Farmville - 41

  • 37 223
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 024
Откъде се пише на съпорт ?

Ето, заповядай, от тук:
http://support.zynga.com/CP_ContactUs?gameid=63


buba-77, благодаря!  Hug
Ще го пробвам това с овните.

# 691
  • Мнения: 0
И аз благодаря .Писах им   Grinning Дано да стане вече.

# 692
  • Мнения: 42
може и да съм пропуснала нещо, но май в магазина няма  овчарник и зграда за пуйки? ка да си набавя за основната ферма?

# 693
  • София
  • Мнения: 2 024
може и да съм пропуснала нещо, но май в магазина няма  овчарник и зграда за пуйки? ка да си набавя за основната ферма?

В магазина има овчарник, но
за да имаш право да си го купиш,
трябва да си минала определени
мисии в английската ферма.  Peace


buba-77, получи ми се това
с агнетата. Действах както ме посъветва
и вече си имам овен в основната ферма.
Благодаря още веднъж!   bouquet

# 694
  • Мнения: 42
благодаря София , от ден /двяа ми седеше една покана за  нещо от типа на подарък,пратена от приятел
 сега се реших да задействам поканата,защото е през зингата. и излиза за някакви фрии кешове.които пък не се спечелиха  от мен ,до момента,но пък и остава последна стъпка, една усмивка ... е някаой да има подобно нещо ? ''daily rewards ''

# 695
  • София
  • Мнения: 2 024
благодаря София , от ден /двяа ми седеше една покана за  нещо от типа на подарък,пратена от приятел
 сега се реших да задействам поканата,защото е през зингата. и излиза за някакви фрии кешове.които пък не се спечелиха  от мен ,до момента,но пък и остава последна стъпка, една усмивка ... е някаой да има подобно нещо ? ''daily rewards ''

За Zynga Rewardville ли говориш?

# 696
  • Мнения: 42
да http://apps.facebook.com/farmvilerewards/?ref=canvas_bkmk_top
   newsm78дано се получи с тази връзка


 Simple Smile и едно друго питане. моя приятелка (вероятное избързала със стъпките в мисиите ) на английската ферма. има овчарник(който не помни дали го е построила  от свое желание ,не с мисия). та се чуди защо няма овен. според мен пропуска стъпка,но каква?
 каза че в момента трябва да сади рози,видях на стената че е пуснала компас , това за инфо,ако може да помогнете с идея за овена?

# 697
  • Мнения: 86
Някой може ли да ми подари овен/агне на точки или на звезди  Embarassed Rolling Eyes

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 1 134
Някой може ли да ми подари овен/агне на точки или на звезди  Embarassed Rolling Eyes

 ще ти дам агънце на точки, на звездички или с променящи се цветове  Hug

# 699
  • Мнения: 2
Някой може ли да ми подари овен/агне на точки или на звезди  Embarassed Rolling Eyes

 ще ти дам агънце на точки, на звездички или с променящи се цветове  Hug
Аз също моля за някакво точково или звездичково  Rolling Eyes

# 700
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Някой може ли да ми подари овен/агне на точки или на звезди  Embarassed Rolling Eyes

 ще ти дам агънце на точки, на звездички или с променящи се цветове  Hug

аз може ли да помоля за такова с променящи се цветове Praynig

# 701
  • Мнения: 42
 не успях с прехвърляне на овен от английска в основна. даде ми за смяна на име ,но да го поставя , не ме попита.  Winkможе и да не съм разбраля нещо.

как си  ''подарявате агнета'' ?

# 702
# 703
  • София
  • Мнения: 2 024
не успях с прехвърляне на овен от английска в основна. даде ми за смяна на име ,но да го поставя , не ме попита.  Winkможе и да не съм разбраля нещо.

Няма да те попита къде искаш да го сложиш.
След като се сдобиеш с мъжко агне, след промяната
на името му, ти дава възможност да го сложиш някъде
из ангийската ферма, но без да го слагаш никъде, отиваш
на стрелката Multi Tool, тази която се намира над бутона за
панделките Ribbons, натискаш върху нея и така
агнето, бъдещ овен, ти се озовава в основната
ферма. Там го храниш с 10 бутилки и агнето се превръща
в овен.  Peace

# 704
  • Мнения: 0
не успях с прехвърляне на овен от английска в основна. даде ми за смяна на име ,но да го поставя , не ме попита.  Winkможе и да не съм разбраля нещо.

как си  ''подарявате агнета'' ?



Кликваш на "Keep Lamb" и след това на стрелката Multi Tool. Вече се намира в гифт-бокса агнето.

Ако искаш да го подариш на някого кликваш на  Give Away.

Общи условия

Активация на акаунт