Славна варненска дружина-купонджийки и половина-V

  • 74 972
  • 260
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 127
Честита Нова Година! Да сте здрави, щастливи и да си слушате децата!

# 241
  • Мнения: 11 920
Честита Нова Година и от мен!
Здраве, късмет и щастливи дни!

Тази седмица съм у дома с детето, ще я посветим на забавления, който когато иска, да се обади, да се повеселим в някой детски кът.

# 242
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Здравейте, дружина! Много, ама много ми е домъчняло за вас!

# 243
  • Мнения: 11 920
Здравейте, дружина! Много, ама много ми е домъчняло за вас!

Дидка, точно тези дни си мислех за теб Hug

Ами, хайде, идвай, тъкмо и ние да се съберем да се видим,че с тези ученици  покрай нас вече съвсем ще се забравим.

# 244
  • Мнения: 11 920
Да напомня и в тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=664073.0

И новите , непознати майки са добре дошли!
 Simple Smile

# 245
  • Мнения: 1 110
Тъкмо щях и аз да повдигам темата  Laughing.
Ние сме на тържеството, дребното снощи окончателно реши, че му се ходи.

# 246
  • Мнения: 127
Здравейте момичета! На 27.07 ще бъдем на рожден ден във Варна. Много искам да се видим. Мисля, че ще останем и за неделя. Дайте предложения кога и къде ви е удобно. А може и на плаж да заведем децата. Това не сме си го причинявали Simple Smile))))

# 247
  • Мнения: 11 920
Давам веднага предложение-заведенията пред Аквариума.
И без това ни е "бойно място", и без това сме като мебел там.

Ти кажи час, много се радвам,че се повдига темата!

# 248
  • Мнения: 127
Само, че май рожденния ден е на 20.07. Днес ще разбера. Но дали е тази или следващата събота много искам да се видим. Часът го предложете вие. Ние ще дойдем.

# 249
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
А аз да се похваля, имам си студентка- Ваня кандидатства в Търновският факултет по изобразително изкуство , представи се отлично и е приета на първо класиране за специалността - педагогика на изобразителното изкуство! На всички вас пожелавам подобна радост и удовлетвореност! Вече е записана !
А за среща...в края на август май се очертава да си идвам! Като тръгвам ще дам знак!
 Татко почина, вече си идвам много рядко! Ще поотремонтирам малко апартамента и ще го давам под наем!

# 250
  • Варна
  • Мнения: 181
Честита ти радост Диде! Браво на детето!Попътен вятър за Ваня!Ще те чакаме ,аз с голямо нетърпение   Hug

# 251
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
ако има организирано кафе пиене....звъннете ми , тука съм!

# 252
  • Мнения: 79
Здравейте,Варненска дружина!!!!!Отдавна не съм чувала нищо от вас.Как са мамите и как са вече порасналите ни деца.Надявам се следващото лято да ви видя всички. Поздрави и големи Hug на всички ви.

# 253
  • Мнения: 11 920
Здравейте,Варненска дружина!!!!!Отдавна не съм чувала нищо от вас.Как са мамите и как са вече порасналите ни деца.Надявам се следващото лято да ви видя всички. Поздрави и големи Hug на всички ви.

 Hug Hug Hug

Често си говорим за теб, дори съвсем наскоро се чудихме къде си.Марая се е опитвала да се свърже с теб по телефона многократно, но неуспешно.
Честито първолаче и дай някакъв знак!Не се събираме толкова често, защото уроци, класни и извънкласви занимания ни "изяждат" времето, но се виждаме, чуваме и по-често "си пишем" във Фейса.

Когато можеш, обади се!

# 254
  • Мнения: 13 512
Я, колко приятна изненада...да ви видя все още тук:-) От колко ли години не бях влизала във форума... надявам се да сте всички добре и грижите да са по-малко от радостите. Кой знае колко са пораснали дечицата.

Общи условия

Активация на акаунт