Български детски песнички

  • 12 546
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 463
Lioness ,много мил жест,много благодаря,мисля да се възползвам Hugа и страхотни песнички има Hug

За  Regina Rich ,.Копирай само bebe_mama,и трябва да стане,
о гледам че вече са ти го написали


# 16
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Мамита, още веднъж ви благодаря за благодарностите  Hug
Сега като се замисля, качването на тези песнички не ми е коствало нищо освен малко време в интернет, ей така - между другото. Ако знаех, че и само  1 мама мога да я направя щастлива с това - щях да го направя десетки пъти... Но не очаквах такъв интерес, честно. Благодарностите ви много ме трогват   bouquet  bouquet  bouquet
Ще се постарая скоро да запълня целите 200 Мб с песнички, но основните и най-известни вече съм ги качила Party

# 17
  • Мнения: 112
Bravo na nai -dosetlivata mama.
Az lichno sam goliama nazionalistka i mnogo se zaradvax a i otdavna se rovia v internet no ot chujbina e trugno da se tegli ot BG saitove ,
 I kolko umno samo -v chekmedjeto na poshtata
Vazhitena sam,
Celuvki i pozdravi ot Germany

# 18
  • Мнения: 822
Много мило и благородно,за което и аз благодаря!  bouquet Hug

Между другото,Lioness,нали няма да е проблем,ако не тегля песничките една по една,а ги предоставя на друг адрес в abv.bg,
мой личен?
Още веднъж-искрени блегодарности!

# 19
Досещам се, къде може да е проблема. Вероятно копираш целия юзер, а трябва само да копнеш : bebe_mama
Предполагам, че само това ти е проблема Flutter Flutter Flutter "
Дано успееш Blush Heart Eyes. Пиши ми на лични ако не става пак Hug
Цитат
""

Точно това беше проблема.  ooooh!

Голям мерсаж за твоята помощ (също и на Кики и Блaжка)!  Hug
Супер песничкииии.    bouquet

# 20
Уф, забравих Gerylyn (а кого още?)! Sorry  Embarassed , мерси и на теб естествено!  Hug

# 21
  • Мнения: 1 032
Голяяямо благодаря и от Бургас за хубавата идея   bouquet

# 22
  • Мнения: 246
Lioness,

Добавих още една песничка - "Чело коте". Една от любимите на мен и дъщеря ми Grinning Надявам се, че нямаш нищо против.

# 23
И от мене едно голямо БЛАГОДАРЯ   bouquet за положеният труд и за споделянето му с нас  Heart Eyes Hug
Дърпам си ги пак, щото на времето дискчето така реши да "гръмне" и си останах без тия сладурски песнички Flutter Heart Eyes

# 24
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Honda, а защо не закачиш тази тема в Забодения списък  Hug. Да не вземе да избяга назад тези дни.

За добавената песничка - естествено, как да имам против? Та нали направих това чекмедже да е в полза на всички  Hug, а щом я няма тази вълшебна песничка - супер  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

за всички наслаждаващи се мами и бебета на хубавите забавни детски песнички  -   bouquet  bouquet  bouquet

А ще ми кажете ли, има ли някакъв международен free-server, от който всяка мама по света да си тегли? Защото имам и 1 Gb детски приказки на МР3  (страхотни, правени от бг-актьори, с много песни) и с голям кеф бих ви ги споделила  Heart Eyes Heart Eyes
За БГ-мамите - намират се ето тук : ПРИКАЗКИ

# 25
Вече има линка към тази тема Grinning

# 26
  • Мнения: 1 032
Lionessр ти си пич  newsm51

# 27
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Lioness ти си от отбора на добрите феи   bouquet теб съм те запомнила с историята за мама Петя  Peace

Общи условия

Активация на акаунт