Започват вече рождените дни на АПРИЛчетата ни добри - 13

  • 29 776
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
Марини ще направя колаж. Мислех си като минат всички РД на малките, някъде в началото на май месец, може би със снимки от самите РД как духат свещичката или нещо такова, ако са съгласни и другите мами. Иначе за Великден пак ще префасонирам този Crazy Даже си мислех като минат всички рожденни дни ако искате да се съберем някъде - примерно в The Mall или някой детски клуб и да се почерпим, нещо като общ РД на софийските априлчета.  Flutter

Хайде лек ден и приятни разходки

# 31
  • Мнения: 3 695
E, хайде, едно е да изядеш нещо вредно през устата, което по-лесно ще изхвърлиш, друго е да ти го инжектират в кръвта, за което организмът не е подготвен. И без храна и въздух очевидно не можем, а за ваксините можем да избираме. Едно е да пиеш лекарство при нужда, друго е да разболееш без нужда напълно здраво бебе. Думата задължително кара слабият да се самозадължи. Не съм правила проповеди, изобщо не искам да споря, нито да съм едностранна. Естествено, че причините за болестите са комплексни. От друга страна признаците на аутизъм и признаците за натравяне от живак са еднакви до 100 процента.
Съгласна съм, че няма само черно и бяло, истината е някъде там и в крайна сметка всеки е свободен да взема решения за себе си и живее с отговорността от това. И най-добре те да са инфорнирани, а не защото някой друг е решил вместо него. Peace
Приключвам с тази тема тук.
Весел празник на всички!   bouquet

# 32
  • Мнения: 30
Честит празник,момичета! Някои от вас са чували вече думичката "Мамо!" ,но за мен е страхотно за пръв път да ме нарекат така и много с вълнувам (сега тръпна в очакване да я чуя,де,а овнето ми само: Тати,татеее.....) ooooh! Laughing Laughing
И,Марини,Благодаря за темичката!

# 33
  • Мнения: 9 052
tini-mini с последното съм съгласна. има й в предвидтова -
E, хайде, едно е да изядеш нещо вредно през устата, което по-лесно ще изхвърлиш
Не е така. Мъжа  ми това у4и. Оценката за рак в зависимост от храненето е към 40%!

# 34
  • София
  • Мнения: 372
Честит Осми март на всички!
Благодаря на didi666 за колажа - отново страхотен! newsm10

И ние не търпим обувки и пантофи на краката си. Засега Михаела още не ходи - вече 2 месеца постоянно е права, но задължително хваната за нещо. Кога ще се пусне не знам.
Симона поне започна да стъпва на краката, като я държа, че преди ги свиваше като за сядане. Не лази, дори не иска да стои по крем, даже се научи да се изправя от легнало в седнало положение от гръб, направо все едно коремни преси прави newsm62.
Чакам с нетърпение топлото време, защото изперках вече в къщи.

# 35
  • Мнения: 70


за обущетата и аз му купих буйки за прохождане, но реших, че с тях няма да стане работата и му взех  обущета с велкро на Geox и маратонки на Nike. За сега обуваме само Геокса и съм много доволна особено от това, че не му се запаряват крачетата. Моето лично мнение е, че обувките трябва да прикрепят здраво крачето, да не се изхлузват, да не му се криви крачето. Относно изпотяването: и при нас се получаваше, въпреки че носеше буйки целите от естествени материали, но явно материалите са леко съмнителни. Важно е да може да диша крачето и да е удобна стелката /табана/. С две ръце подкрепям ходенето по боси крачета.
За рожденните дни предлагам, който има вече идеи да споделя относно организация, покани, облекло и въобще всякакви интересни идейки.

# 36
  • Мнения: 3
Честит празник на всички мами и от нас!   bouquet  bouquet  bouquet
И на всички мъничета, които имат рожденни дни!

Лони ще стане на 1 април на една годинка. Личната ни лекарка каза,че от тази година има още една задължителна ваксина Синфлорикса, който трябвало да се бие на 12-я месец, а на 13 месец против морбили. За сега Синфлорикса са ни го били 2 пъти. Значи трябва да са общо 3 за една година. Моля ви споделете какво са казали вашите педиатърки.

# 37
  • Мнения: 1 020
Коко заради болести е без 3-та ваксина за хепатит и без 2 ваксини за Синфлорикс. Вече мина бая време и не знам просто. Той на 31-ви става на 1  Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 1 621
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МОМИЧЕТА! ДА СТЕ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ МАЙКИ, СЪПРУГИ, ДЪЩЕРИ И ПРИЯТЕЛКИ!  bouquet

Мерси за темичката, много яко заглавие и оформление! Hug

При нас нищо ново. От 2 дни Даниел е много кисел и само крещи като нещо иска или не му е кеф и постоянно му се спи. Много поспалив е станал нещо... Rolling Eyes Аз също съм така, яко ми се спи. Не сме излизали вече втори ден и сигурно пощурява вече човечето, ама в тоя студ няма как да стане.

