Юли 2007

  • 22 312
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 384
Да и сигурно не го е правил веднъж,ама точно сега са били крадците наблизо.Сигурно е разчитал на охранявания раьон незнам,аз забранявам на Д. да оставя децата сами в колата.Той го прави обаче отвътре има бутон самозаключване и изчаква първо да види че надина се е заключила.Е хубаво ами ако някой я подведе да отключи все пак е дете.Знам че на мъжете им е трудно и много бързат и няма къде да се паркира,но децата са най-важни все пак.
Ми Били дай рецептата на тоя Брауни и него да направя хихи,аз съм пред цикъл и сега само набивам.

# 46
  • Асеновград
  • Мнения: 45
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=189884.15 - браунис
Мислех , че всички го знаят , няма човек , който да е опитал и да не е останал впечатлен от кулинарните ми умения  Mr. Green.

# 47
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
,

Последна редакция: нд, 13 мар 2011, 19:00 от Зайченцето бяло

# 48
  • Мнения: 384
Ох Мими дано да мине леко!  Praynig
Леле Били ма каква е тая Блонди бре.Леле тая жена какви манджи върти,чудо леле как го правят това незнам,възхищавам се аз немога и не обичам.
Взех си новата Ева и вътре има много интересна статия за майките и синовете.Има интервюта с извесни мъже и майките им.''Мисля,че в живота на всеки мъж в който той трябва да направи важен избор-или да убие идеализирания образ на майка сиили да продължи живота в сянката му....Това което едно момче иска от майка си е тя да е винаги до него,но невидима за останалите.''Интересна е статията.

# 49
  • София,
  • Мнения: 4 267
Иве честит ти рожденик, много да те слуша, по малко да те ядосва, жив и здрав да ти е!   bouquet
И аз гледах по новините за открадната кола с детето, направо изтръпнах Rolling Eyes.
Зайче стиснати палци и от мен, дано всичко мине успешно, къде ще правите операцията? А къде я водиш К. на плуване, би ли споделила - може и на лични, питам понеже почти никъде не взимат толкова малки деца. Аз също много искам да водя малката на плуване, с треньор, много ще и помогне за астмата, а ако може и аз да поплувам с нея Mr. Green, няма да откажа. Убедила съм се че това е най - добрия спорт - Ицко докато ходеше на плуване в училище и в ДГ почти не боледуваше, а тази година им е развален басейна и нямат плуване и съответно той тази зима изкара повече настинки от Вероника и то доста сериозни все с бронхити Sick.

# 50
  • Мнения: 1 751
да, и намен ми стана интересно, и аз ще сиго взема

Иве, в хотел Илиомаре ще сме, с децата естествено Mr. Green хайде с нас, ето я офертата ЧРД на мъжа ти  bouquet

И аз знам, че не е важно да е скъпа козметиката, а да отговаря на типа кожа. Бих прибавила  - и да е максимално чиста като съставки. Препоръчаха ми една био козметика Ан-мари Бурлинт, тук е скъпа, в Щатите не е. Велинче, каня се да те питам за няколко марки на вашия пазар, ако си ги ползвала да ми кажеш мнението си, трябва да ги изровя първо обаче Simple Smile

Да препоръчам един сайт за хубави пижами и хавлии на много приятни цени, доставката до България е 0 лв - thepyjamafactory

еее, изпуснах началото, малката разкри ли ги?


# 51
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Транспортна б-ца.
Плуване в ДГ, без родители е

# 52
  • USA
  • Мнения: 559
Какво е станало с детето в колата? Тук е абсолютно забранено да си оставяш детето само в колата. Това след като доста деца се задушиха  Cry, заради тъпите си родители, които ги оставят уж за малко затворени в колата в горещо време.

Мими, стискам палци за Кати. Измъчихте се вие с тези ушички.  Hug

Янче, аз също не съм по готвенето, но сладкиши, баници и други подобни обожавам и обичам да правя.

Марти, питай. Аз много обичам да си говоря за козметика Simple Smile.  

# 53
  • Мнения: 329
Уинкс, таткото е оставял по малкото дете в градината, другото било в работещата кола.Крадци се качват на автомобила , разбират че има дете отзад и го свалят след няколко метра.Малко след това оставят и колата.Явно са се уплашили много ............
Бубе не съм забелязала кой знае каква разлика в кожата ми от бирената  PeaceНо косата и ноктите са супер  Grinning
Днес някакво дете е повръщало в групата на Ева  ooooh!
Мими, дано мине бързо и се оправи Кати  Praynig
И ние имаме басейн в градината и мисля от април да я запиша Ева, въпреки че малкос е страхувам  Rolling Eyes
Марти ,малката още не знае за тях  Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 3 414
Марти кога ще ходите,нещо май ми се върти като месец?
Яна ще взема пако рабан ултравиолет,стар но просто като го помириша се сещам за моя си мъж не го е имал.
Тези козметики натуралните не им вярвам,за съжаление няма ли химия няма УАУ ефект Joy пробвайте ейвъна червена капсула амаи той не е ефтин 40-44лв беше.
И моя Ради обича сърцата на милка и само иска от тях,яде си едно цяло,и все иска да купим  и за брат му кутия,за да я изяде той.Вчера едвам му се откъснаха два бонбона за мен и баща му,като вче не ги ядем пита,прибира ги в кутията.
Казах ли ви че Ники пита г-жата защо са и толкова големи гърдите Embarassed Joy баща му се изчерви и едвам замаза положението.А те не са,ама жената беше с ластично полу

# 55
  • USA
  • Мнения: 559
Леле, горкото дете, сигурно страшно се е изплашило. Този татко е за бой.

Иве, не разбрах само кой е твоя си мъж и кой не го имал  Mr. Green. Госпожата какво е отговорила на Ники? Simple Smile

# 56
  • Мнения: 984
 hahaha Весела ситуация
Аз да ви честитя 8ми март  Hug Да сте много обичани и глезени жени   bouquet

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Честит празник мили дами.  Hug Да ви обичат и уважават мъжете през всеки един ден от живота ви.   bouquet

Мен вече ме изненадаха  Heart Eyes Един прекрасен букет с лаленца и още по прекрасна висулка за врата. Ще трябва да сменям тоалета, а тъкмо мислех да съм като вчера - неглиже  Joy

# 58
  • София
  • Мнения: 3 414
Моя мъж е този в къщи,не е имал този парфюм.
Нищо не разбра г-та че беше далече и моя замаза положението.
Почваме да закусваме и отиваме на дг
ЧЕСТИТ 8 МАРТ,много ви обичам

Последна редакция: вт, 08 мар 2011, 07:35 от Ива&СиЕ

# 59
  • Мнения: 1 751
Честит 8-ми март, мили момичета!  bouquet

Иве, от 23-ти май, пет нощувки  Simple Smile Тази козметика (Ан-Мари Бурлинт) ми я препоръчаха точно като такава - органик, но с ефект. В Галакси център в дрогерията се продавала, давали и тестери, по-натам сигурно ще я пробвам

Общи условия

Активация на акаунт