Благоевград №34

  • 58 638
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19
Здравейте и от мен!
Възползвам се от кафето, всъщност и аз сега пия. Днес и при нас е облачно и мрачно, нямам настроение и си губя времето в нета. Чакам да стане другата събота и вече събирам багажа си...по мои сметки ще си напълня колата, пък да видим. Отсега ми е мъчно за Симо и другата седмица ще го вземем един ден да ни накара да потичаме с него. Но всяко зло за добро и трябва  да се мисли позитивно. Просто  днес не ми се получава. Sad

# 61
  • Благоевград
  • Мнения: 143
 jujavka Кафето е просто убийствено  Laughing
И аз сега съм точно на този вариант, но не поради снощни изживявания,
а от безумната ми сутрин  #2gunfire
Точно си оставих малката в градината е след 40мин. ми звънят да отида да
си я взема, защото ..... се оплаквала, че вкуса й бил неприятен в устата.
Гледала я сестрата, г-жата и логопедката.
Решили, че езика и е много обринат и най-вероятно е скарлатина.  Shocked
Обяснявам им по телефона (при това не за първи път го казвам), че тя е
с географски език и е нормално да има промяна по езика и че това е по-скоро
показател, че може в близките дни да има някакъв проблем или дори и нищо да й няма.
Те ми обясняват, че аз сигурно сутринта не съм обърнала внимание и не съм го забелязала,
а и че тя била подпухнала в лицето и по устата  #Crazy
Е, познайте как изхвърчах от офиса .
Вървя и си знам , че най-вероятно нищо й няма, но от друга страна .... ако действително има нещо...
Слиза детето , аз веднага я карам да ми покаже езика и аз реагирах точно така  hahaha
Това ли било... нищо по-различно от друг път.
А те питали малката дали и друг път й е ставал така езика , дали й огледало и тя като
си го видяла казала - не , не ми е бил такъв никога.
 Е да ама не - тя просто не се гледа на огледало у дома
нямаме такова, само в банята, но там е високо. Малката ми каза, мама аз се изплаших много.
Е , сега е у дома с баба си (добре че тя поне вече е по-добре,че както беше болна...не ми се мисли).
Закуси си детето у дома , седи си сега гледа си филмчета и .... само притеснения ...
дано и така си остане де, да няма нещо друго.
А, на вратата на градината като си тръгвахме ми казват - да я заведете да я видят ,
 да й направят
изследвания . Казах им, че не виждам причина да я водя , просто днес ще си бъде у дома.
Изгледаха ме като че съм най-безотговорната и безсърдечна майка  Joy
Скарлатини , шарки дрън дрън, да прочетат малко за географския език и да сравняват.
Та в крайна сметка 4 години ходи детето там, а те тепърва забелязват при положение, че на
сестра, г-жи и лелки съм обяснила че тя е с такъв език.
Стига съм писала, оплаках ви се , възмутих се публично и сега  вече с усмивка  Grinning
Андреа Селесте Не ти се разрешават негативни мисли  Naughty
Още малко ти остава и хайде при колегата. А пък после чакаме включване с други хубави новини.
А малкият Симо ще ви идва на гости и ще ти "подрежда" успешно.  Laughing
Ана2 Хубаво е, че Стефан вече е на работа. Дано само на пълно да се е възстановил.
Чао за сега момичета!  bouquet

Последна редакция: чт, 17 мар 2011, 10:26 от Палавник на месеца

# 62
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
Джуджавка, благодаря за кафето.
Селестенце още малко остана, а? Вчера в сутрешния блок на НТВ даваха за Мадан. Много интеренсна колекция от кристали сте имали. Wink
Деси какво се оказа, как е Ана Мария? А директорката не я ли е гледала???  Сигурно са им се видяли много децата за сборна група, та затова са решили да ги поразредят. #Cussing outЗа пъври път чувам  да се викат родители да си взимат децата защото на детето не му е харесала манджата. #2gunfire
Билянка как е Руменчо?
Гале ти как си?
Джинджер драсни някой ред, де. Naughty
Пак се скри слънцето, дано не вали на обяд, та да поизлеземе малко с бебока. Cry

# 63
  • Благоевград
  • Мнения: 143
Marci Нищо й няма.
Просто нейният език си се променя.
В момента изглежда ето така: (снимката е от нета)

Като има такива кръгли петна по целия език.
Вече нищо й няма на вкуса, яла е какво ли не и не се оплаква, че не й харесва.  Laughing
Цитат
Сигурно са им се видяли много децата за сборна група, та затова са решили да ги поразредят.
Laughing И аз си помислих същото. Вчера също са били в сборна група след обяд, та затова
не се учудвам и това да е причина  Laughing
Още не съм чела интервюто на треньорката от гимнастиката.
Дано успея да го прочета днес.

Последна редакция: чт, 17 мар 2011, 11:59 от Палавник на месеца

# 64
  • Мнения: 19
Замислих се - аз както работя в София, а детската градина е в Сливница, в подобна ситуация мога да разчитам само на родителите на колегата, няма друг начин....А за неграмотността на хората ме сърби езика да се оплаквам, но това няма нищо да промени и е безсмислено  да ви се жалвам на вас.

