Отговори
# 660
  • Мнения: 34
Момичета, много ви благодаря за информацията за БХС  Hug Наистина полезна! Когато мине и при мен, ще пиша  Wink

# 661
  • Мнения: 165
Нина информацията която ни даде е много ценна! Благодаря ти!Моя следващ преглед е чак на 12.04.2011, а предния ми беше на 08.03.2011 г. и разстоянието от единия до другия направо е цяла вечност! От време на време се притеснявам дали всичко е наред, тъй като вече нямам никакви симптоми и не се чувствам бременна! Дано всичко да е наред, едвам ще дочакам прегледа...... smile3506
endira можеш ли да дадеш някой сайт от който си поръчвала дрешки и си доволна!Като вече споменах това което гледах като дрехи за бременни е направо под всякаква критика! Направо ужас! Все едно бабички ще ги обличат тия неща, а не млади бременелки!
Аз да се оплача от сутринта корема ми е адски подут и направо ще се гръмне! Едвам издържам вече, а и тук в офиса ми е доста неудобно на тоя стол дето седя! Ще взема да си направя освен едно мляко с какао, да видя дали ще ми мине! Поне се надявам от топличкото да ми успокои поне мъничко!

# 662
  • Мнения: 77
labella, аз също съм на утрогестан, но до 12 г.с.Това което знам е,че не се спира изведнъж,а се намаля постепенно,но като наближи времето доки каза,че ще ми даде схемата.
Целувки и успех на всички   bouquet Hug

# 663
  • Мнения: 181
newsm44 newsm44 newsm44

Здравейтееее!Благодаря за стиснатите палчета! Hug Hug Hug
Тъкмо сега се прибираме от София....На ФМ всичко мина добре.Лекарката беше много мила,отзивчива и ми обясняваше всичко много внимателно.Нухална транслуценция-1,6мм.,което е добре.Бебчето мнооого шаваше,то не бе надясно,то не бе наляво,пък накрая и ни се одупи LaughingГолям акробат....Бебо е 5,2см. Simple SmileА относно пола-лекарката каза,че май вижда пишле,но каза,че въобще не е сигурна,защото е много рано и може само да налучква...Та ще си чакам до 02.04,когато вече се надявам,че ще ми кажат и пола....Вече не ме интересува дали е момиче или момче,след като го видях съм толкова развълнувана,че направо ми идва да заподскачам от щастие Crazy

# 664
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Съни, това е страхотно  Hug Hug Много се радвам за теб и от тук нататък само хубави емоции  Heart Eyes  bouquet  bouquet

# 665
  • Мнения: 2
Съни много се радвам за тебе newsm18! Дано всички минем така и през този етап! Само,че аз предпочитам да не е пишля,че вече си имаме едно  Joy
 Благодаря ви за информацията за БХС И ФМ ,много е полезна!   newsm51

# 666
  • Мнения: 0
момичета честита първа пролет мн се радвам като видя, че някой е ходил на преглед и всичко е било наред. Аз да ви се оплача моите неволи край нямат днес бях на лекар в 9 седмица съм, но представете си не ме гледаха на апарат а ми взеха кръв от пръста, като я накапаха на някакви листчета и ми назачиха ехограф за 8 април, като ми казаха, че ако днес съм била дори и един ден под 9 седмица изследването нямало да е валидно и трябвало да сде повтори. А самото изследване се гледало,когато ми правят ултразвук и ще сравняват двете неща. Някой от вас чувал ли е за такова нещо.
И да ви се оплача аз нали постоянно си повръщам, но снощи пих фолиевата(тук я изписват по 5 милиграма) и я повърнах и след това като ме почнаха киселини изгаряше ми гарлото,а гърдите направо все едно с ной ме режеха място не можех да си намеря пих и лекарства и какво ли не едвам изкарах ноща. Всичко е от фолиевата мн се чудя дали да не я спра.
Извиняваите мн дълго стана лек ден на всички

# 667
  • В реалността
  • Мнения: 214
Patrisia, какво е това изследване, за което са ти взели кръв? Доколкото знам за БХС се взима кръв от вената, и се филтрира само серума - просто имам такъв спомен, когато правиха на една приятелка.