За обувките-и моя е с маратонки навън, вкъщи с чорапи. Не ги маха. Peace

Данче, моя цикъл е много нередовен все още, закъснява ми всеки път. Не се е регулирал хич. Peace

sonne_bg, не знам защо ще ви слагат 3-ти синфлорикс. След 7-мия месец, ако се постави първата ваксина са само 2 приема, а не 3. Не би трябвало да ви бият 3-ти прием при това положение. Поразпитай пак вашата педиатърка. Peace

Хайде хубав ден от нас! Hug

# 39
  • Мнения: 65
Честит празник дами  bouquet

didi666 идеята за общ рожден ден е много хубаво аз съм за Simple Smile

Данче, моят цикъл също е нередовен , аз все още кърмя  Simple Smile

Ваксините са ужасни, ако не бяха задължителни не бих ги сложила всичките. Мисля , че част от тях са на основа на договорки и печалби между фирмите и държавата Simple Smile

Студ не студ ние излизаме макар и за по 15 мин. , трябва да ходя до детската кухня, а няма на кого да го оставя.
Гледам , че обсъждате обувките, доколкото разбрах първите с меки подметки ли трябва да са ?
Аз имам едни найкове за малкия , но не ги обувам , защото си мислех ,че трябва да са с твърда подметка newsm78

# 40
  • гр.София
  • Мнения: 30
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,МАЙЧЕТА!!!

Марини, Hugблагодаря че се сети за нас с Мила!Добре сме Мила щурее.За секунда да се обърнеш и е  направила беля.Много е забавно. Mr. Green

Следя всички дебати отностно васкините и детските ясли.Но не ми се ще да изказвам мнение! Naughty

didi666,много хубава идея за общ рожден ден Peace
На Мила също и изпръхват бузките.Мажа я със Себамед-защитния крем или с Хиип -хидратиращ.Определено помага.

# 41
  • Мнения: 29
Честит Празник на Всички

Може ли и нас да ни добавите в колажа другия път Hug
Мили Ванили, страхотно заглавие си измислила.
sonne_bg - на нас ни сложиха 3 Синфлорикса - 2,4 и 6 месец /къде поради липсата му, къде защото бяхме болни/ По план е 2,3,и 4 месец да се слагат Синфлорикс и Пентаксим ЗАЕДНО . Ние не сме имали проблем със ваксините- от страна на Яни- никакви реакции.
Жабата Дил , Тини - не задълбавайте толкова Hug

Много кофти нощ имахме. Милото Яни плака 3 часа- 12 до 3. Много плака и рита с крачета. Вечер пие мляко -200мл. Какво да я правя не знам Confused Да ви кажа ,вече се съмнявам да са зъби. Въпреки че горните втори прозират. Днес ще я водя на лекар- заради петната по гръбчето и.
МОЛЯЯЯ АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ДОБЪР КОЖЕН ДА СПОДЕЛИ може и на лични   Praynig

# 42
  • Мнения: 52
Момичета Четсит празник и от мен! пожелавам ви преди всичко да бъдете здрави,красиви и силни!Много да ви радват и обичат всички у дома!Весел празник!


Старата тема почти не съм я чела и за тази ми остава повечко време Embarassed Само да споделя че и ние проходихме-на 10 мес и половина Shocked Simple Smile)
Хайде още веднъж усмихнат ден!

# 43
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МОМИЧЕТА! ДА СТЕ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ МАЙКИ, СЪПРУГИ, ДЪЩЕРИ И ПРИЯТЕЛКИ!  bouquet


sonne_bg, не знам защо ще ви слагат 3-ти синфлорикс. След 7-мия месец, ако се постави първата ваксина са само 2 приема, а не 3. Не би трябвало да ви бият 3-ти прием при това положение. Поразпитай пак вашата педиатърка. Peace

Хайде хубав ден от нас! Hug


Вече я питах няколко пъти, защото и на мен ми е много странно, но всеки път ми отговаря едно и също, че това е от тази година и е задължителен трети прием. Казах и че ще откажа и за това ви питам за да съм сигурна, защото после за детска градина когато дойде времето да не ни напраят проблем.

# 44
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ НАС !!!
И аз съм ЗА идеята да се съберем на общо бебешко парти!!!
Ние вкъщи ходиме с едни обувчици за прохождане(кожени с ципче отдолу).Много са ми удобни, дори и купих следващ номер.Иначе навън излизаме  с ботушки или с маратонки или обувки, според времето!
Това е засега от нас  Hug

Общи условия

Активация на акаунт