Славна варненска дружина-купонджийки и половина-V

  • 75 011
  • 260
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 11 971
Ние ще дойдем, но към 19 часа. До 18,50 сме на урок. Да сте там, ей! И допълнителни игри сме подготвили.

Ние ще сме там.Да заповядат всички желаещи.

# 226
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 516
 И ние около 19 ще пристигнем.Но имам голям проблем,за чието решение надявам се да помогнете.Мъчно ми е да ви товаря с моите си страдания,но имам нужда от подкрепа.Пред дилема съм-мента или бира да пия?Надявам се с общи усилия да избера вярното!

# 227
  • Мнения: 11 971
И ние около 19 ще пристигнем.Но имам голям проблем,за чието решение надявам се да помогнете.Мъчно ми е да ви товаря с моите си страдания,но имам нужда от подкрепа.Пред дилема съм-мента или бира да пия?Надявам се с общи усилия да избера вярното!

ми да, изтееееече "онзи срок" дето ни дебнаха две години, що да не си споделим проблемите Simple Smile

аз казва- някакъв изфръцкан коктейл, Simple Smile

Иланг-Иланг-кога ще видим бебето, за което беше казала?Нямам търпение да го видя, защо не подкокоросаш майката да го докара?

# 228
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 516
 Обеща ми да мине и да ни види.Вчера бяхме двете и я поканих.

# 229
  • Мнения: 6
Здравейте от мен мами и малки сладки малчугани.Колко е хубаво това което правите,да се събирате,да излизате.От мен едно голямо БРАВО.

# 230
  • Мнения: 11 971
Честит празник на града, дружина!
Честит имен ден на именичките в темата, да са живи и здрави все такива добри майчици!

# 231
  • Мнения: 448
Къде се покрихте?Има ли желаещи за цирк,мисля,че до 20.09 е във Варна

# 232
  • Мнения: 11 971
Къде се покрихте?Има ли желаещи за цирк,мисля,че до 20.09 е във Варна

Ние го гледахме с приятели на мъжа ми тази година, те го организираха.Съжалявам, че не се сетих да се обадя, но въртележката ни завъртя...

Нали се сещаш кой набор са повечето деца от дружината, можеш да предположиш къде се покрихме и какво ни затресе hahaha

Ти имаш още година да се порадваш на свободата, после- гърч.
Нещо съм се панирала, днес ми е едно такова, като пред изпит.

На добър час на първолачетата, хайде, драснете утре или когато по някой ред, а докато е топло да вземе и да "полеем "случая евентуално в Рефлекса.

Успешен и усмихнат първи учебен ден утре!

# 233
  • Варна
  • Мнения: 181
Добър старт на първолаците!Не е страшно,в началото суматахота е по-голяма, но и това отминава.После всичко си идва на мястото.При нас тази година вече е по лежерно!
Хубав ден на всички! Ще им върви по вода на децата!
А за среща винаги сме насреща!

# 234
  • Мнения: 11 971
Момичета,да се похваля и тук

На първото си състезание по математика -Коледно математическо състезание, детето ми е получило 51т. от 58 възможни.

От наградените го делят само две точки.

При всичките му проблеми с дисциплината и знаете "какво-такова " беше в началото, не мога да съм недоволна.Състезава се с деца, които се обучават много и  допълнително по математика и резултатът му е съвсем приличен/ макар, че у дома реши задачите след състезанието по- добре/

Както и да е, имам да ви черпя!

Този петък и събота съм в командировка, но хайде да се организираме преди Коледа с децата да почерпя и да си поклюкарим.

# 235
  • Мнения: 1 110
Светкавица, да ти е жив и здрав умника Simple Smile.
Нали знаеш - живите умове живеят в палави тела.

Ние ви пожелаваме спокойни празници и весело да си изкарате заедно. Имаме си емоция - вчера вадихме сливици. Още диша като Дарт Вейдър, но се надявам опасното да ни е зад гърба.
Ей поради тез простотии ще видим излизане чак след Рождество  Sad.

# 236
  • Мнения: 53
И аз се радвам за успеха на малкия математик!
Ако ни искате, ние с Госпожица Прекрасна с удоволствие ще дойдем на вашата среща.

# 237
  • Варна
  • Мнения: 181
Аз съм за среща!Да решим къде и да действаме!

# 238
  • Мнения: 11 971
22 декември, събота следобед искате ли?Ако няма много да шетате и да се приготвяте за празниците, как ви се струва?

В Гранд- Мол до Автогарата на посл. етаж има хубав и достатъчно голям детски кът,  има и много места за сядане на този етаж.

Estara, всички са добре дошли!

Казвайте и други мнения!

# 239
  • Мнения: 400
Честита ви Коледа,варненски мами и дечица!Бъдете здрави и щастливи!Спокойствие ,разбирателство у дома,обич в сърцата и светлина в душите ви пожелаваме!Весело посрещане на Новата година!

Общи условия

Активация на акаунт