Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXVI

  • 46 326
  • 735
  •   1
Отговори
# 1
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хах, ще направя сефтето за пръв път Mr. Green

Да се изкажа за Love and Other Drugs, много ми хареса, може би защото обичам такива горчиво-сладки истории, или просто защото намирам Джейк и Ан за красиви и талантливи.

# 2
  • Мнения: 1 726
Благодаря за новата тема   bouquet
lulumba, за мен работата на Франко и Дани Бойл беше перфектна,това че не беше оценена подобаващо на оскарите е друга бира  Mr. Green

# 3
# 4
  • Paris
  • Мнения: 1 727
"Shine"
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=27984&hit=1
Не си спомням да сме го коментирали. Но пък е филм, който трябва да се гледа. Според мен. Peace

# 5
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Последно гледах International - най - вече заради Клайв Оуен Wink.Нелош трилър, хареса ми.
Това вместо запис Embarassed.

# 6
  • Мнения: 31 128
"Shine"
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=27984&hit=1
Не си спомням да сме го коментирали. Но пък е филм, който трябва да се гледа. Според мен. Peace
Разтърсващ е за мен.

# 7
  • софия
  • Мнения: 386
Да вметна,че качеството на"Unknown" в Замунда е лошо,може би затова и филмът не ме впечатли особено.

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Да вметна,че качеството на"Unknown" в Замунда е лошо,може би затова и филмът не ме впечатли особено.
Снощи го гледах по ваша препоръка и не останах разочарована.
Мерси за новата тема   bouquet

# 9
  • Мнения: 2 149
Вчера гледах Боецът,хареса ми Peace

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 2 901
Снощи гледах GLORIOUS 39 http://www.imdb.com/title/tt1319694/. Щях да го препоръчам, ако го бях разбрала... Все си мисля, че имаше възможност да стане нещо повече от този филм, докато започне истински филмът, можех да го изключа 100 пъти, интригата беше повърхностна за мен, и защо такъв финал, нищо силно, нищо разтърсващо.

А The Fighter... Нямах търпение да го изгледам и го изключих на 20-тата минута. Стори ми се прекалено документално направен, сума диалози, в които стоях и гледах като не част от тази компания... Може би интересен похват, знам ли?! Чудех се, защо "Роки" например стои по-добре като филм, след като не би трябвало да е по-добър филм като стойност, след като е много по-стар, но вече в стремежа да направят филма реалистичен, залитат в друга крайност.

# 12
  • Мнения: 776
The Romantics
http://www.imdb.com/title/tt1403988/

Очаквах една идея по-сериозен филм, изследващ човешките (любовните) взаимоотношения Crossing Arms Филмът е недомислен, за мен. Финалът категорично не го разбрах Embarassed Въпреки липсата на избор между (да ги наречем условно Mr. Green) "ези" и "тура" не ми се стори с "отворен" завършек Thinking В общи линии цял филм си имаме работа с мъж, който не знае какво иска и с герои, които не познават (или си затварят очите за истината) половинките си.
Кейти Холмс не ми пречеше Mr. Green Аз си имам слабост към нея и Джошуа Джексън още от Dawson's Creek Embarassed и всеки път, като ги видя на екран,  hahaha се изпълвам с едно "кравешко умиление" и приятни спомени, и аха, да си пусна отново сериала за "опресняване" Laughing Whistling Blush

# 13
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
lulumba, на мен ми беше много интересно да прочета размислите ти в насока "подволотелизъм'  Wink

Извинявам се предварително за лекото отклонение от темата, но би ли дала кратко мнение за "Гърдата"?

Шани страхотен е този филм с Де Ниро, наскоро го гледах отново по телевизията.

Barbabeau
напълно съм съгласна, е 1974 е много подходяща за екранизация на Хесе. Не знам как ми би изглеждал и звучал един съвременен негов филмов прочит.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 880
лулумба, 3 пъти прочетох коментара ти (жалко че остана в предната тема), много е хубав и много различен от това, което аз усетих, гледайки "127 часа". накара ме да се замисля кой би изиграл по-добре ролята, напоследък съм облъчена на тема Крисчън Бейл и си мисля, че би се справил по-добре от Франко, макар и последния да не беше никак зле. права си, че ролята е благодатна, но по-благодатна Оскарова роля тази година май нямаше от тази на Фърт и той си отнесе Оскара "като куцо пиле домат".
като цяло "127 часа" се опитаха да го обезличат и натикат в кутия на тавана (да не говорим за "Генезис"), по някакъв начин явно ги разпределят нещата, не може Бойл взе съвсем скоро Оскар, къде ти пак да го тикат напред. не знам защо се сетих за Оскарите през 2001 година, когато Ръсел Кроу бе номиниран за "Красив ум", ама не взе Оскарчето за главна роля, щото 2 години подред щеше много да му дойде, та дадоха на Дензъл Уошингтън за "Тренировъчен ден" (Боже, така ме е шокирало това, щом вече 10 години го помня!). да не говорим, че в същата онази 2001 година за главна роля бе номиниран и Шон Пен за феноменалното му изплънение в "Аз съм Сам". но беше отвратителна Оскарова година тази 2001, извинявайте че така ви връщам към нея и словоблудствам...но тогава беше и абсурдния Оскар на Холи Бери (явно някой беше скочил много на тема "расизъм" в онова време, тъй като това бяха първите Оскари, присъдени на Афро-Американци, плюс този за цялостен принос на Сидни Поатие, към когото само почитания, разбира се) Crazy
откъде тръгнах, къде отидох, извинявайте Blush

ех, kiora, "кравешко умиление" по Кейти Холмс  Joy напуши ме такъв смях. ще ми се и мен някой да ме "светне" за финала на "Романтиците", макар да подозирам, че това е от онея нарочно така замислени и направени финали, че нарочно да се чудиш и маеш и да се чувстваш по-глупав от режисьора и сценариста, взети заедно.

благодарности и от мен към Лу за "Степният вълк", обичам Хесе Hug

Barbabeau, стига да имам свободно време - киното е моето любимо хоби Peace

Общи условия

Активация на акаунт