Сребро или злато?

  • 3 483
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 612
Експериментирай ! Пробвай в магазините и ако ти харесва- взимай. Аз лично не се ограничавам само с едното Naughty , сменям според настроението злато ,сребро.

# 16
  • Мнения: 218
САМО СРЕБРО и рядко бяло злато.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Нося само злато-всякакво

# 18
  • Мнения: 877
Сребро.

# 19
  • Мнения: 1 793
нося само злато. сребро не харесвам. имам няколко сребърни неща, но може би 2-3 пъти до сега съм ги слагала и  то за по един ден. не издържам повече, просто не ми харесва

# 20
  • Мнения: 5 317
аз нося и от двете,но предпочитам среброто.

# 21
  • Мнения: 6 155
 Нося и двете - на моменти съм Rolling Eyes Но среброто повече ми харесва Hug

# 22
  • Мнения: 5 622
Навремето носих само злато.От няколко години нося само сребро.Хич не ме е еня дали е високосна,или не година,нося си среброто и си свиркам  Whistling

Не харесвам много жълто злато,бялото по-ми лови очето и по тая логика нося сребро,хем по-евтино,хем пак е бяло,хем мога да си позволя по-голям асортимент от неща,хем си купувам по-масивни работи(щото не обичам бижута тип КОСЪМ),хем пък не съблазнявам крадците,както ми се случи,когато бях със златото Confused

Само брачната халка е златна-бяло и жълто злато

# 23
  • София
  • Мнения: 1 621
Харесвам и сребро и злато. Сменям ги според настроението.  Wink

# 24
  • Мнения: 3 576
Нося жълто злато, друго не харесвам.
Изключение ми е само колието, което е бяло и жълто злато.

Сребро носех като ученичка, не е лошо, но на мен просто не ми отива.
Както има хора, на които не им седи жълто злато, така съм и аз със среброто.
Понякога ме е яд, защото сребърните бижута са доста по-ефтини и бих могла да имам доста по-разнообразни неща и по-масивни.

# 25
  • Мнения: 1 489
Нося само злато-всякакво
И аз така.

# 26
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Аз предпочитам комбинацията от бяло и жълто злато във всички бижута. Часовникът ми е такъв, халката ми е такава, пръстени, колиета всичко. Имам и само сребърни, но много рядко ги слагам. Само от жълто злато нямам мищо.

# 27
  • Мнения: 224
Аз години наред експериментирах със себе си и установих ,че се чувствам по-добре със сребро..в смисъл жълтото не ми отива-състарява ме. Поради тази причина и халката стои в една кутийка Sick. В този контекст може и бяло злато да ми стои ама кой ще се навие да ми купи Crazy

# 28
  • Мнения: 2 910
Нося жълто злато от няколко години,преди това пък съм носила само сребро.

# 29
  • Мнения: 1 153
В момента нося сребро ама напоследък очото ми нещо се спира на златото и най вече на омбинацията бяло и жълто

Общи условия

Активация на акаунт