За Мими и малкия Мони отправяме молби милиони - 1

  • 24 287
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ехее! Най-сетне. От кога надничам, дали вече сте тук.

Вече официално - Добре дошли в "Родени 2011"!!!

Желая ви прекрасни моменти с бебоците и много хубави емоции!   bouquet

# 46
  • Мнения: 186
Момичета имам едно въпросче относно оригването. Често бебо вместо да се оригне връща храна...това равностойно ли е на оригване, т.е. излезли ли са газчетата от стомаха му? Интересно е, че нашия лакомник след като върне малко мляко, си го облизва...нищо не оставя зян  Crazy Mr. Green

Момичета, по радиото казаха че температурите събота и неделя ще са между 10 и 15 градуса  newsm44 Дано да познаят и да се пуснем на хубави разходки с дребосъците!!!

Това за облизването истински ме расзмя   JoyИ моя шушулчо го прави - и ние понякога/ама рядко/връщаме като оригнем, мисля, че не е притеснително, пак си е уригване, нали си е звучно?

За темпертурите в събота- мисля вече сериозно да си направим поне 2-3 часова разходка в такъв скучай, дано повече няма студове  Hug

Много ви завиждам, че можете да си организирате срещички, после снимчици нали  Hug

Нощни - благодарим ти Hug

# 47
  • Мнения: 8
....Огнена.... не се чувствай зле, и аз бях така, но в крайна сметка, ти не си виновна, естественно, че ще гледаш детето да ти е спокойно, без значение каква храна яде.... горе главата.... Simple Smile :*
[/b]
Да се чувствам зле ли?!Изобщо дори и за миг не съм се почувствала зле или пък по- лоша майка, затова че не кърмя, а храня с АМ.
И не знам защо толкова се притеснявате и самообвинявате за това.

# 48
  • Мнения: 274
Запис и тук
Не е важно, но може да ме коригирате вече на 30.

# 49
  • Мнения: 186
Не е важно, но може да ме коригирате вече на 30.

И аз така , ама и да не ме коригирате - ще се чуствам по-младичка  Wink

# 50
  • Мнения: 2 447
Айде и Ники вече е мама на Лилия.Малката тежи 3650 и е дълга 51см.

Да е жива и здрава малката,а мама бързо да се възстановява.  bouquet

# 51
  • Мнения: 186
ЕЕЕЕ - страхотно, точно в началото на новата темичка Hug Честита малка госпожица на Кикито, да е жива и здрава  Hug

# 52
  • софия
  • Мнения: 88
ЧЕСТИТА НИ ПОСЛЕДНА (МАЙ) ГОСПОЖИЦА!
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО СПОКОЙНА И БЕЗКРАЙНО УСМИХНАТА !
МАМА БЪЗРО, БЪРЗО ДА СЕ ОПРАВЯ !

# 53
  • Мнения: 115
Айде и Ники вече е мама на Лилия.Малката тежи 3650 и е дълга 51см.

Да е жива и здрава малката,а мама бързо да се възстановява.  bouquet
ЕЕе честито на  ,,изтърсачето,, на  февруарките:)  bouquet

# 54
  • Мнения: 4
Честита принцеса на Ники! Да им е жива и здрава хубавицата!

Нощни очи, благодарим ти!  Hug

Остава и аз да призова за една срещичка на варненки. Амидалка, като порастнете още и като се постопли лятото ще ви чакаме на морска разходка!!!

Някои мами скоро не са писали...няма да ги изброявам, но ще се радвам скоро да имат възможност да влязат и да ни споделят как са

Сетих се да питам нещо за водата.Все едни странни въпроси ми изникват..дано не са смешни...Та топли ли се водата преди всяко даване. Аз още не съм давала вода...

# 55
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
Цитат
Цитат на: Дидишонче в Пон., 07 Март 2011, 14:00
....Огнена.... не се чувствай зле, и аз бях така, но в крайна сметка, ти не си виновна, естественно, че ще гледаш детето да ти е спокойно, без значение каква храна яде.... горе главата.... Smile :*
[/b]
Да се чувствам зле ли?!Изобщо дори и за миг не съм се почувствала зле или пък по- лоша майка, затова че не кърмя, а храня с АМ.
И не знам защо толкова се притеснявате и самообвинявате за това.
   
Иаз подкрепям. Радвайте се 4а са ви здрави,  папкат и наддават! Какво зна4ение има дали са на кърма и ли на АМ- най- важното  беб4ето да  се 4уства добре и да е спокойно.. стига сте ревали  Hug ние сме си мн добре и без да кърмим и въобще не се косим  Naughty   Mr. Green
 
4ЕСТИТО НА НИКИ   bouquet ДА СА ЖИВИ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ   bouquet

# 56
  • Мнения: 7
Честито на Никито, да е жива и здрава малката, а тя не е много малка, Лилия!



# 57
  • София
  • Мнения: 6
Е честити та ни нова тема.
Здравейте и от нас. Ние за сега сме добре , бебон расте с всеки изминал ден. Аз направих едно малко запушване на канали , ама то кърма ли бе да го опишеш. Сега ми е намаляла и мажат ми ме тъпче с боза , мляко и чай за кърмачки за сега успявам да източа и от двете гърди с триста зора 90-100 грама, преди това изкарвах толкова от гърда.Виктор обаче ми се буди нещо по- рано  от три часа и се притеснявам че няма да имам достатъчно кърма по- нататък.
anji_86водата  която даваш на бебето трябва да е изворна за предпочитане , преварена предварително и с температурата на тялото.Слагай я на радиатор  да се затопля.
Честито бебче и на Ники да  е жива и здрава малката хубавица
ПС.за протокола и аз съм на 30 г.

# 58
  • Мнения: 2 590
Бърз запис, че няма време, после ще чета.

Честито бебче и на Ники, да е много здрава, поспалива и послушна малката красавица  Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 2 481
Ехее, честита принцеса на Никито!

Забравих да кажа за стриите- много: дупе, бедра, гърди и корем.

Килограми: много, отидох да раждам 71 кг., което ще рече +25 кг., в момента съм 58 и още си нося дънките за бременна. Много ме мъчат дебелите ми крака и задник, никога не съм била такава свиня. Да се стопля времето по-бързо, че да се разхождаме.

Линеа негра
не съм имала.

Общи условия

Активация на акаунт