Being human - и вълчият куршум е... - тема 3

  • 14 839
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ох, Мичооооо  Cry

# 707
  • Мнения: 3 736
Заповядайте първи епизод. Кликайте на  надписа Download torrent, не на Download, което е в синя кутийка, то е реклама.

# 708
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да мецнете как е.  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 3 736
Шъ, когато благоволи да се изтегли, върви със скоростта на куц охлюв.

# 710
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
 smile3532

# 711
  • София
  • Мнения: 3 581
Заповядайте първи епизод. Кликайте на  надписа Download torrent, не на Download, което е в синя кутийка, то е реклама.
Отрязаха ли ни вече от нашите торенти? Гледам днес няма нищо за гледане, чак не ми се вярва, че всичко живо почива newsm78

# 712
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Пуце, ще чакам отзив  Hug да реша дали да се мъча и аз ...

# 713
  • Мнения: 3 736
Нели, няма го ни в Арена, ни в Замунда. Но те и миналият сезон не качваха веднага.  Twisted Evil

# 714
  • София
  • Мнения: 3 581
Нели, няма го ни в Арена, ни в Замунда. Но те и миналият сезон не качваха веднага.  Twisted Evil
То нищо няма, Ирка Mr. Green. Днес имаше поне 2-3 сериала, които гледах, ама нъц, суша

# 715
  • Мнения: 3 736
А, не знам за другите, да не е някакъв особен ден?  hahaha

# 716
# 717
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Пуце, изгледа ли  Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 3 736
Дъ. След кратък срив поради доста изненадващото начало ме обзе печал, тъга и скръб.

Скрит текст:
Нина беше умряла зад кадър, Джорджи извърши героично самоубийство, за да спаси дъщеря си, вкараха легенди и бъдеще, накратко бебето ще спаси света.

Том ме дразни, Ани ме дразни, новият вамп не предизвиква емоция в мен. Имаше един-два свежи лафа, ще продължа да гледам, пък да видим какво ще измислят.

# 719
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Дъ. След кратък срив поради доста изненадващото начало ме обзе печал, тъга и скръб.

Скрит текст:
Нина беше умряла зад кадър, Джорджи извърши героично самоубийство, за да спаси дъщеря си, вкараха легенди и бъдеще, накратко бебето ще спаси света.

Том ме дразни, Ани ме дразни, новият вамп не предизвиква емоция в мен. Имаше един-два свежи лафа, ще продължа да гледам, пък да видим какво ще измислят.

Скрит текст:
толкова ли му беше на Джорджи появяването или ще го има и другите епизоди  newsm78 явно голям срив е имало след напускането на Ейдън

Общи условия

Активация на акаунт