Отговори
# 705
  • Мнения: 77
Добро утро!
Колко хубава новина! Честито на Лени!Да са живи здрави и тя, и бебка и цялото семейство!
Мама Иви ЧРД! Скоро ще си получиш най-хубавия подарък! Бъди жива и здрава и леко раждане!

# 706
  • Мнения: 613
И аз да се похваля,че станах мама! newsm68 На 08.03. се роди нашето слънчице Давид,с тегло 3350гр. доста избърза,но сме добре!Чакан е точно 10г. и сам реши да направи най-хубавия подарък на мама в този празничен ден!Вече сме в къщи и се гледкаме!
Много   love001 и  Hug от нас!
Честито на новите мами,да са им живи и здрави дечицата!  bouquet  bouquet  bouquet

# 707
  • Мнения: 1
Олеле много бебета, много нещо  Simple Smile Важното е че всички са здравички  Simple Smile

Честити бебчета на Лени и IRA2! Да са ви живи и здрави и много да ви радват   bouquet

Честит рожден ден и на Mama Ivy! Добре дошла в клуба Wink Пожелавам ти лек завършек на бременността и всичко най най! Весел празник и много, много подаръци

При мен нищо ново, вече съм на половин работен ден и се възползвах от хубавото време на вън. Вчера с част от бургаските мами бяхме на лекция за Грижи за новороденото Simple Smile споменаха полезни нещица Simple Smile



# 708
  • Мнения: 22
 newsm68
Какви хубави новини за Добро утро!   sun

Честито на мама Лени! Да сте живи и здрави!   bouquet

Ира, честита рожба и на теб! Да сте живи и здрави! За избързало бебе сте си доста добре като мерки!   bouquet

Честит рожден ден на мама Иви! Много здраве, щастие, любов и едно здраво бебче на финала!   bouquet   ura

Аз днес влизам в 36 г.с.  Whistling

# 709
  • Варна
  • Мнения: 237
IRA2 да ти е живо и здраво момчето, страхотна новина за Добро Утро. Ама вече почнахте да ме плашите Blush

# 710
  • Мнения: 28
IRA Честита рожба, много радости да носи!
 1stroller Misc Baby Bottle smile3504

# 711
  • Мнения: 0
Ехаааааааа.....Хубав ден, хубав ден - още един беборан! Да е жив и здрав!

Диди скоро няма да смогне да ги записва на първа страница.

Сериозно ме гложди мисълта как ще продължим да си общуваме, след като вси4ки бебоци се появят на бял свят?
Във фейса ли?

# 712
  • Мнения: 24
Честити бебоци на Надето, Лени и Ира2 !!!

Да са живи и здрави, да папкат и да слушкат много, а мамите бързо да се възстановяват!!!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ние днес отново сме на консултация и ще видим какво ще каже доки Simple Smile

# 713
  • Мнения: 18
Честита радост на Надето, Лени и Ира2. Пожелавам им много хубави мигове с техните съкровища.

# 714
  • Мнения: 1
ЗА бургаските мамита:
В петък, 18 март, със съдействието на едно от училищата за бременни(МАМИ) се организира среща, на която ще дискутираме всичко за кърменето. Всяка мама, бъдеща и настояща, е добре дошла, ще може да зададе своите въпроси, да потърси помощ или подкрепа.   
Срещата е в бар "Нико", ул. "Райна Княгиня" 14 (намира се до кафе "Хаваи", бившият "Гролш") от 10-12ч.
Акушерката при докторката ми води лекции на тема кърмене.

Бургаските майчета, ако искате хайде покрай лекцииката да си направим и една срещичка. Малко е ранен часа преди обяд, ама все пак може да се организираме  Grinning


Аз съм съгласна, въпреки ранния час Simple Smile едно кафенце ще ми дойде добре Simple Smile

# 715
  • Мнения: 845
Ехеее, какво правите бе бебоци, за къде сте се разбързали...

# 716
  • Мнения: 2
Лелеее, бебевалежа започна!  Crazy
От 3 дена не съм влизала и колко много бебета!!!  #Crazy
Честити бебчета на Надето, Лени и Ира 2 Да ги радват много!
Страхотен ден!  Hug
Да не забравите да гледате предаването на Гала?

# 717
  • Мнения: 77
IRA Честито! Прекрасно е, че малкото бебче е дошло на празника на мама!Дано ви носи много радост!Бъдете живи здрави!

ПС ако бебевалежа продължи така, лично аз ще се изчерпам откъм пожелания, но нямам нищо против Simple Smile!

# 718
  • Мнения: 0
Честито на мама Лени,мама Нади и мама Ира2.Да са живи и здрави бебоците и бързо възстановяване на мамите. newsm30   newsm51

# 719
  • Мнения: 0

Честито бебе Давид на Ира! Много любов и красиви моменти заедно!



НОВА ТЕМА ЗА НОВИ БЕБЕТА

Общи условия

Активация на акаунт