Славна варненска дружина-купонджийки и половина-V

  • 75 065
  • 260
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 110
иланг-иланг, без да съм участвала в разговорите и малко нахълтвам посред тях, но искам да споделя лични впечатления от Николаевка - крайно мръсно и неприятно място. Мъжа ми е запален рибар. Само веднъж сме ходили там поради тази причина.

# 181
  • Мнения: 12 035
Записах детето на летен лагер с "Родни Балкани" за смяната от 30.VІІ- до 10.VІІІ.
85лв, сутрин ги вземат, следобед, към 16.30 ги връщат.

Който е достатъчно луд, да си пусне детето на летен лагер заедно  с моето, и то при липсата на  коригиращо-дисциплиниращо-наказателното ми присъствие, а само с наличието на такова на водачите на групите,моля да заповяда в нашата група, че и без това към момента не познаваме никого там. Simple Smile

# 182
  • Варна
  • Мнения: 181
Светле,моите миналата година ходиха и бяха доволни ,Тази година сигурно ще пропуснем тъй като съм в къщи и имат доста неща от у-ще да наваксват. Иначе на лагера е хубаво ,водят ги по горите в околията,Искат им задължително някаква постелка и дъждобрани и разбира се храна и вода,Всеки петък си правят скаричка.Имат различни игри ,вдигат лагерно знаме  и т.н.Вечер заспиваха рано за радост на мама и тати Laughing

# 183
  • Мнения: 12 035
Светле,моите миналата година ходиха и бяха доволни ,Тази година сигурно ще пропуснем тъй като съм в къщи и имат доста неща от у-ще да наваксват. Иначе на лагера е хубаво ,водят ги по горите в околията,Искат им задължително някаква постелка и дъждобрани и разбира се храна и вода,Всеки петък си правят скаричка.Имат различни игри ,вдигат лагерно знаме  и т.н.Вечер заспиваха рано за радост на мама и тати Laughing

Мерси за информацията  Hug

Хайде, догодина живот и здраве, може да направим организация "Детската варненска дружина, на зелен лагер замина" Simple Smile

# 184
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Моят син е малък за това предполагам. От колко годишни деца вземат? Може би бих го пуснала другото лято. Ще му бъде забавно, а и ще бъде по цял ден навън и ще дивее. Simple Smile

# 185
  • Мнения: 12 035
Моят син е малък за това предполагам. От колко годишни деца вземат? Може би бих го пуснала другото лято. Ще му бъде забавно, а и ще бъде по цял ден навън и ще дивее. Simple Smile

Догодина ще е точно за този лагер!

# 186
  • Мнения: 1 110
Здравейте отново!
Социалната ни предложи да ни даде покана за празника на осиновеното дете, който ще се проведе на 18.06 в дома във Виница. На детенцето ми ще му е интересно и смятам да го заведа.
Ще има ли подкрепление от варненската дружина?

# 187
  • Варна
  • Мнения: 181
Тази година с покани ли ще бъде?

# 188
  • Мнения: 1 110
Доколкото разбрах от социалната - с покани.

# 189
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
аз мога да реша в последният момент, поради ангажиментите ми, но пък след като ще е с покани...Остава като си дойда инцидентно да свиря Сбор...за кафепиене..а може и мента с газирана вода и много лед... Flutter

# 190
  • Мнения: 12 035
Досега никога не е било с покани, но ще проверя за всеки случай.

Надявам се да се видим всички на празника, а после- по стар народен обичай- на бира с пържени картофки и игри безкрай в Бонелли!

На Luska специално ще се обадя, за да не забрави за празника в последния момент, както миналата година.



# 191
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008

На Luska специално ще се обадя, за да не забрави за празника в последния момент, както миналата година.


 Joy Joy Joy  Благодаря, че не ме забравяш! Hug

# 192
  • Варна
  • Мнения: 181
Днес говорих с нашата социална и се оказа че сбирката във Виница ще бъде с покани.Имало достатъчно бройки и може всеки да си вземе от соц. служба.На въпроса ми, дали без покани ще пускат ,не можаха да ми отговорят.

# 193
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Днес говорих с нашата социална и се оказа че сбирката във Виница ще бъде с покани.Имало достатъчно бройки и може всеки да си вземе от соц. служба.На въпроса ми, дали без покани ще пускат ,не можаха да ми отговорят.

Нашата социална работничка така ни е отсвирила, че дори няма да ни помни. Не се е обаждала или идвала у нас от времето, когато изготвяше социалния ми доклад. След осиновяването и се обадих два пъти да я уведомя и аз за Алекс, но не бяхме "удостоени с честта" да ни посетят Grinning

# 194
  • Мнения: 12 035
За да няма драми черпих нформация  от "източника", т.е. от дома във Виница.

Празникът официално е от 10 часа на 16 юни.
Но гостите могат да заповядат още от 9 часа.

Поканите са изготвени само за подсещане, не означава, че ще се ходи с покана!!!

Надявам се да се видим там, а към обяд да отседнем в Бонелли.
Аз ще съм там,живот и здраве с дивачето

Maraya 06, да не вземе да се обърка с предната седмица. Simple Smile

Luska се надявам да не забрави, ама поела съм ангажимент, ще и звънна.

Ако Лори е на мероприятие, да заповяда направо в Бонелли!

Новата мама Вихронрав с покана или без, да заповяда и тя, не помня давала ли съм и тел, но ще и пиша на лични, да се уговорим.

Веси, надявам се тази година да е в пълен комплект, т.е с двете близначета.

А Иланя, нашата духовна майка на сбирки и срещи, също се надявам да е планирала времето си така, че да отразим събитието подобаващо!

Който успее да открие Коконата, да и напомни, че много и станаха глобите.И да я уговори да доведе малкия чаровник на празника!

С Дидка се надявам с огромно желание да се видим след толкова време, ако доведе и каката, златна ще е! Hug

От Miani имате поздрави, видяхме се, бъдещата първокласничка ми взе акъла с преднината в материала.Но за съжаление тази година няма да успеят да присъстват на празника.

а аз обещавам, ако не за празника то поне след празника да ви покажа миналогодишните снимки, ама моля, не към мен упреците за забавяне, а към таткото на дивачето.

Ако случайно някоя мама от друг град, а също и от друга държава се появи по това време във Варна, за заповяда, при нас е весело  bigdance2



Общи условия

Активация на акаунт