За всички фенове на Louis Vuitton И Gucci

  • 33 425
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 158
Ларичка и аз му пусах, ама отоговр няма.Ако ти пише съдействай моля те за една чанта, пък може и портфейл и още нещо Wink

# 271
  • Мнения: 1
преди няколко дена китаеца отговори най-после на последният ми е-мейл...открил си е нов пейпал акаунт така че предполагам че може да се пазарува пак... Grinning

# 272
  • Мнения: 14 517
на мен около месец след като му писха ми отговори, че ще ми пише подробно за запитването ми

# 273
  • у дома
  • Мнения: 258
преди няколко дена китаеца отговори най-после на последният ми е-мейл...открил си е нов пейпал акаунт така че предполагам че може да се пазарува пак... Grinning
йеее, ларичка, добра новина Simple Smile

# 274
  • Варна
  • Мнения: 1 112
Ако някой търси партньор за поръчка, бих се включила. Имайте ме предвид. Всъщност, може ли още да се поръчва от китайчето, за което говорите?
http://www.lvmore.com/goods-1203.html#pinglun Ей това чанте искам.
Според вас има ли дълга дръжка тази чанта?
Опитавам да я вкарам в кошницата, но не става...

Последна редакция: чт, 19 апр 2012, 00:14 от Toni_baraboni

# 275
  • Мнения: 678
И мен ме запалихте  Crazy три чанти и един аксесоар колко горе долу ще са като кг? Дали да ги разделя на две поръчки заради митницата и колко по скъпа ще ми дойде доставката? Пуста лакомия бяха повече чанти и с мъка ги сведох до минимум  Embarassed
Ларичка и Ел искрено се надявам да се включите със съвет.

# 276
  • София
  • Мнения: 2 384
В ebay.com  епълно с китайски реплики и са ефтини, много от тях имат и безплатна доставка.
Например тук http://www.ebay.com/sch/songyi2160/m.html?_nkw=&_armrs=1& … amp;_trksid=p3686
или http://www.ebay.com/sch/Womens-Handbags-Bags-/169291/i.html?_ipg … sn=happyeasybuy04
или тук http://www.ebay.com/sch/xxxxxstore/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=
ето един от най-известните модели на Hermes http://www.ebay.com/itm/Special-Sale-WOMENS-HANDBAG-TOTE-BAG-SHO … sh=item2a1570b772
Като зачетох коментарите има и доволни и недоволни. На вид са хубави, някой били по-малки от описаните/очакваните, други пук много силно миришели на лепило и незнам си още какво.  Трети писали, че бързо се скапвали тези чанти.
Ако някой си купи и позлва - да сподели как е.

# 277
  • Мнения: 42
Здравейте момичета,
Много ми харесаха чантите , но искам да попитам дали на 100% е читав този сайт, защото декември изгорях с едни пари от един китайски сайт и вече много ме е страх.
Някой знае ли правят ли доставка до Англия, аз живея в Лондон и искам да си поръчам.
И горе - долу колко излиза доставката на една чанта примерно?
Благодаря ви и ще следя темата Simple Smile

# 278
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,
Много ми харесаха чантите , но искам да попитам дали на 100% е читав този сайт, защото декември изгорях с едни пари от един китайски сайт и вече много ме е страх.
Някой знае ли правят ли доставка до Англия, аз живея в Лондон и искам да си поръчам.
И горе - долу колко излиза доставката на една чанта примерно?
Благодаря ви и ще следя темата Simple Smile
здравей
саитът е изпитан доста момичета са пазарували нека и те кажат
аз лично имам над 10 поръчки и съм нямала проблеми, чантите все още ги нося също така нямат никакви забележки...мисля че доставя навсякъде по света, но пиши все пак на е-мейла и предполагам ще отговори...
аз лично съм доста критична и капризна но за чантите забележки нямам Simple Smile
само дето в сравнени с предната година е вдигнал  малко цените  Sad

# 279
  • Мнения: 42
Благодаря много lari4ka, писах ти на лични за меила на това китайче, но мисля че го открих ( mylvmore@gmail.com - нали е този ? ) След малко ще му пиша каква ще е доставката на една чанта до Лондон и може ли да ми напише по ниска цена, че един път си поръчвах от виктория сикрет от щатите и куриера като ми почика на вратата ми искаше 30 паунда такса, нещо като нашето МИТО.

# 280
  • Мнения: 42
Пак съм аз , писах му на 2-ри и вече 3-ти ден няма отговор Sad
Моля ако някой е успял да се свърже с него да ми пише, имам чувството , че само аз не мога да го намеря този китаец Sad

# 281
  • Мнения: 42
Аз пак да питам , вие през пейпал ли плащахте на този китаец, защото получих най-накрая отговор , а ето го и  него:
  You need to finish the payment via 2 methods 1)West Union 2)Money Gram (one of the international payment platform supply by INDUSTRIAL AND COMMERCIAL BANK OF CHINA). Of course West Union payment is preference.
   We will send you the goods within 72 hours once confirm the payment, and goods will be arrived your home with 1-2 weeks ( It normally will be sent by EMS)
 
Никъде не споменава пейпал, моля  ако някой скоро си е поръчвал нещо от там да пише поне дали са ок нещата.
Благодаря предварително.
 

# 282
  • Варна
  • Мнения: 1 112
И на мен това ми отговори, писах му, че искам с ПП да платя и повече не ми отговори...

# 283
  • Мнения: 1
момичета скоро не съм поръчвала, но съм писала и преди...причината да не отговаря или да отговаря бавно е, че не искал да се занимава с пазара извън китай, защото бил много зает с вътрешните продажби...това беше преди 5 месеца....отказа да ми изпрати поръчка с този предтекст...но аз нали съм си нахална  Mr. Green и настоявах и ми каза, че му е блокиран пейпал акаунта, защото някой от испания или италия не помня вече се е оплакал, че чантата не е оригинална-което си е така....при това му блокират пейпал акаунта и явно разследват или знам ли там какво правят...
карах го да си открие нов пейпал акаунт, но ми каза, че не иска и че китайският пазар му стигал....аз започнах да го убеждавам че с мен е нямал проблеми и няма да има и каза че ще ми пише, след като си открие нов акаунт и ми писа преди месец...
и явно заради това не иска да се занимава с пейпал, за да няма подобни разправии...аз не съм поръчвала нищо от предното лято, но е съвестен човек поне 10 поръчки имам и съм нямала проблем..

# 284
  • Варна
  • Мнения: 1 112
За съжаление ние няма как да го убедим, че няма да има проблеми с нас, затова ако искаш можем да поръчаме заедно от твое име. Естествено ако имаш намерение да поръчваш, разбира се. Хем ще си поделим пощенските. И разбира се ако ти се занимава  Hug което е най-големия проблем сигурно... Аз съм коректен човек, веднага ще преведа паричките по сметката ти и напълно осъзнавам рисковете на онлайн пазаруването Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт