Славна варненска дружина-купонджийки и половина-V

  • 75 012
  • 260
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 181
Надявам се тази година всичко да е наред и както винаги да сме в пълен комплект,готови за купон и лудории  newsm44

# 196
  • Мнения: 400
Здравейте мами и дечица!  bouquetТази година с удоволствие ще се присъединим към компанията и ние. newsm44Надявам се само да сме здрави.С Вихронрав може да отидем заедно ако успеем да се уговорим.

# 197
  • Мнения: 11 972
Здравейте мами и дечица!  bouquetТази година с удоволствие ще се присъединим към компанията и ние. newsm44Надявам се само да сме здрави.С Вихронрав може да отидем заедно ако успеем да се уговорим.

Тук ли си?Много се радвам, ако се видим на празника!

Аз вече се чудя дали да не взема да запазя една маса предварително в Бонелли, да сме сигурни!

# 198
  • Мнения: 400
Тук съм и ще сме на линия! smile3521Май няма да е лошо да има запазена маса! newsm78 smile3506 newsm12

# 199
  • Мнения: 448
ами то направо да вземем да си поръчаме и пиците Laughing

# 200
  • Мнения: 11 972
Пиците- после!

Първо- културното мероприятие във Виница, после беснеене, после- бира, после може и пици, ама току виж съм изяла и пицата на Гръмчо,че той нали  много ящен, че да си я залепя на най-чаровните части на тялото Joy

надявам се да имам и повод да почерпя дотогава.
 стискайте палци,че много съм се смахнала на тема  кандидатстване в Оксфорд, пардон, в първи клас

# 201
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 516
 Нас ни бройте директно за "ментовата" част.Нещо не ни влече културата,на сърце ни е халтурата.

# 202
  • Мнения: 1 110
С Вихронрав може да отидем заедно ако успеем да се уговорим.

Уговаряме се когато кажеш  Simple Smile.

ПП Поздрави от Слънчево, ние сме с разбита баня и "гастролираме" при свекърва ми. Надявам се до 16 да сме си в къщи.

# 203
  • Мнения: 11 972
Напомням ви, че в събота, 16 юни е празникът във Виница.Около 9-10часа, мисля, в 10ч. започва официалното откриване.

След това- резервирала съм в Бонелли по-високата беседка.Резервацията е на мое име от 11.30ч..Резервирала съм само мястото, бяха изключително любезни, казах, че на място ще изберем консумациите, като попитах дали ще има проблем с пиците и пържените картофки.Бяха любезни да ми отговорят, че проблем- никакъв.

За бирите ме досрамя да питам Embarassed.Ама то си се подразбира.
Скъпи приятелки, с огромно нетърпение ви очаквам Hugпоне в Бонелли, ние ще сме и на двете места.

Новите момичета да не се притесняват, да заповядат, който иска давам номера на мобилния си телефон на лични.Отнася се и до четящите, не само до пишещите.Айдеее на купонааааа!  newsm42newsm42 Tada





# 204
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
И тази година ще пропуснем, защото няма да сме във Варна. Пожелавам ви весело изкарване! Hug Hug Hug

# 205
  • Мнения: 11 972
И тази година ще пропуснем, защото няма да сме във Варна. Пожелавам ви весело изкарване! Hug Hug Hug

Е, жалко!

Надявам се да сме достатъчно за добра компания и веселба!

# 206
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 516
Аз може да съм с моята приятекла,която осинови скоро,но не е сигурно,защото на бебо му никнат зъбки и доста се криви напоследък.

# 207
  • Мнения: 11 972
Аз може да съм с моята приятекла,която осинови скоро,но не е сигурно,защото на бебо му никнат зъбки и доста се криви напоследък.

А,дано, отдавна не сме се радвали на бебенце в дружината!

П.С.Допълвам,че според сайта официалното начало на празника е от 9.30:, но ние вероятно ще отидем към 10 часа.

http://www.dmsgd-varna.com/images/pokana_2.jpg

В пицарията - 11.30, но ми казаха, че може и още от 11



Последна редакция: чт, 14 юни 2012, 15:56 от Светкавица

# 208
  • Мнения: 448
Бях ви обещала снимки от миналата година от пицарията 
http://maraia06.snimka.bg/friends/marti.684175.27559158

# 209
  • Мнения: 11 972
Аз изобщо не съм била с вас на никаква пицария, не зная за какво говорите Joy

/Миме, забравила съм паролата, може ли на лични!.Моите снимки от днес- като си изпия кафето и се "освестя"/


Страхотни спомени, но май са от по-миналата година!

Последна редакция: сб, 16 юни 2012, 16:17 от Светкавица

Общи условия

Активация на акаунт