Израел 53

  • 38 819
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Анди, благодаря ти за милите думи  Hug
Мимкис, днес ще проверя в Лев аМифрац, там има няколко магазина с играчки  Hug
Дядо Хаджи, ние нокти не режем понеже тя илзлиза и навън та ако я подгони някое куче да може да се покатери на дърво. В началото тя не излизаше навън и си мислехме да и сложим едни гумички като презерватив се слагат на ноктите, но на мен някак си ми беше  Sick

Аз изчезвам да търся типтипота  Joy

# 61
  • Мнения: 3
   Такива чушки и в Яфо има сега, и продавача им е бьлгарин.
   Днес хайманосвах много- Яфо, Тел Авив, Бней Брак, Рамат Ган. Направих пьлно проучване на "Шилав", "Д-р Бейби" и "Моцецим".    "Моцецим" от вас го научих- не бях го чувала преди, но определено се спирам на него - имат голямо разнообразие и цените ги бива.
    Иииии, пооознайте кого срещнах в един магазин!  Малкия Йоав с майка му. Познах го пьрво по красивите очи и после по това, че много шаваше и в количката и в слинга. Аз си го представях много шавливо дете и е вярно - вьрти се вьв всички посоки сьс скоростта на светлината.  Мента, ами какво ли ще е като започне и да вьрви?  Но е голям сладур!  И на видеото с баницата е сладьк, но на живо е несравним! Да ти е жив и здрав, Мента!     

# 62
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Мимкис, в Лев аМифрац никой не познаваше типтипот  Crossing Arms За сметка на това ми предложиха син слон от Мечо пух (незнам защо ама нямам спомени за слон там), син слон касичка, чаша за кафе слон (не им попречи, че казах, че е за бебе  Crazy ) Ако скоро ме отнесе вятъра нанякъде, ще продължа да ти търся  Peace

   Иииии, пооознайте кого срещнах в един магазин!

Добре де, защо аз като се разхождам не срещам никой от форума  #Cussing out Криете се по ъглите като ме видите ли  Mr. Green

# 63
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Добре де, защо аз като се разхождам не срещам никой от форума  #Cussing out ...

И аз, и аз! Конспирация някаква тук ще да има... Да ги глобяваме, май нужда има... А и счетоводството за глобите кой ще го води, досещам се!  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 490
    Bube, мерси много, не се учудвам, че са ти предложили и чаша Mr. Green Аз също не се сещам да има слон във книгата/филма за Мечо Пух Thinking Вероятно е само картинка слончето от типтипот newsm78
     
Цитат
Добре де, защо аз като се разхождам не срещам никой от форума

     Предлагам, тази седмица да излезеш на разходка и случайно да се срещнем Laughing
      Подробности за "случайната" среща на скайп Wink Hug
      Елинда, каква изненада,а? Йойо е звездата на темата Grinning първо него го разпознават после мама Laughing

# 65
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
   ... Аз също не се сещам да има слон във книгата/филма за Мечо Пух Thinking ...

Е, как? Слон-балон!

# 66
  • София
  • Мнения: 7 972
...А и счетоводството за глобите кой ще го води, досещам се!  Mr. Green

ДОО и ЗКПО ще начислявате ли.  Thinking

# 67
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Мимкис, за списанието - объркала съм се! Аз купувам ле()иот ()орим!

()орим ве-йеладим не си заслужава, според мен, защото всичките им статии се намират в Интернет (безплатно)... Друго важно е да внимаваш, защото на нас не ни прекъснаха абонамента - бях поръчала един брой на кулинарното им списание (издателят е нещо Мото в името, нали?), а те ни направили уж за 3 месеца абонамент, но получихме само 1 списание, а после продължиха автоматично абонамента, защото не сме се обадили да го спрем  ooooh! Не знам дали разбра разказа, доста объркана ситуация беше и то точно след раждането, но ни източиха картата и понеже не бяхме получили никакви списания, а те пари не връщат (как да им докажа, че не съм правила абонамент, като поръчката я правих по телефона), ни изпратиха някакви стари броеве като обезщетение  Tired

Извинявай много, че късно се усетих  Blush дано не си се абонирала вече...  Embarassed

Бубе, Елинда, много необикновена ситуация беше вчера, аз бях така  Shocked Представете си изведнъж някой ви вика по име в супера, а не ви е познат на външен вид... Първото, което си помислих, беше, че съм си изпуснала кредитната карта и там нали ми пише името...  Crazy

Йойо направо се влюби в Елинда от пръв поглед! Така установих, че момчето ми си пада по блондинки! То и баща му така, но не му случи в живота и брюнетка го взе за съпруг  Mr. Green

След тази неочаквана среща бях на 7-мото небе  Hug Почувствах се голяма късметлийка заради възможността да срещна на живо почти всички от списващите тази тема   bouquet