# 65
  • Благоевград
  • Мнения: 143

Как сте момичета?
Малката е на градина днес  Mr. Green любезно ми се извиниха,че така се е
наложило вчера, но ... е могло и да я оставя- представяте ли си пък тогава
аз как щях да звъня през час, два да питам как е , а не  Naughty
Днес още на входа я накарах да си покаже езика и да знаят в какво състояние
я оставям и да не ми казват после, че аз сигурно не съм обърнала внимание  Laughing
Андреа Селесте То и аз разчитам много на свекъра и свекървата.
Вчера те я гледаха у дома.
Баща ми си е почти постоянно на село и няма друг кой да помага.
Мъж ми и той по обясними причини не може, та или аз притичвам
или те поемат щафетата. Laughing
А теб ако те сърби много езика кажи си, ние сме насреща за слушатели  Wink
Селестеее, ти нямаше ли да идваш към нашия град?
Или съм се объркала нещо , струва ми се че беше споменала преди време подобно нещо.
Аз питам да не пропусна срещата с теб  Grinning
чао на всички които пишат и другите които само четат тайно   bouquet

# 66
  • Мнения: 19
Добро утро!
Ще идвам, как да няма да идвам - планувам го за април, но ще е много натоварен месеца и може да го оставим за май месец.
А за хорската простотията - аз вече над година съм в Мадан и съм буквално залята с примери. Не, че в София ги няма, просто тук са повече....Поръчах си два чифта балеринки, за да ме пускат на работа сама - поне до там, то е ясно, че там ще си слагам токчетата. Да се похваля, че нашето щурче се оправи Simple Smile

# 67
  • Благоевград
  • Мнения: 143
Лелее, вече имам чувството , че е 17 часа.
Приспа ми се, а с колко неща съм се захваналаааа.....чак се
възмутих от себе си днес  Crossing Arms
Сутринта имах ентусиазъм и желание за всичко, но вече се изпари.
Андреа Селесте Браво за балеринките, че си успяла да си намериш.
Вашият щурчо значи е готов за нови подвизи  Laughing
Джинджъркееее, ти къде се изгуби....не те е срам...
и по купони ходиш , а с нас не искаш ... не пишеш дори

# 68
  • Мнения: 447
Оставете Джинджърката, тя сега плете  hahaha Даже и аз зарязвам плетките при хубаво време..... Селесте, не се връзвай на хорската простотия, игнорирай я стига да не те засяга пряко....  Марси, не съм забравила за шапката, даже е готова, но ми остава да зашия цветето и ще ти звънна. Хайде слънчева среща за разходка към Бачиновода си спретнем, стига да има слънце утре или в неделя.....

# 69
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
jujavka много си бърза, браво на теб. Ще чакам да звъннеш, като станеш готова. Wink
Деси утре ще почиваш ли, нали се отработва нещо...?  Confused
Дани от тези плетки и кръчми не ти остава време за едно здравей да драснеш. Mr. Green
Ние сутринта бяхме на кърмаческа среща, с Билянка обсъдихме че не е зле да спретнем и една кръчмарска в скоро време. Wink
Момичета да ви попитам, Вики иска на благовец да и продупчим ушите. Та въпроса ми е къде?  newsm78
Знам че в почти всички козметични салони правят и тази услуга, ама искам да ми кажете откъде вие сте най-доволни. Слагат ли нещо обезболяващо някъде преди да ги продупчат, има ли салон в града където едновременно да дупчат и двете уши, къде според вас хигиената е най-добра???? #Crazy

# 70
  • Благоевград
  • Мнения: 143
Marci Ти знаеш ние къде ги дупчихме.
Не мога да ти предложа друг вариант.
За утре, да отработва се 4 март.
Но, аз смятам че си го отработих , когато бях на работа миналата
седмица в понеделник, когато всъщност вече бях болничен.
Така, че ако ще да съм от понеделник безработна, няма да отида утре.
Естествено получих обвинения, че си правя каквото си искам.
 И че съм говорила като на скандал  Joy.
Но, нещо изобщо не ми пука на черупката (както се казва в един хубав виц).
Изобщо не смятам че въпросният ден ще трябва да го отработвам по два пъти,
а пък и първите  дните от болничния не ми ги плащат, затова този път не отстъпвам.
 Twisted Evil
Отивам да сервирам на малката вечеря. Чао за сега!
Така ,че ако утре е лошо времето може Вики да ни дойде на гости ако иска.

# 71
  • Мнения: 19
За Вики не знам, но аз искам....

# 72
  • Мнения: 2 837
Добро утро, честита пролет и хубава седмица!



Как сте, момичета? Замлъкнахте... Аз оставих Румен е и днес вкъщи, въпреки че не кашля вече. Лошото е, че не му се ходи на детска,а аз нищо не мога да свърша, като си е у дома.
Бори, как беше тържеството в детската?
Гале, ти вече вкъщи ли си?
Марси, взех си китайската пратка с многократни пелени универсален размер. За щастие не са ми изпратили розови Simple Smile

# 73
  • Благоевград
  • Мнения: 143
Привет момичета!
Ана2 Хубаво е, че Румен е вече добре.
Хахаха, не му се ходи на детска - сладур.
То и моята хулиганка ми ги разтяга точно такива.
Не искала на градина, искала само на танци, гимнастика и на училище  Laughing

# 74
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро и честита пролет и от мен!  bouquet
Благодаря за кафето.
Дано най-накрая и времето на вън за прилича на пролетно, омръзнаха ми вече тези студове. Confused
Билянка и аз вече почти само китайски използвам. Имам и две TotsBots, ама често казано разликата като че ли е само в цената. newsm78 колко бройки получи?
От днес смятам да се сложа на диета - 90 дневната, че напоследък хич не ми личи че съм родила вече. Joy
Джинджер ти не я ли беше правила, имаше ли ефект.
Деси прегледах я и другата "-60", ама честно казано не ми хареса много.
Лек и успешен ден!

Общи условия

Активация на акаунт