Тормоз над куче

  • 3 299
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 755
Днес дойдоха и взеха кучето. Учудиха се колко е слабо животното.  Ако видите тормоз над животно, не се колебайте да се обадите, наистина помагат подобни природозащитни организации.

# 16
  • Мнения: 1 749
Днес дойдоха и взеха кучето. Учудиха се колко е слабо животното.  Ако видите тормоз над животно, не се колебайте да се обадите, наистина помагат подобни природозащитни организации.
Браво!
Радвам се, че още има хора, които не приемат тези неща за... нормални.

# 17
  • Мнения: 59
Много се радвам, че животинчето няма да страда вече. Коя организация помогна? Сега какво следва? Дали ще му се търси дом? Само да не го евтанизират.

# 18
  • Мнения: 312
Днес дойдоха и взеха кучето. Учудиха се колко е слабо животното.  Ако видите тормоз над животно, не се колебайте да се обадите, наистина помагат подобни природозащитни организации.
Party

# 19
  • Мнения: 4 111
Много се радвам на тази развръзка, поздравявам те за постъпката!

вода няма как да им сипе, защото не може да влезе


Прочетох тази тема в деня, в който я пуснаха, но ми се сви сърцето и не можах нищо да напиша! А за този проблем единственото, което се сетих е да му хвърля краставици, съдържат много вода (ако няма друг начин за спасение, вече се видя, че има).

# 20
  • Мнения: 2 755
Няма да го убият, ще го лекуват, кастрират, охранят, обезпаразитят и ще му търсят осиновители. До тогава ще живее в приют. А пък да хвърля краставици на куче, и през ума ми не е минало, не мога да си го позволя. Като купя краставица гледам поне за децата да има

# 21
  • Мнения: 303
А с другите кучета какво става? Винаги ми е било много жал за животните, повече, отколкото за хората, не ме е срам да си призная.

# 22
  • Мнения: 59
А с другите кучета какво става? Винаги ми е било много жал за животните, повече, отколкото за хората, не ме е срам да си призная.

Не трябва да те е срам да го признаеш. Разбирам те напълно.  Peace

# 23
  • Мнения: 1 174
Тия хора няма ли да бъдат глобени за това си държание ?
Като не искат да хранят животното, да не го вземат, бе, чудна работа.
Дано си намери добри стопани животинката.

# 24
  • Мнения: 1 749
ЗЗЖ ако работеше... ееееххххх....

Общи условия

Активация на акаунт