Добър масажист в София

  • 22 149
  • 31
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Привет,

като че ли не срещам подобна тема .... все още съм в издиване на своя масажист ... ходила съм на доста места, ходя редовно, имам фаворити, но продължавам да се оглеждам и опитвам  Hug

В този план - споделете положителните си отзиви за масажисти, които бихте препоръчали, къде работят и какво Ви харесва, какво Ви е впечатлило.

А може би и за отрицателните емоции, които сте преживели в тази връзка.

  bouquet

В заглавието съм посочила, че става въпрос за София, но кена напомня още веднъж, че в самататема, май не го споменавам отново   bouquet

# 1
  • Мнения: 10
Много съм доволна от масажиста в Студио Париж. Той е кинезитерапевт и много си разбира от работата. Внимателен, с индивидуален подход. При него ходят и бременни за масаж. Работи в собственото си студио- тел е 0884 929 800.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 276
a.l.e.n.a, наистина това е много добра тема предвид факта, че вече има толкова студиа, които предлагат масажи, но реално не съм срещала много хора, които да са доволни от услугите, които са им предлагали и да могат чистосърдечно да ти препоръчат специалист - да, СПЕЦИАЛИСТ. От години ходя на масажи - и вече мога да кажа, че намерих моя терапевт (който се интересува, може да ми пише ЛС). Лично за мен е изключително важно той да си разбира от работата, да има необходимия ценз и опит и да може да ме консултира правилно каква процедура ми е необходима - най-вече по отношение на лечебните масажи, които правя. Миналата година бях в балносанаториум и ползвах лечебен маса на гръб - повярвайте ми, не съм имала по-кошмарно преживяване от момиче, което ми обясняваше, че до преди 1 година е била сервитьорка (искрено вярвах, че когато отида на процедури в балносанаториум, ще бъда обслужена от истински кинезитерапевт). Бяха ми предписани 5 масажа при нея, от които отидох само на 1 - първия, който ме отказа. Особено когато пациентът/клиентът има здравословни проблеми, които изискват специално внимание, смятам че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да има познания, за да може съответната процедура да е ефективна за здравето на пациента/клиента. Но като се върнем на чисто козметичните масажи, съм се наслушала и начела  по форумите на такива случаи, от които да ти настръхнат косите, в частност за антицелулитните и съветвам хората, които си купуват ваучери от сайтовете за колективните оферти, да проверяват първо студиата за мнения на хора, които са ги посещавали - защото в един момент, макар и с отстъпки, един не-добре направен масаж, може да ти струва по-скъпо.

# 3
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
така е  Peace има толкова самозвани специалисти ....от които да ти настръхнат косите  ooooh! ooooh! ooooh! обаче си вярват колко са добри и го натякват постоянно  ooooh! ooooh! ooooh!

до преди бременността ходих регулярно при няколко човека - според случая и как ми е удобно ...

след като приключих с кърменето, реших, че все ще има наоколо подходящи и се нагледах на "непрофесионализъм"....чак не съм предполагала, че е възможно  ooooh! ooooh! ooooh! - преди това съм ходила при изпитани хора ...и съм била доволна

така се провокира и желанието ми да пусна темата - ще се радвам да споделиш на лични

и разбира се и други да се включат  Peace

# 4
  • Мнения: 0
Познавам страшно добър масажист!Преди години бях много зле с кръста,човекът за 1 ден ми го оправи и започнах да ходя както преди!Прави масаж на кръст,лимфни възли,лекува дископатия и шипове не взема големи суми..страхотен човек,много съм доволна!мога да ви дам телефонът му..

# 5
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
прати ми инфо на ЛС - къде работи, как се казва и т.н.  Peace

# 6
  • Мнения: 2 175
Аз пък ходя при жена, при това - готина мацка..)
И у дома идва, ако поискам..
Иначе е в Кемпински.
Ако искаш - ще ти пратя координати.

# 7
  • Мнения: 192
И аз имам да препоръчам една мацка, професионален кинезитерапевт ( завършила е във НСА) -  преди време беше кинезитерапевт на младежкия отбор по художествена гимнастика. Има свое студио в Младост и е много готин, позитивен човек. Ако някой се интересува, да пише на ЛС.

# 8
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
да  Peace много е важно да се отбелязват и районите, защото разстоянията са фактор за дами с по-ограничено време  Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ходя при Ели,която работи близо до мол Сердика.Много е добра ако имате проблем с кръста,гърба,травма от спорт,засукани сухожилия,схващания,неподвижност,проблем с колената и др.Прави и масажи за релакс,но другото и е призвание.Когато отидох при нея вече бях минала хапчета,инжекции,блокаж на коляното,ядрено магнитен резонанс  и бях на ръба за операция.Докторите вдигаха ръце и ми казваха нищо ти няма при все че сълзите ми бяха на очите от болка.Препоръчаха ми я приятели и отидох.От първият път все едно отряза проблема с нож!Да е жива и здрава!Само аз съм изпратила поне 10 човека с проблеми.
Салона в който работи не е някакъв лукс,като си на зор все ти е тая колко е модерно.До колкото знам ходи и по домовете.
Който иска ще му изпратя телефона и на лични.

# 10
  • София
  • Мнения: 20 180
И аз допреди време все се хвърлях да експериментирам и пробвам различни масажисти, но установих, че не си заслужава неприятните изненади и преживявания.
От известно време съм намерила своя масажист - работи в студио "Magic hands" в хотел "Триада", Гео Милев. И наистина има магически ръце. Не зная дали е кинезитерапевт, но при него ходят волейболистите от Левски-Сиконко. Освен различните видове масажи е учил и мануална терапия, работил е и в чужбина. Още като те докосне, разбира какъв и къде  е проблема.  Peace

# 11
  • Мнения: 3
Не ми се е налагало да търся масажист по спешност, но моя приятелка беше много закъсала и и помогна един кинезитерапевт който работи в свое студио близо до Съдебната палата.

# 12
  • Мнения: 1
Ходя редовно на масаж, но предпочитам да е в центъра, защото ми е удобно след работа. Мога да препоръчам студио Yoni Relax. Момичето, при което се масажирам там е кинезетерапевт.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 038
моя приятелка е масажистка, работи във Флайс в "Бели брези", но прави и домашни посещения Simple Smile ако някой иска координати ще дам на лични Simple Smile

# 14
  • Мнения: 100
И аз допреди време все се хвърлях да експериментирам и пробвам различни масажисти, но установих, че не си заслужава неприятните изненади и преживявания.
От известно време съм намерила своя масажист - работи в студио "Magic hands" в хотел "Триада", Гео Милев. И наистина има магически ръце. Не зная дали е кинезитерапевт, но при него ходят волейболистите от Левски-Сиконко. Освен различните видове масажи е учил и мануална терапия, работил е и в чужбина. Още като те докосне, разбира какъв и къде  е проблема.  Peace


Peace Подкрепям! Ходих вече няколко пъти след като четох темата и останах много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт