Мъжът Стрелец...

  • 104 327
  • 487
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 62
Много трудно се разбирам с мъжете от тази зодия! Жени не познавам, с изключение на една доста напориста и самовлюбена дама, която обаче поне е интелигентна и успешна, има някакво право за претенции. Но всички познати мъже Стрелци са ми някак си отвратително прости, изказват си нежеланото мнение, с извинение "серат, където ядат", с претенции за голямата работа. Е и днес съм си имал работа с един такъв. Повтаряш му едно нещо 100 пъти, накрая пак си знае своето. Да не ви обидя, пичове. Става дума за мои познати.

А ти коя зодия си?
Скорпион ♏

# 361
  • Мнения: 1 861
Много трудно се разбирам с мъжете от тази зодия! Жени не познавам, с изключение на една доста напориста и самовлюбена дама, която обаче поне е интелигентна и успешна, има някакво право за претенции. Но всички познати мъже Стрелци са ми някак си отвратително прости, изказват си нежеланото мнение, с извинение "серат, където ядат", с претенции за голямата работа. Е и днес съм си имал работа с един такъв. Повтаряш му едно нещо 100 пъти, накрая пак си знае своето. Да не ви обидя, пичове. Става дума за мои познати.

А ти коя зодия си?
Скорпион ♏

Знаех си, мразя от дъното на душата си Скорпиони - по-злобни същества няма. Нищо лично.  Peace

# 362
  • София
  • Мнения: 874
Не познавам лоши скорпиони. Изключително отдадени и предани партньори.

За стрелците съм съгласен, че в социален план имат доста трески за дялане, но пък са ми забавни понякога.

# 363
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Стрелците са директни и обичат да дават акъл, дори да нямат изобщо идея за какво става въпрос. Стрелец да каже "незнам" не съм чула, сигурно за цял живот няма и да чуя.
Социлни са, даже супер социални контактуват успешно както с плочкаджията, така и с шефа си. Бих казала, че най-много ги дразни човешката глупост. Всичко друго им е все тая.
Някои Скорпиони са злобни, някои са супер. Явно е до асцедент или обстоятелства. Обаче почти всички Скорпиони, които познавам са самовлюбени и злопаметни. Особено мъжете.

# 364
  • Мнения: 62
Добре де, малко прекалих с моето изказване, извинявам се. Но определено познатите ми Стрелци не блестят с ум, за разлика от Лъвовете примерно. Стрелец и Овен са още с детски акъли и това ме дразни. Иначе аз помня много, но пък и прощавам. Отмъщението е глупаво нещо, да не съм 1-ви клас. И самовлюбен не съм. Даже имам ниско самочувствие, може би затова не харесвам хора, перчещи се с егото си, въпреки че с Лъвовете правя изключение, слабост са ми ❤♌!  Но ноемврийските скорпита са доста по-брутални, признавам. Ако ги обидиш или нараниш обаче.

#OctoberHere

# 365
  • Мнения: 23
Здравейте, по - принцип не съм или по скоро не съм от хората които отдават значение на зодиите и съвместимостта на хората спрямо тях, но ето , че ми се случи. Аз съм стрелец  9/12 ако това има значение, случи се, че преди няколко години се влюбих до уши в жена скорпион ( която обаче вярва ужасно много на астрологията и винаги ми е натяквано , че не сме един за друг), направих какви ли не неща за да я направя щастлива, неща за които мнозина ме смятат за луд. Оставих работещ бизнес, семейство и всичко за да сбъдна една нейна мечта, преместихме се да живеем в друга държава и се сблъскахме и справихме с хиляди премеждия, но след около 2 години нещата започнаха да се нормализират и една идея се видя светлинка в тунела. Но да не забравяме, че винаги идва едно Но. Въпросната жена ме заряза така сякаш никога нищо не е било и не е съществувало и с обяснението, че не била за мен , че само ме наранявала и хиляди подобни глупости, а в същото време тя бе намерила своя рак с когото вярва , че всичко ще е като в приказка. Нормално ли е това за един скорпион? За себе си изчетох доста има много общи неща, аз съм веднъж разведен, а и май като се замисля до въпросната госпожа никоя не успя да вземе сърцето и уважението ми. Е скорпионката го направи, направи така , че се превърна в моето малко божество, направи така, че за времето в което сме били заедно дори да не съм си помислял да погледна настрани ( нещо което никога не е траело повече от няколко месеца) И най интересното, че аз стрелецът и днес половин година по късно не мога да се освестя и дори и не търся контакти с друга, просто не желая.
Та мисълта ми е, че ние също можем да бъдем любвеобилни, можем да градим връзка и то успешно, не сме само женкари и флиртаджии, но пък предателството ни убива, неблагодарността и апатията на любимите хора смазват иначе оптимистичният дух. А има ли кой да държи ръката ни , да дава сила, да шепне ей аз съм тук до теб, бога ми няма нещо невъзможно. Поне товае което мисля и чувствам. Ще оставя хората с компетенция да изкажат мнение🙂

# 366
  • Мнения: 62
Съжалявам, че така се е получило. Но просто си пратил всичко на майната си заради нея, а не трябва, колкото и да обичаш, виж първо човека дали си струва. Съжалявам, че по-рано съм се изразил грубо относно Стрелците. Знам, че и вие имате чувства и бих подкрепил такъв човек винаги, въпросът е, че някои Стрелци почват да се правят на голямата работа, вместо да си признаят, че са наранени и се почват едни филми. Ясно е, че ти не си такъв. Звучиш ми умен човек, но малко прибързано действаш. Винаги трябва да даваме, като видим, че и на нас ни дават. А това момиче е пълна глупачка, ако си избира партньори спрямо астрологията. Съжалявам, че го казвам. Тя дори не я разбира. Първо, слънчевите знаци не определят връзката, а аспектите между планетите на двамата, също така другите планети и знаците в тях - Луна, Марс и Венера са планети на чувствата. И въпреки това не може да се съди по зодия. Според мен просто не те е обичала. И аз бях влюбен някога в жена Стрелец, щях да се грижа за нея като принцеса, но тя избра мъж Риби пред мен. Още ми домъчнява като се сетя, но не я мразя. Сега сме приятели, но знам, че тя не е за мен. Продължи напред, братле, ще намериш момичето за теб!

П.П. Не ги избирай по зодиите!

# 367
  • София
  • Мнения: 874
Много често скорпион и стрелец се събират и има привличане в началото. Но когато несъвместимите слънца излязат наяве - раздялата е неминуема. Да, планетите на любовта играят роля, но най-много си личи слънчевия знак. Плюйте ме колкото щете, но скорпион и стрелец е абсурдна комбинация! Познавам един тон такива семейства - жента скорпион не понася олигофренията на стрелеца и обикновено си бие камшика, във втория случай просто живеят заедно заради децата. И толкова!

# 368
  • Мнения: 62
Много често скорпион и стрелец се събират и има привличане в началото. Но когато несъвместимите слънца излязат наяве - раздялата е неминуема. Да, планетите на любовта играят роля, но най-много си личи слънчевия знак. Плюйте ме колкото щете, но скорпион и стрелец е абсурдна комбинация! Познавам един тон такива семейства - жента скорпион не понася олигофренията на стрелеца и обикновено си бие камшика, във втория случай просто живеят заедно заради децата. И толкова!
Да, обаче съм забелязал, че обратното може да проработи. Като мъж Скорпион смятам, че жена Стрелец с огнена Луна е нещо ужасно (взрив, бомба!!!), но жена Стрелец с водна (или земна) Луна специално се превръща в някакво много мило създание. Плюс това те не са такива непорастващи деца като повечето мъже. Иначе изпитвам главно привличане към Лъвици, Козички и Водолейки. Имам Луна в Козирог и Асендент Водолей. Раците и Рибите освен приятелски по-друг начин рядко ги приемам, а Девите и Близнаците само на пръв поглед, после техните качества ме отблъскват. Съжалявам, че те занимавам, но виждам, че разбираш и ми стана любопитно. Как си обясняваш това и бих ли се разбирал с жена Лъв с Луна във Водолей? Не харесвам емоционални панкяла, но и безчувствените сухарки не ме привличат. Имам доста претенции относно характера на партньора.

# 369
  • София
  • Мнения: 874
Всички до някакъв етап на живота си се държим повече по знака на луната (козирог-водолей бива). Но когато и двамата започнете да развивате слънчевите знаци - не мисля, че има шанс. Освен ако не сведеш глава и се грижиш много, ама много за лъвицата. Такива жени не търпят доминацията на скорпиона и определено проблемите ще са неминуеми. За критика (скорпион с луна в козирог предполага доста такава) - един лъв, независимо от пола, не я търпи, ама грам!

Друг проблем е, че много често избираме партньорите си на база слънчев знак на еднополовия родител. С баща везни е нормално да харесваш жени лъв (и огнени общо казано).

# 370
  • Мнения: 62
Благодаря! Няма начин, влюбен и загубен. Ще търпя. Но въпросната жена Лъв е странна, ненавижда мъжете мухльовци, но в никакъв случай не би искала мъжът да награби юздите. Линията е тънка, защото едва ли не трябва да доминираш във всяко отношение, да си над другите, за да й спечелиш възхищението, но когато сте насаме - тя да е шефката. Аз съм човек на баланса за щастие. Здраве да е. Някакви Овни и Стрелци все се въртят около нея, че съм намразил мъжете и от двете зодии заради това. И тъпоглавите Близнаци Rage

# 371
  • София
  • Мнения: 874
Нормално, огъня гори като има огън и въздух. Тежките води на скорпиона огнените знаци не толерират. Карай напред, пък к'вото сабя покаже...

