  • Мнения: 901
Палитрите ги има и в Манастирски ливади, магазинчето е в комплекса зад магазин 345, близо до Ганчев Peace

А някъде в центъра?  Embarassed Rolling Eyes Или Младост случайно  Praynig

# 572
  • Мнения: 35 985
ако ги имаше в Младост щях да съм невероятно щастлива, но не  Confused

# 573
  • Мнения: 4 428
bubanka, благодаря ти.   bouquet  Продукти на Гош съм срещала в едно магазинче за козметика на пазара на Герена, но на друго място в София не знам къде би могло да има  Thinking 

И аз се чудя къде в София мога да намеря Гош  newsm78 А за матови сенки бих ти препоръчала да погледнеш единичките на Голдън Роуз и на Инглот Rainbow

Райнбоу сенките на Инглот не са особено сполучлив продукт  Rolling Eyes Аз бих си избрала от матовите цветове на едноцветните варианти  Peace

# 574
  • Мнения: 1 198
Момичета, днес си взех матови сенки единички на Голдън Роуз, ако ви интересува мога да напиша и номерата, харесаха ми много цветовете, но още нямам впечатление от продуктите. Взех си 4 цвята, надявам се да са пигментирани и издръжливи и да могат да се надграждат  Praynig

Смятам утре да издиря Флормар-ски, нещо което да ми хареса, както и продуктите на Гош. Планирала съм да ида до магазинчето на Иван Асен, там освен Флормар съм намирала и едни мои много любими продукти - Констанс Карол, преди бях много доволна от една светла, телесна матова сянка и само нея ползвах, докато накрая не можех да ги намирам никъде. После открих магазинчето на Иван Асен, видях че имат и други матови цветове, но не знам те как се държат откъм пигментация и т.н.т. Утре може да взема и от тях, да видим за проба Simple Smile

Гош ще се опитам да намеря това ТИТИ срещу Педиатрията, но също така се замислих, дали след като го има в това ТИТИ, няма да има Гош и в ТИТИ в Красна поляна  newsm78

# 575
  • Мнения: 4 428
Дано са оправили формулата на сенките на ГР. Преди време купих няколко, точно матови и ги изхвърлих, след като не можах да изкарам никакъв цвят от тях  Rolling Eyes

# 576
  • Мнения: 1 198
Днес пробвах два цвята от матовите ГР. Добре се държаха през целия ден, не са кой знае колко пигментирани, но не са и много силни цветове като цяло. Ще видя и другите два цвята (кафяви) как ще се държат  Whistling

Също днес ходих само до магазинчето на Иван Асен и си взех една четворна палитра на Флормар (сивата) - матово черно има вътре, матово сиво и матово бяло и едно леееко шимърно сребристо(което може би няма да ползвам, но да видим). Исках я заради черното, още от преди знам, че тяхното е много пигментирано. За издръжливост обаче не мога да твърдя.  newsm78

# 577
  • Мнения: 568
Дано са оправили формулата на сенките на ГР. Преди време купих няколко, точно матови и ги изхвърлих, след като не можах да изкарам никакъв цвят от тях  Rolling Eyes
+1 Peace Същото направих и аз и по този повод ми останаха доста резерви към сенките на марката. Флормар са в пъти по-добри като качество, според мен, изключително пигментирани и трайни. От същия клас, мисля, че и Руби Роуз са добри, но те,  май нямат матови цветове...

Включвам се да ви кажа за няколко магазина, в които се предлагат продукти на GOSH. Първо, както е споменато по-горе, в ТИТИ ги има и в двата магазина, т.е. и в този на Кр. поляна. На ул. "К. Иречек" - първата уличка срещу Пирогов, има доста добре зареден щендер, който предлага и четките им. На бул. "А. Стамболийски" при пресечката с "Опълченска" на трамвайната спирка в посока Люлин има магазин, който предлага GOSH, а също така и на ул. "Пиротска", ако тръгнете от Халите в посока бул. "Хр. Ботев" вдясно има магазин, в който освен GOSH, може да намерите и доста неща на ART DECO. Така че, в центъра има...
....Неотдавна се сдобих с три палитри на Sleek - много съм доволна от качеството, а и като цена ме устройват напълно. Съдържат по 12 цвята всяка, едната от които е изцяло матирана. Нанасят се и се преливат с лекота...само хубави неща мога да кажа. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт