КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - 4

  • 41 543
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 260
Здравейте милички,днес мина и мойто kо-kултивиране.Още съм в клиника но съм добре.

# 691
  • Мнения: 531
Здравейте милички,днес мина и мойто kо-kултивиране.Още съм в клиника но съм добре.

Какво ще рече?

# 692
# 693
  • София
  • Мнения: 1 079
Момичета,благодаря на всички ви за стиснатите палци и хубавите пожелания Hug Hug Hug Hug Hug
Днес чаках да ми се обадят,ама или са ме забравили Joy,или са ме оставили за ЕТ на 5 ден.Поне ще мога да си довърша роклите,че после голямо лежане ме чака.Предупредили са ме да пазя леглото до кръвния тест,заради тромбофилията.От утре започвам фраксито,утрогестана и медрола.
Speed76,аз с Достинекс 1/2 на седмица поддържам пролактина в горна граница,ама все пак в граница и до колкото знам той май е по-добър от Бромокриптин,на мен поне ми е много по-добре с него,а и от Бромокрипртина качих много килограми,които и до ден днешен боря.
bisko72,само добри резултати да ни носиш EFP preggo newsm32 newsm32

# 694
  • Мнения: 1 494
bisko72, чакаме добри новини

jul_j, извинявай ти в коя клиника беше. Нещо ми се върти Репробиомед. Ако си там, когато и аз бях там, се обаждаха да кажат, че са се оплодили яйцеклетките и че ще обадят ако има проблем. Иначе ЕТ е бил на 5 ден. Успех  Praynig Praynig Praynig

# 695
  • София
  • Мнения: 1 260
Да ви почерпя,че днес имаме годишнина с моето момче.

# 696
  • Мнения: 1 494
честито, да се обичате поне още 5 пъти по толкова години  Grinning. И ето още един повод ко-култивирането да ви донесе успех  Praynig Peace Hug

# 697
  • София
  • Мнения: 1 260
Мерси много,и аз се зарадвах доки като ми каза датата на култивирането.Дано ни донесе много щастливи мигове.

# 698
  • София
  • Мнения: 1 079
luce,там сме.На мен първия опит ми се обадиха на следващия ден,но ЕТ ми беше на 3 ден,та за това си мисля,че този път ще сме на 5 ден.Това само по себе си е добра новина,ако имаше нещо лошо щяха да ми се обадят.Ти коя година си правила опитите си там?

bisko72,да сте живи и здрави и много да се слушкате,а всичко друго е Божа работа Hug Hug Hug

# 699
  • София
  • Мнения: 1 326
Bisko, честит празник, много щастие и сбъднати мечти! Хубав ден е днес за мен - една моя приятелка роди и, след като й честитих подобаващо, естествено получих отговор "Да ти се връща най-скоро!!!!". Хайде де ни се връща скоро на всички!!! stork-boy stork-girl

# 700
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Тъй като тази тема е много активна и авторите в нея биха имали какво да споделят по един конкретен въпрос по който не намерих тема, си позволих да създам такава  Flutter

Заповядайте да обменяме опит и да си помогнем ТУК:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=573879.0

ПОЗДРАВЯВАМ ВСИЧКИ ВИ с ПРЕКРАСНОТО ВИДЕО в НАЧАЛОТО Wink !

Последна редакция: ср, 30 мар 2011, 23:09 от medimed

# 701
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Djiji , благодяр за информацията. Аз съм в Малинов, ще питам док дали го практикуват, то  ние сме с мъжки фактор и при единствения път, про който се получи беше биохимична и ембриона спря да се развива. Ще чи се да елиминиране този път всички препятсвия ,доколкото е възможно.
Bisko, честит празник!
Бамба,успешен старт!

# 702
  • Мнения: 531
Здравейте милички,днес мина и мойто kо-kултивиране.Още съм в клиника но съм добре.

Какво ще рече?

Аз също имам травматични ендомертиални биопсии и с цел ко-култивиране, просто според изказа ти помислих че е някаква новост.
Желая успех!

# 703
  • Мнения: 1 494
добро, слънчево утро на всички  Hug

jul_j, имаме три опита в Репробиомед. Първи април-май 2009, втори септември 2009 и трети със замразени и един свеж ембрион ноември 2009. И трите опита неуспешни. Моето лично мнение е,че ембриолозите там са много добри  Peace

Желая ти успех, дано това е твоя опит  Praynig

# 704
  • София
  • Мнения: 6 302
Биско, честита ви годишнина, много да се обичате още дълги години и винаги да гледате в една посока!   bouquet

Бамба, желая ти късмет и дано да е за последно!

Евро, защо казваш "травматични"? И в коя клиника е това?

Общи условия

Активация на акаунт