Farmville - 41

  • 37 260
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 668
livia
 ми ще си почакаме  Joy аз чакам една позната ,остава и много малко и и казах като и даде жената да чете внимателно,защото аз от бързане  не го прочетох да се знам Joy Joy Joy

Между другото имам един пич при мен-  съсед. За един ден минава по  3 нива в фермата GrinningБеше на 21-во сега е на 58 ниво.Аз само гледам и се ядосвам колко съм зле в тази сфера Laughing Laughing Laughing

# 676
  • София
  • Мнения: 114
Цитат
и на мен,минах халбите , иска ми за ъпгрейтване на пъба  доларчета и  защо така ...незнам.Как ще давам пари аз съм стисната Mr. GreenЗа другият пък ми иска 1 000 000 ако искам да го направя  ,него ще мога,но този в английската няма как да стане.
    и при мен се получи така след като минах мисията с халбите от два дни не ми дава мисии с тази разлика че не ми иска ъпгрейтване ...нищо просто нямам мисии ....Някой знае ли защо се получава така ???                                                     

ами тя мисията с халбите не е ли последнат аза момента,аз я минах мин седмица и даже непомня,но знам че ми изписа ,това е засега,просто няма нови мисии пуснати от играта

# 677
  • някъде на изток
  • Мнения: 106
Мисията с халбите не е последна ...погледнете колко мисии има след нея ...sisa788 аз също като теб не прочетох какво ми изписа жената и щракнах набързо ....ще видим какво ще стане с твоята приятелка като стигне да там ..пиши моля те !http://telme-bg.com/index.php/1/12

# 678
  • София
  • Мнения: 114
последната която правих аз беше тази с човечето което държи халба,като я направих ми изписа толкова за сега,сигурно има след нея,но още не са пуснати от самата игра явно

# 679
  • Мнения: 0
Мисията с халбите не е последна ...погледнете колко мисии има след нея ...sisa788 аз също като теб не прочетох какво ми изписа жената и щракнах набързо ....ще видим какво ще стане с твоята приятелка като стигне да там ..пиши моля те !http://telme-bg.com/index.php/1/12
Пу този път в моята градинка са камъните. Това са заложените мисии. Но засега са налични само тези до халбата с бирата. Другите трябва да ги пуснат от играта. А и аз мога да ти кажа какво ще стане с нейната приятелка- и тя като абсолютно всички други ще спре до халбата. Засега не са пуснати другите мисии.

# 680
  • някъде на изток
  • Мнения: 106
Е ако е така да съм спокойна тогава ....лошото е, че без мисии не ми е интересна играта ...ама ще чакаме ...

# 681
  • Мнения: 668
 Laughing Идеално,да си събера лопатите,че ми е интересно какво има в тази дупка .

# 682
  • някъде на изток
  • Мнения: 106
Цитат
Laughing Идеално,да си събера лопатите,че ми е интересно какво има в тази дупка .
   за коя дупка става въпрос ?

# 683
  • Мнения: 0
Е ако е така да съм спокойна тогава ....лошото е, че без мисии не ми е интересна играта ...ама ще чакаме ...
Щом става въпрос за моя сайт би трябвало да знам кое, къде, как и най-вече защо е там.

# 684
  • някъде на изток
  • Мнения: 106
Ок ...не знаех че е твой сайта.... Peace

# 685
  • Мнения: 668
Онази в която се салагат лопатки само,има я и в основната ферма.Понеже там има овца миньорче тук дано има някаква друга Sunglasses Остана ми само за езерото да събирам и за нея до другата мисия.

# 686
  • София
  • Мнения: 114
дупката е същата като в основната ферма,наградите са същите Peace

# 687
  • София
  • Мнения: 2 030
Има ли начин да се сдобия с овен
за овчарника ми в основната ферма
без да го купувам с кеш?

# 688
  • Мнения: 0
Откъде се пише на съпорт ?На една от мисиите в англ. ферма трябва да се сеят 100 репи ,а не ми отчита като ги бера.Вече имам звездичка за репите а те си стоят на 12 обрани това е в Маркета.Иначе за мисията не ми е отчело нито един обран квадрат.Защо стана така.Не мога да продължа нататък
Това го написах по -рано но никой не ми отговори.Моля ви ако някои има някакви идеи ........Помощ newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 689
  • Мнения: 0
Има начин за овена.Аз си произведах мъжко агне в англ. ферма .В момента в който му избереш име то ти дава да го сложиш някъде ,но вместо да го сложиш в англ. ферма отиди с агнето без да го пускаш на стрелката и щракни там .Така то ще ти влезе в кутията с подараците и от там си го вадиш като си в другата ферма.Като го извадиш в основната ферма му даваш бутилките с мляко и готово

Общи условия

Активация на акаунт