# 372
  • Мнения: 23
Интересното е , че в началото въпросната скорпионка беше най любвеобилното същество което съм виждал така и продължиха нещата доста дълго. Трудно би станало ясно на човекбез да е знае цялата ни история. Моята жена и нейният мъж с когото бяхме мнго близки се залюбиха. За мен ако трябва да съм честен дойде като подарък да се отърва от нея рака лесно и безболезнено. Но въпросната скорпионка го прие много лошо и единственият който  бе до нея в това време бях аз. Да си призная отначало имах лоши намерения, съвсем умишлено си поставих за цел да преспя с нея една нощ да направя няколко снимки спяща гола и да ги изпратя на приятеля си заради предателството от негова страна. Ноо. Влюбих се като хлапе, да пожелах я и я проимах както в повечето случаи. Доста се отклоних май. Та исках да кажа , че след това изживяхме няколко незабравими месеци отдавайки се сано един надруг пътувайки по моя начин. Днес решавам Гърция и тръгвам, утре Решавам германия и просто тръгвам, без много мислене. След няколко месеца знаейки за мечтата и да живее във въпросната държава просто просто го направих и не съм виждал по сияещо лице никога през живота си, а аз не съм се чувствал по щастлив бякога че мога да зарадвам някого, незная това черта на зодията ми ли е но беше така. В последствие с жената скорпион ни се наложи да се борим заедно на това ново мяст, повече подкрепа никога не съм чувствал никога през живота си , а в такива моменти света е мой. И понеже реших и знам, че мога на втория ден вече работех без да зная език без нищо, не че кой знае каква работа, но като за начало доста добре платена, а нея оставих да учи и да опита да продължи със своята професия. И там беше началото на проблемите м- у нас. Двете години в които не работи бяха като приказка за мен до момента в който нещо друго не и отвлече вниманието, тук смятам, че просто хората от тази зодия не могат да отдават вниманието си навсякъде, тя носеше проблемите си от работа вкъщи, докато за мен това са два различни свята. Не зная това типично ли е за зодията ми, но след време вече разделени осъзнах , ме я обичам най вече успяваше да ме контролира, подрежда иначе разхвърляната ми, хаотична глава. С прости думи вкарваше някакъв ред в мен , но по един особен начин жез да ме дразни или нещо подобно, напротив наслаждавах се на този контрол. И в последствие, в един прекрасен ден отиде на работа и сякаш вкъщи се върна друг човек със съвсем различни мисли , възгледи и идеи за живота. Надявам се не ви отегчавам с дългият си разказ, но смятам, че само така човек може да разбере същността на характерите и взаимодействията между хоеата. Аз продължавам да съм здраво мислещ и не вярвам особено на тези неща, но и не отричам , че много от писаното за моята и нейната зодия съвпадат, но и има с които не бих се съгласил никога. Ето логичното мислене е една от чертите ми, ще добавя само , че хората като мен осъзнават , че имат нужда от контрол в и стимул заради които да гонят високите си цели и еазбира се да успяват.  И да вярно е поне за мен винаги търся неповторимата, богинята, но уви винаги следва разочарование. И да винаги аз слагам чертата и тръгвам с пет парцала в раницата и пари за семки в джоба, тръгвам на някъде. Просто с годините може би ми се иска да спра с това постоянно рестартиране и започване от началото, в една или друга държава.
Това типично ли е за стрелците?

# 373
  • София
  • Мнения: 874
Желанието за пътуване е нормално за стрелец.

 Свалям шапка на тази жена! Тръгнал си с лоши намерения - да спиш с нея и да я снимаш гола, за да й разпращаш снимките! Заслужаваш само лошо отношение, даже малко ти е било!

Нямам думи да опиша мръсотията, която си направил (т.е. имам, ама не искам да ме блокират админите)!

# 374
  • Мнения: 23
Дааа, може и мръсотия да изглежда, но така и не го направих, не се гордея с намеренията  си , но попринцип когато някой не ти е близък , не мислиш за него. Поне аз съм такъв, за мен съществува много малък кръг от хора за които ме е грижа и мисля, останалата част не ме интересува. Исках просто да покажа как един човек от нищо не значещо за теб същество може да се превърне във най значимото и без да звучи пресилено единственото. Все пак говорим за зодиите, а аз просто се опитвам да направя по широка картинката. Секса между нас, тези така различни индивиди и до последно винаги е бил както и първият път. Нали знаете какво е усещането когато си с някого за първи път, изучавате се и всяко докосване води до екстаз и много безсънни нощи или палави дни. До някъде искам да опровергая това , че хората като мен не желаят да се обвързват и подобни неща, има определена истина, но тя свършва там където стрелецът реши , че въпросната дама е рази специалната. А от там може да я гледа рошава , глупава силна или слаба и просто нищо друго освен това човече няма значение и дори и да не поиска да погледне друга. Наистина нетипично , но се случва, а до някъде е истина, че всяка една привлекателна жена е повод за игра и завоевание, но докато в уравнението я няма тази специалната.
И приятелю, не можеш да обидиш човек който сам преди всички е осъзнал и премислил грешките си, човек който познава и е приел същността си. А пък и да опиташ резултат няма да има бих се обидил единствено ако си бесправедлив в оценката си. В случая имаш право.

Общи условия

Активация на акаунт