Юли 2007

  • 22 341
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 384
Добре пиши от предния ден да знам кога.

# 706
  • София
  • Мнения: 254
А-а, не е честно така!!  Crossing Arms

ако ще е сутрешна, а е съботна/неделна и не в мол, ами в парк!

# 707
  • sf
  • Мнения: 10 206
Значи няма да се видим скоро, щом няма да е утре вечер. Аз сутрин съм абсурд, поне до Юни и то в най-добрия случай.  Confused
Отивам за Вико,че се замотах. Времето не ми стига, всичко ми е на различно краища на града  ooooh! ееех, защо нямаше метро за навсякъде  Joy

# 708
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз ако кажете и утре веер мога.Просто казвах че ще ходя за пудра,каних Марти на кафе че знам че ще и интересно в дъглас,а Яна се натресе Joy Joy Wink шегувам се Яна,знаеш че те обичам.
Вики хич не прави такива до юни,Д е пич и ще рипне на крака много скоро,тези мускули за какво са му???
Айка взимай болничен иначе те отлюспваме!!!Кви паркове и съботно неделни сутрешни,това е за първескини!!!

# 709
  • София
  • Мнения: 254
Леле, лелеее, защо пък за първескини??? И аз все още съм първескиня всъщност Laughing, ти не знам точно какво си, като си с първо раждане, ама на близнаци  Wink

# 710
  • София
  • Мнения: 3 414
Първескиня е преди първо раждане,да не се учим тук,защото на моя мъж баба му е БАШ акушерка,онези дето израждат в къщи.
Айде отивам да се обезкосмя Joy

# 711
  • Мнения: 384
Аз си търся повод да ида в Сердиката хихи,но всяка компания от приятни хора ми е добре дошла!Искам да видя и каква точно пудра взимаш,да ме светнеш малко и за кремовете Иве.
Аз няма да мога утре защото няма кой да ме пусне.Инъче много ми се излиза и много искам да те видя Вики,ако ти излезе дупка през седмицата звънвай за по кафе или бира.
Сега новия номер на моя мъж е,че неиска да извеждам децата навън щото имало радиация и те ходили по тревата.Е как точно сега като се оправя времето в къщи ще ги държа че и себе си.Тъкмо се карахме по телефона те пък милите заспали в странни пози,явно са се уморили доста.Не ми се вярва на мен за тази радиация да стигне дотук и ако има няккава едва ли ще е японска а ще си е нашенска.И мен ме е страх,яде ми се спанак,но не смея зелен да си взема,а замразен,незнам и аз.

# 712
  • София
  • Мнения: 254
Доообре, с акушерки не бих спорила  Laughing. Ама може с децата да се видим в някой парк ми е идеята. А м/у другото аз със сигурност планирам да ходя в сердика тази събота и неделя, че снощи префучах набързо за подарък за приятелка и набелязх някои неща. Може би ще отида в събота докато Кая спи. Ако някой ще ходи по това време, може да се срещнем.

# 713
  • sf
  • Мнения: 10 206
Язък за срещата утре, много ме е яд, тъкмо си уредих бавачка.
Д. е с гипс до края на април, после физиотерапия, в края на май ми почва работата за месеца, така че той и да рипне, преди Юни не мога през деня. Ще си търся друга компания за утре, да не изпусна заявката за излизане  Joy
Леле вико как ме ядоса, сега е наказан, бях му купила пъзел, ама му го показах и го вдигнах високо, да го гледа и да се ядосва, ще му го дам утре ако слуша. Сега реве и вие долу.
Кака му замина за Козлодуй, поне ще си почине и от него, и от мен,че само крещя напоследък. Ама и малкото ми помощ си замина, тя поне оправяше леглата и разни такива дреболийки.  Rolling Eyes

# 714
  • Мнения: 1 809
В 10 ги отварят, Иве, там съм дай знак. Само в събота не мога, че съм на фризьор и после общ РД. Ние нали си говорихме, че ще правим среща с децата

Днес госпожата ми каза, че Никола е бутнал някакво момиченце. Опитах се да говоря с него по метода на активното слушане да разбера какво е станало,нищо не разбрах. Сякаш без причина го е направил. Примерно преди две седмици се състезаваха с Кая до чешмата и тя го изпревари, той се ядоса и я бутна. Помислих да не е бил подобен случая. Каза не. Не го ядосала, не го обидила, не го ударила, не разбрах защо. После с една приятелка си говорихме по случая и тя каза "ами сигурно не помни". Аз много се учудих, още повече, че той помни някакви детайли преди много време станали. После се прибирам и Д ми звъни, че трябва да ходи да попълва протоколите newsm78 Питам го какви протоколи. А той ми казва "сутринта ударихме колата, Никола не ти ли каза". Питам Никола, а той съвсем искрено "ами аз забравих"  Laughing много се учудих

# 715
  • София
  • Мнения: 3 414
За какво те ядоса?
При нас е ново двайсет,отидох в салона те излезнаха изведнъж Ради ревнал за мен и се прибрали,от както са на градина все за мен реве. ooooh!

# 716
  • sf
  • Мнения: 10 206
Държи се невъзпитано и ужасно лигаво. Возихме един познат и той пред чужди хора става още по-неудържим. Аз карах и му казвам да спре да се лигави, да говори глупости, той не псря, още повече го правеше и то нарочно. Казахх му,че ще си взема всики подаръци,които съм му дала днес- а той ми вика, ами аз вече ги изядох и не можеш да ми ги вземеш  ooooh! и ми падна пердето и не е за първи път, ужасно е лигав, не ме слуша, отвратителен е, после казва" аз няма повече" и след малко пак същото  Crossing Arms

# 717
  • Мнения: 1 809
Вики, и Никола пред непознати се прави много на интересен, и мен много ме дразни това

# 718
  • София
  • Мнения: 3 414
и моите са така,Ники по малко но Ради не се трае.
Ще кажа предварително като затръгвам но зависи от нои
Марти какъв е метода на изслушване?

# 719
  • USA
  • Мнения: 559
При нас днес е 30+ градуса  Sunglasses. Плажно време, ама аз трябва да работя.

Кристиан напоследък ме ядосва като говори глупости, които е чул от едно детенце, което дойде наскоро от БГ. Детето е много свястно, родителите страшно ми харесват, но просто си идва с речника от БГ и на моя девствените уши много се впечатлиха от всичките тоалетни истории. Наскоро чух и думата "гадоС", която замести неговото си "яки" на англ. Та само говоря, забранявам и наказвам и се надявам да им омръзнат и на двамата тези думички, защото ме вбесяват просто.
Лиготиите и тръшканията са си чисто негов патент, също ме изваждат извън нерви и наказвам.

Наистина сме много на открито тук, че понякога чак проветриво.  Whistling Бубе, сигурно познатата ти няма лоши помосли, но мен такива истории ме плашат. Аз лично бих изтрила информацията за на Марти майка и, за да не седи във форумските архиви во веки веков.

Общи условия

Активация на акаунт