МЧ си има мъж-рожденик днес, да и е жив и здрав   bouquet
Тали, децата ходят ли по пижами на училище? Вчера засякох доста хлапета с пижами и биберони в уста hahaha усеща се Пурим във въздуха Wink

# 68
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
...А и счетоводството за глобите кой ще го води, досещам се!  Mr. Green

ДОО и ЗКПО ще начислявате ли.  Thinking

Не, разбира се! Всичко ще бъде "на черно"! Каква "далавера" ще бъде иначе?  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 490
   Ментуш, стана голямо мазало с тоя абонамент Sick Аз вчера му казах на мъжа ми, че не искам, точно защото видях, че ги има статиите в нета, но той е много разсеян и днес изобщо е забравил какво съм му казала и е направил абонамент, полудях и сега и като прочетох какво си ми написала още повече Crazy
    МЧ, честито на малкия бонбон, да е здравичък, весел и любознателен


   И една картичка със слон балон, мерси Тигрис за напомнянето
  ПП:Ментуш, пребори ли главоболието?

Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 17:47 от mimkis

# 70
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Червеничко, да ти е жив и здрав наследника  bdbaloni

Момичета, има вероятност в неделя да пътувам към Тел Авив, утре ще се чуе дали най-после ще ми дадът почивка от работа  Praynig
Този слон балон ми препоръчаха...не го помня  Embarassed
Дядо Хаджи, още не съм учила "Укриване на данъци" та за това както казва Тиги, ще я караме на черно  Joy
Днес си загубих новия телефон, след като тичах като замаяна между работа и къщи, накрая го намерихме в един от фризерите за замразени зеленчуци- жив е  Crazy После правих сто часа палачинки, половината ги уморих а за капак май и супата ми не се получи много  Rolling Eyes
Това не е оплакване, простп споделям как ми е протекъл деня  Joy

Мимкис, аз пак досадна ама приготви ли ряпа??? Мъж ми взе да се притеснява, аз за 2 дни изяждам всичко  Embarassed

Хубава вечер и понеже много ме болят краката, ще ви посъветвам какво да направите ако и вашите ви болят: Високо, на мъжки рамена и да ви масажират петичките  Mr. Green към това прибавете и малко розовко и ще се получи една нИвИроятна розова нощ   Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 490
   Бубе, не съм правила още ряпата Blush Ти в петък работиш ли? Кога приемате гости? Mr. Green Grinning

# 72
  • Мнения: 9
Момичета, благодаря за поздравите! Всички бяха предадени на мъжа ми - той бе рожденника Laughing

Мимкис, за съжаление не успях да се включа по-рано, за да ти кажа, че и аз не съм се абонирала за това списание.Толкова много пъти ми се обаждаха и досаждаха, че ми омръзна.На всеки 2-3 месеца пак ме проверяват.Както и от една фирма за минерална вода.Същата работа.Ама последните май разбраха, че няма да стане(имаме филтър за вода в къщи), докато тези от списанието продължават .
За слона-ще се поогледам.И сина ми много  харесваше тази книжка.

Бубе, обаждай се ако ще идваш към Тел Авив.


Готови ли сте с костюмите за Пурим?

Аз реших, че малкия тази година ще бъде... цар...Купихме му вече короната и наметалото  LaughingЕдна друга тема как ще ги задържим по местата им hahaha .Баща му също ще е цар, а аз ще съм шут Party.

Днес проверявах за полети за БГ - всичко е пълно за Песах - ама пълно!

# 73
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Бубе, ще бъде супер, супер, супер, ако можеш да дойдеш в неделя! Йойо ще е пате  Mr. Green (освен ако не си изцапа дрехите в събота, защото сме канени на гости с пуримските костюми). Приготвили сме и изненада с един друг костюм Flutter
Кога ще знаеш със сигурност дали ще имаш възможност?

Знаете ли кога ще има адлюада в Тел Авив? МЧ, проверявали ли си?

Мимкис, Софи още е в употреба, той малкият си е свикнал с нея и я ползва като чесалка за зъби  Simple Smile Съжалявам, че късно се сетих за историята със списанието  Confused Но здраве да е, просто на третия месец се обадете да се уверите, че прекъсват абонамента и следи дали получаваш обещаните броеве ежемесечно  Wink Може при нас проблемът да е бил пощенски...

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 23:20 от Mentha

# 74
  • Мнения: 9
Ментуш, пропунах да напиша за Софито, че много ми хареса. Жалко, че не се знаехме по-рано, за да ми кажеш за нея.
Адлюада не знам кога има в ТА. Мисля, че в последните години правят само в Холон. Но сега видях, че утре(четвъртък) ще има от 4 ч, следобед на кикар Дизенгоф 9, до кино Рав Хен, парти с маски. Ако искаш елате с Ментолчо да погледаме костюми.
А в петък (18-ти март) в 12ч. има Стриит Парти с маски, на Шаул а-Мелех 27 -до телавивския музей на изкуството.

Общи условия

Активация на акаунт