Ако сте решили да си слагате силиконче!!!!!

  • 13 898
  • 106
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 730
Няма нищо страшно - повярвайте ми... Peace

Как да няма бе Деси,аз умирам от страх #Shocked
А ти кога си я прави операцията и имаш ли белези,т.е напъло ли изчезват Rolling Eyes

# 91
Много си права, Мимка! Наистина жената трябва винаги да изглежда добре, независимо по какъв начин го е постигнала. На мен от няколко месеца ми е влязла "муха в главата" и знам, че, живот и здраве, рано или късно ще го направя. Преди да родя втората си дъщеря имах страхотен бюст - голям, стегнат, абе направо мечта. Но сега положението е отчайващо. Просто не мога да повярвам, че това е моят бюст - формата се запази, горе-долу, но имам чувството, че се изпразни от съдържание.
Сподели, моля те, за твоите приятелки - къде, как, колко струва?

Някой има ли идея за някаква алтернатива на операцията? Може ли да се направи нещо, когато бюстът ти е омекнал, но горе-долу е запазил формата си?




Аз съм привъженичка на това жената да изглежда перфектно независимо от начините за псотигане на този вид.
Имам много приятелки със силикон да са живи и здрави но нямат никакъв проблем даже е перфектно за една раждала жена с вече отпуснат бюст.
Аз ще си сложа ако селд 2рото дете ако живот и здраве имам ми увисне бюста или се отпусне:)

# 92
  • Мнения: 1 290
ех поне гърди си имам бол,засега ще избегна силикона Mr. Green

# 93
  • Мнения: 522
Няма нищо страшно - повярвайте ми... Peace

Как да няма бе Деси,аз умирам от страх #Shocked
А ти кога си я прави операцията и имаш ли белези,т.е напъло ли изчезват Rolling Eyes
вече почти година ще стане и както казах,` кофтито` е само една седмица.
Нямам никакви белези, трябва много, много, много ама много да се вгледаш  #Crazy

# 94
  • Мнения: 658
Деси, може ли да пишеш на лични къде и при кой лекар си слагала силикона.Много благодаря предварително

# 95
  • Мнения: 522
Деси, може ли да пишеш на лични къде и при кой лекар си слагала силикона.Много благодаря предварително
няма проблем, но моите са слагани в Турция Sunglasses

# 96
  • Мнения: 730

Нямам никакви белези, трябва много, много, много ама много да се вгледаш #Crazy
Цитат

Това е супер thumbsup,сега само трябва да се снабня с нужната сума и ще се изфръцкам с чисто нови цици Flutter) Е и да родя още едно дете може би Thinking

# 97
  • Мнения: 730
ех поне гърди си имам бол,засега ще избегна силикона Mr. Green

И аз имам бол,ама увиснали Mr. Green

# 98
  • Мнения: 522

Нямам никакви белези, трябва много, много, много ама много да се вгледаш #Crazy
Цитат

Това е супер thumbsup,сега само трябва да се снабня с нужната сума и ще се изфръцкам с чисто нови цици Flutter) Е и да родя още едно дете може би Thinking
Дам няма да е зле да я свършиш тази работа  Heart Eyes

# 99
  • Мнения: 1 417
Току що намерих снимки на мацката , която си е сложила силиконови гърди. И тя е мама, ама явно не пише тук. Дано не се сърди, че и пускам снимки тук, но така или иначе ги е публикувала в нета
http://www.bgnevesta.com/hotornot/index.php?username=Aset&phid=394
Ами, аз мисля че изглежда доста добре

# 100
  • Мнения: 3 576
Мацката си изглежда екстра, ама това дето ни интересува не се вижда много добре Wink

Аз искам детайлни преди и след.
Бях гледала преди в кабинета на един пластичен хирург (познавам сина му та ни вкара без баща му да разбере) и от всички снимки да ми харесаха само 2-3....... та със сигурност няма да отида при него  Naughty

# 101
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 GrinningАз съм за силикона,всеки има право да изглежда както му
харесва.Да бих си сложила,стига да имам възможност,но
първо искам още 2/3 бебета.преди това май няма
смисъл. newsm78
 
 

# 102
  • Мнения: 730
Наистина изглежда супер,но както е казала Nadia79 не се вижда това което ни интересува нас  Sunglasses

# 103
  • Мнения: 952
абе и на мене ми щукна тази идея откакто циците ми намаляха след като спрях д кърмя.Не че са станали малки ама все пак са по-малки от преди а аз просто си се радвах на стария голям бюст исега ми е тересене да ги гледам така.Проблема е че ме е шубе от тази операция в дира в клуб козметика имаше такав тема и едно маце обясни подробно за какво иде реч Thinkingтака като четох не беше страшно ама когато ти си на чантията става страшно ooooh! ooooh!..добре де къде в България за сега е най добре да си сложиш новите цици то сега клиники бол  ама къде са най добрите специалисти? аз знам за кл-ка Малинов дето работи за фолк певиците Laughingа други кои са на ниво ?

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Една приятелка си прави такава операция при д-р Тепавичова в МА.

Общи условия

Активация на акаунт