# 668
  • Мнения: 500
Съни, много се радвам з ахубавите новини...днес на първа пролет е време само за такива хубави неща. Аз днес съм доста по-добре, сутринта пак  Sick, но на обяд си хапнах добре...доста ми е притеснено за утре.
Да стискате палчета да видим нашето сърце Praynig
 

# 669
  • София
  • Мнения: 2 082
Sunny_Girl много се радвам, че всичко е наред  Hug

kisssa като имам малко повече време ще ги постна сайтовете  Peace

Patrisia за пръв път път чувам за такова изследване в 9 г.с. с кръв от пръста  Rolling Eyes
Дано бързичко се оправяш!

Смуси, имаш еднни палчета от мен!

# 670
  • Мнения: 24
Смуси, горе главата, всичко ще е наред. Всички те подкрепяме и стискаме палчета. Hug

# 671
  • Мнения: 30
Честито на Съни и Мишанка за хубавите новини и емоции днес! Слава богу че всичко изглежда в норми, то ние не сме и очаквали друго! Wink Нямам търпение и аз, в четвъртък и мен ме чака същото и се старая да съм максимално позитивна.
Аз в събота си купих първите бременни дрешки че вече всичко ми утесня, особено в корема, дупето и баджаците. На горе, освен леко увеличения бюст не съм мръднала... Защо винаги дебелея само в долната част не знам... Много скоро ще заприличам на бутилка кока-кола...
А днес ме е обхванала няква мания да търся в интернет бебешки кошарки и освен че намерих точно това което винаги съм представяла бяха и без пари! Много ми костваше да не натисна бутона КУПИ СЕГА! Ама прецених че в края на 3-ти месец е меко казано смешно да почна да пазарувам за бебето.
По повод мазането против стрии какво мислите за бебешкото олио? Полезно? Вредно?

# 672
  • Мнения: 873
Здравейте!
Тъй като пак повдигате темата за пола, хрумна ми е дна идея-да си разменяме дрешки. Аз имам момиче и много торби с готини неща от нея(по-малко готините съм ги раздала) Wink ако второто бебе ми е момче, бих си разменила дрешките с някоя мама, на която първото е момченце и чака момиченце Peace какво ще кажете? с Продавалник не ми се занимава, щото там има известен снобизъм-продават се скъпите, гъзарски марки, а дрешките на по-малко известни фирми си стоят без интерес Stop би било весело да си менкаме разни неща Party

# 673
  • Мнения: 165
Смуси стискам ти палчета! Утре чакам и едно сърчице от теб!
Hirsen за бутилката кола и аз отивам натам! Започвам да качвам на баджаците и май почват едни тънки стрийки да ми се появяват, които адски много ме дразнят! Милото каза че си въобразявам, ама това е сигурно само за да не се дразня. Аз започнах да се мажа с бебешко олио на Джонсънс бейби, много хубаво мирише,бързо попива и омекотява и гърдите и корема, бедрата! Доста ми харесва само дето незнам дали ще има полза от него! На доста места четох за кремовете на мама дона, но ми се сториха доста скъпички! Може би в един момент ще се прежаля да си взема.
Смятам да изпробвам и по предложение на мами във форума зехтинче! По принцип знам че е доста полезен.
Нямам търпение да започнем купуването на неща за бебето! Ние с милото искаме и отделна стая да стегнем на бебо! Стига е стояла празна, вече две години е празна! Нека малко детски смях и плач да се чуе в нея! Време ееееее
Сори че дълго стана!

# 674
  • Мнения: 0
Jáne ღ незнам точно какво е изследването и най-странното е че кръвта я капят върху лисчета и после това го сравняват с ехографа, но като ида на 8 ще ви разкажа как е минало.

Общи условия

Активация на акаунт