"Кръстници - Вълшебници!!!" - Бързи въпроси и отговори

  • 29 860
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 092
Жаклин не ми харесва, Ирен и Лилиан - да.

и на мен
Лилиан малко повече

# 706
  • Мнения: 1 615
Жаклин ми е малко тегаво за БГ.
Ирен ми харесва, колкото и да е странно това за мен, повече от Ирена Simple Smile
Лилиан(а) ми се струва ужасна гавра с едно от любимите ми женски имена - Лиляна. Ако последното е ерес, защото е "бабешко", нека е поне Лилия.

# 707
  • някъде по морето
  • Мнения: 813
Жаклин ми е малко тегаво за БГ.
Ирен ми харесва, колкото и да е странно това за мен, повече от Ирена Simple Smile
Лилиан(а) ми се струва ужасна гавра с едно от любимите ми женски имена - Лиляна. Ако последното е ерес, защото е "бабешко", нека е поне Лилия.

+1

# 708
  • Мнения: 1 898
Предпочитам Жана пред Жаклин, Ирена пред Ирен и Лилия пред Лилиан.

# 709
  • Мнения: 3
На мен и трите имена ми харесват страшно много, най-вече Лилиан. Жаклин много ми харесва, Ирен не чак толкова, но мога да го понеса.

# 710
  • София
  • Мнения: 1 877
Предпочитам Жана пред Жаклин, Ирена пред Ирен и Лилия пред Лилиан.
+1, само бих добавила Ирина вместо Ирена.

Без никой да обиждам, и трите предложени звучат префърцунено Whistling.

# 711
  • Мнения: 1 207
Лилиан ме грабна, въпреки че и аз бих предпочела Лилия. Ирен и Жаклин са ми еднаква хубост, не ми допадат особено.
Амалия/Амелия продължава да ми харесва най-много.

# 712
  • Мнения: 2
Жаклин и Лилиан са хубави имена. Ирене не ми харесва просто необичайно за мен. Искам да ви попитам и една от темите видях името Биляна, какво е това име, ми харесва.

# 713
  • Мнения: 8 930
... видях името Биляна, какво е това име, ми харесва.
Българско име е Биляна. Идва от билка, биле, растение с лечебни свойства. В Бг не е често срещано, но от мнения из подфорума, е от харесваните имена с типично българско звучене. В Бразилия ли живеете? Като шарена смесица от различни етноси и култури, бразилците май са отворени и толерантни към всичко различно. Може би името Биляна ще се приема добре.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 18 129
LucyLynn, една от дъщерите ми се казва Биляна. Празнува имен ден на Еньовден. Grinning
Извини ме за любопитството, но да не би да чакаш още две момичета? Blush Hug

# 715
  • Мнения: 10 547
Жаклин и Лилиан са хубави имена. Ирене не ми харесва просто необичайно за мен. Искам да ви попитам и една от темите видях името Биляна, какво е това име, ми харесва.

Гугъл-преводач ли ползваш?

# 716
  • София
  • Мнения: 291
Биляна е прекрасно име, традиционно за България, много ми харесва, има послание.
Ето и други в същия дух - Малина, Калина, Невена и Латина.

# 717
  • Мнения: 2
Да, аз съм от Бразилия, но виждам, че българските майки тук са много хубави и полезни. Използвайте Google Translator, защото не знаят езика. За щастие, не чакат момиче и едно момче и едно момиче, но аз съм загрижен, тъй като имат три малки каки и сестра ... Произход има интересна Биляна име.
Обичам Невена и Америка. Калина не ми харесва. Помислете за детето номер четири и номер пет син носят български имена.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 18 129
Да, аз съм от Бразилия, но виждам, че българските майки тук са много хубави и полезни. Използвайте Google Translator, защото не знаят езика. За щастие, не чакат момиче и едно момче и едно момиче, но аз съм загрижен, тъй като имат три малки каки и сестра ... Произход има интересна Биляна име.
Обичам Невена и Америка. Калина не ми харесва. Помислете за детето номер четири и номер пет син носят български имена.


Супер! Биляна е страхотно име и щом звучи добре и в Бразилия е чудесно. За момчето обаче може да ни дадеш повече насоки - искаш ли за си подхождат имената на двете близначета, с коя буква да започва, или да носи определено значение. А може би просто да звучи красиво. С удоволствие ще се включа в мисленето. Grinning

# 719
  • Мнения: 2
Оставих една и съща тема във форума можете да видите предложенията там.

Общи условия

Активация на акаунт