Отговори
# 570
  • Мнения: 1 698
Как сте мацки? Аз днес бях на козметик, че вече не се понасях. Много добре се чувствам сега Grinning

kat_kat, добре си се завърнала  Hug
Нещо ми се губи от доста време Hope и Евита Перонски. Дано всичко е наред при тях.

# 571
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте мамчета.
Добре дошли на новите момичета. Hug
Аз се разболях от грип и се чуствам много  зле. SadМалката също вместо да се оправя, имам чуството че се влошава.Цяла седмица се измъчи горкичката. Sad
Трети ден и аз немога да стана от леглото, с ужасна кашлица и болки по костите.Изписаха ми хомеопатични лекарства, които не ми помагат.Направо ужас.
Пазете се много.
Хайде оплаках ви се  Embarassed и пак лягам.

# 572
  • Мнения: 453
Здравейте, мамчета! Като ви чета, че някои от вас вече са усетили бебо, направо ви завиждам благородно, аз още нищо не съм усетилла-вече съм 16та седмица. Иначе вчера бяхме на преглед, рита си сладура, докторката малко ми се поскара за килограмите, ама не мога да се спра с храната  Cry.
За изследванията  - аз микробиология правих в 10та седмица, взеха ми я с пръчицата, нищо не съм усетила, а цитонамазката я отказах, скоро си бях правила. Сега лекуваме гъбичките, които май няма как да не се появят.
Дияна, лека и спокойна бременност ти пожелавам, всичко ще бъде наред. Естела, в Асеновград дори ще ти ушият роклята за един ден, просто да си харесаш модел  Simple Smile

# 573
  • Мнения: 92
Керал спокойно мила по принцип е нормално към 18 даже 20 седмица да се усети бебчо ,важно е каква е плацентата ако е предна по късно се усещало.
Ние сме окей свърших работа с електронния подпис  разходих се до там  и така ,добре че Емо вече ходи че навсякъде са стъпала без възможност за колички.
Утре ще съм вкъщи  и ще почиваме активно.
В Понеделник съм на женска консултация нямам търпение да видя бебчо цял месец не съм го виждала  Simple Smile
Добре дошли на новите мами !
Чао правете като мен като ви се хапва наблягайте на салатките аз предната бременност качих 5 кг , сега се надявам пак да е толкова.

# 574
  • Мнения: 1 698
Еее, Милен-ка, това твоето е рекорд. Тия 5кг само от въздуха ще ги кача, направо ми се струва невъзможно.

# 575
  • Мнения: 5 940
сладката мими , аз също съм в очакване кога ще ме повали вирус с повръщане и разстройство.  Синът ми донесе такъв от детската градина, вече и баща му е болен. Мой ред е. Много е трудно да се опазиш като си с малко дете, особено ако и ходи на детска градина.

# 576
  • Мнения: 152
Миленка, как успя да качиш само 5 к.г., ти като си родила..и от болницата си излзла с поднормено тегло?... аз вече съм +2... и хапвам доста салатки

# 577
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 808
МИЛЕНКА ти тия кг. на коса и на дрехи ли ги качва?  love001

# 578
  • Мнения: 1 056
Благодаря за подкрепата  мили мами Hug
Естела ,сигурна съм,че ще си най красивата булка и съм сигурна ,че ще си нашата гордост.
Еее, Милен-ка, това твоето е рекорд. Тия 5кг само от въздуха ще ги кача, направо ми се струва невъзможно.
  Laughing Laughing

# 579
  • Мнения: 92
Ахаха развеселихте ме дам явно съм качвала на коса  предимно .От болницата излязох с три по малко от забременяване и два месеца след това бях 48 кг които не бях от три години влязох си в една стара пола ахахах пазех я все едно съм знаела че ще ми стане пак ама не за дълго после Емо като почна да спинка цяла нощ пак ги качих  Laughing Laughing
Да сме живи и здрави но в интерес на истината е хубаво да се хапват повече здравословни храни и без това всичко е боклуци по магазините поне да ограничим готовите тестени и  сладкиши и така.
Но е ясно че си е до ген и структура де .

# 580
  • Мнения: 18
Здравейте,
Диана  и аз се радвам,че всичко е минало добре.Сега  трябва да пазиш леглото, но не се притеснявай ще си правим компания.

estela, моята рокя е купена от Асеновград и съм много доволна защото почти я ушиха за една нощ и беше на много достъпна цена.Ето сайта на салона:http://www.jinevabridal.com/
А да придобиеш представа как е изглеждала моята рокля съм качила две снимки в албумчето ни.
http://september2011.snimka.bg/family/tova-sme-nie.564073.22780131

Лека вечер на всички

# 581
  • Мнения: 4
Добре дошли на новите майки!  Hug Лека бременност!

Диана, и аз се радвам, че всичко е минало добре. Неприятно е лежането, но пък поне са ти позволили кратки разходки да глътнеш малко чист въздух, все нещо  Simple Smile

На мен все още ми се повдига по цял ден, но забелязвам леко подобрение в последните дни. Днес за пръв път не ми се повдигна при мисълта за кафе. Изпих половин кафе с много мляко, другата половина не успях - все пак ми стана гадно  Rolling Eyes

Аз не усещам бебчо все още, но не се тревожа, още е рано. После има да се ритаме и да се ръгаме с лакти  Simple Smile

# 582
  • Мнения: 1 698
Estela, а кога е важното събитие? Дано избереш бързо рокля и после задължително да покажеш снимки от сватбата.

# 583
  • Мнения: 852
мимес,планували сме я за 15 май  newsm03  До тогава,живот и здраве има почти 2 месеца и ще е голям купон с тумбата hahaha hahaha hahaha
Обнадеждавате ме с това ,,експресно,, ушиване Hug(сигурна съм ,че ще е по-поръчка),не знам защо,но си мислех,че ще я шият най-малко месец newsm78 newsm78 newsm78
И още нещо,въпреки,че едва ли в този форум му е мястото,но 600-700 лв максимум дали ще стигнат за рокля newsm78 newsm78 newsm78,че не ми се дават повече,предпочитам да отиват за бебко после

# 584
  • София
  • Мнения: 328
kat_kat, добре си се завърнала  Hug
Нещо ми се губи от доста време Hope и Евита Перонски. Дано всичко е наред при тях.
и аз точно за тях трите си мисля тези дни. Евита беше на амнио, дано скоро се включи с добри новиви.
Диди, радвам се и аз за теб, пази се и лежи, сега ти е паднало .
   Добре дошли на новите мамчета, леко бременеене и прегръдки от нас на всички.
Утре ще пиша повече, че днес докато ви изчета, стана време за къпане и лягане в къщи.
    Лека нощ.

Общи условия

Активация на акаунт