Каква е вината на Фатмагюл? ( Fatmagül'ün Suçu Ne ? ) -9

  • 37 029
  • 733
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 0
Тук съм но нищо не писах защо няма какво да кажа за сега

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 36 661
Какво си говореха до стената.

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 36 661
Ехо, къде сте?

# 258
  • Мнения: 27
Тука сме? Има реклами.

# 259
  • Мнения: 24
Май ще има само докосване по гръчето.

# 260
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Много прекъсва йълдъз -а.
И то само на канал Д.
При вас как е?

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 36 661
Стана добре. Мини на еврото.

# 262
# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 36 661
Седнаха един до друг сладурите.

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 36 661
Явно Фатмето разказва как се е появила за нея Мукадес в живота им.
Керим - мале, кавалер отвсякъде. После binzi като помогне - ще разберем
какво и казва. Ама много са хубави един до друг. Той със сиво саки и черния половер.
Тя - пак така облечена. Много хубави моменти с тях.
Ония Решатови проповеди ми идват в повече.

Последна редакция: чт, 10 мар 2011, 22:15 от mariana51

# 265
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6

Благодаря.
Тук гледам и аз. Оправи се слава богу.

# 266
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
На мен пък ми е интересен Вурал и разговора с баща му.

И какво си говори Мукадес със Салих? Защо се разплака?

# 267
  • Мнения: 9
Здравейте!
За първи път го гледам на живо и това с рекламите страшно ме дразни #Cussing out
Надявам се да не си останем само с докосване по гърба, Керим трябва да я успокои Flutter

# 268
  • Мнения: 50
                 http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=eurod


             И аз гледам тук , само веднъж зацепи малко - от израженията разбирам малко , но не разбрах Мукадес защо се разплака ... newsm78 newsm78 newsm78
        

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 36 661
Без помощ с превода не става.

Общи условия

Активация на акаунт